Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sciab3

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. gorzej jak popadało wtedy setka zaczynała chodzic po drodze tuż pod metą zresztą nie tylko setka
  2. to było 2.2turbo??? r8 padało przy tym
  3. To niech jeździ to się zdziwi. Już słyszałem takie akcje w 1.8T że niby ciśnienie było sprawdzane i czujnik ciśnienia nowy a kontrolka cię sporadycznie zapalała a za miesiąc silnik się zatarł. Kolega z Rzeszowa to niech sopie do Piotra F. z Łąki uderzy to mu powie od razu co jest nie halo Nr.tel. znajdziesz w tym temacie: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=32258.0[br]Dopisany: 08 Grudzień 2011, 18:13_________________________________________________ Kontrolka raz mi się zaświeciła,najpierw myślałem że to niski poziom oleju,więc sprawdziłem i był ful stan na szabelce tak więc oddychnąłem.Po odpaleniu auta po ok 5 min znika na fisie owa kontrolka.Autem nie jeżdzę bo jest jako drugie w domu a sam dzwięk w..wia człowieka :> Czyli panowie jeszcze raz.............diagnozy są różne lecz niebardzo wiem ktora pasuje chyba zacznę od najtańszej tak więc chyba wybiorę się na Łąkę do Pana Piotrka [br]Dopisany: 08 Grudzień 2011, 18:58_________________________________________________Dzwięk po rozgrzaniu silnika dokładnie taki sam jak w 15 sek:
  4. jak miske do zdjęcia??? możesz mi to wytłumaczyć na chłopski rozum :>
  5. właśnie że mechanik sprawdzał to ciśnienie stwierdził że ok ,w sumie raz zaświeciła sie kontrolka od ciśnienia oleju,mówiłem mechanikowi a on na to że to przez napinacz bo ma błędny odczyt i złe ciśnienie daje a z tego co wiem kończy sie to zatarciem.............
  6. Witam,mam pytanie odnośnie napinacza łańcucha.Z rana przy odpaleniu jest turkot taki ok 3 sek,po nagrzaniu auta do ok 90 stopni auto zaczyna chodzić jak diesel.Dodam że wymieniałem olej na Mobila 0W50,z tego co wyczytałem na poscie poniżej ten olej to porażka,wcześniej był spokój z tym klekotaniem mechanik ustawiał jakieś ciśnienie oleju czy coś przy wymianie bo mówiłem mu że coś mi zaczyna tyrkotać ale nie było tragedi przygazówka do 2 tys i spokój,teraz to juz to nawet nie pomaga (wybaczcie za słownictwo jestem ciemny w tym temacie).Jeżeli to faktycznie ten napinacz to patrzyłem orientacyjnie na allegro i nie moge znależć napinacza do mojego kodu silnika tj AVJ,i czy jest sens wogule kupować jakiegoś shita na allegro?? Jeżeli ktoś miał podobne przypadki prosze o pomoc bo niewiem jak mam się do tego zabrać
  7. Witam wszystkich klubowiczów.Mam na imię Michał,pochodze z okolic Rzeszowa.Jeżdzę a4 b5 z 97.Myślę że zawsze znajde od was jakąś pomoc.Życzę miłej współpracy.Pozdrawiam wszystkich forumowiczów A4 Klub Polska

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.