Treść opublikowana przez klysek
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
to ja wam powiem w piatek- Spociki Łódzkie
a to kiedy pijemy- Spociki Łódzkie
dobra narka chlopaki do jutra lece w kokon dzieki za spota- Spociki Łódzkie
jak na kazdym spocie- Spociki Łódzkie
moze Goły poleci :gwizdanie:[br]Dopisany: 17 Październik 2010, 14:17_________________________________________________to wogole ktos przyleci czy nie- Spociki Łódzkie
chcialem ja od ciebie kupic ale bitej juz nie chce- Spociki Łódzkie
widze ze labamaba dalej trwa- Spociki Łódzkie
heheeh ale z tamtad wraca sie w stanie niewaszkosci- Spociki Łódzkie
nie mam kierowcy - :beer1: na kacura musiałem wypić uuuuuuu to nie wielu nas bedzie [br]Dopisany: 17 Październik 2010, 13:36_________________________________________________alkohol szkodzi zdrowiu i spotom- Spociki Łódzkie
Mario czyl cie dzisiaj nie bedzie- Spociki Łódzkie
nie wszyscy śpią ja już teściowej żyrandol skróciłem bo stwierdziła że jest za nisko opuszczony uuuuu to zachwyt twoja osoba w oczach tesciowej rosnie :polew: :polew:- Spociki Łódzkie
to gdzie sie pan tak urzadzil- Spociki Łódzkie
jeszczde spicie- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
Aaaale mu zazdroszczę... Na weselach zawsze są takie fajne panny fajnie poubierane,roztańczone, itepe.... eh.... dobrze prawisz, a duchny jakie napalone są :gwizdanie: napalone jak pedofil w sklepie z zabawkami :polew:- Spociki Łódzkie
:punish: jaki czerwony. Fele mam stalowe z zimówkami - były czarne tylko lekko przyrdzewiałe i maluje na czarny macik [br]Dopisany: 16 Październik 2010, 14:20_________________________________________________właściwie to już skończyłem :punk: :beach: :polew:- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
to u ciebie nie pada snieg- Spociki Łódzkie
nie na zadnym veuvercie tylko tam gdzie zawsze Kimi napewno nas zobaczysz ja bede z 10 min wczesniej kolor mam identyczny jak ty- Spociki Łódzkie
Adas a ty zajrzysz ????- Spociki Łódzkie
zalezy kiedy srednia to ok 5 ale zdazza zsie i 12 :gwizdanie:- Spociki Łódzkie