Treść opublikowana przez jurekkrak
-
[Golf IV] Jak ściągnąć gałkę biegów z lewarka?
czy tak samo jest zamontowana gałka w b6?
-
[B5 AFN] Znaczek na kierownicy
Super glutem powinno trzymać.
-
[B5 AJM] Kluczyk scyzoryk problem z rozebraniem
Miałem ten sam problem ,ale dałem radę.Te dwie mosiężne główki to nic innego jak małe szpilki zatopione w plastiku od doły obudowy.Ja rozwiązałem to tak że grzałem je delikatnie lutownicą i ciągłem mini kombinerkami do góry.Jest trochę z tym zabawy ale wychodzi bardzo łatwo.Jak dostaniesz zamówioną obudowe kluczyka to będziesz miał w niej dwa plastikowe kołki które pasują idealnie w miejsce dziur na płytce elektronicznej pilota.Możesz na nich zatopić płytkę lub przykleić.Nie zapomni o przełożeniu imo z starego kluczyka.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a nie można się dowiedzieć wcześniej.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
w takim razie przepraszam . to może przez to że parę lat mieszkałem za wielką kałużą.w takim razie na foum klub to klub.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Sorry czy coś pominąłem.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
witam wszystkich na clubie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
witam wszystkich obecnych
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Muszę się pożegnać bo muszę jechać na Płaszów
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ok TrueOgre sorry
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dzięki Tomeks .może ty znasz kogoś kto ma taki sam model jak ja i z grubsza by mój oglądną. oczywiście z Krakowa.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No nie jeszcze fotek nie robiłem.Nie miałem czasu.nawet jeszcze nie przerejestrowałem .jak znajdę czas to zrobię i wrzucę.[br]Dopisany: 19 Styczeń 2010, 22:00_________________________________________________Trzeniu czy znasz jakiegoś gościa który ma też b6 w 1.9 tdi i zna się cokolwiek bo ja jestem nemo.W toyotach i mitsubishi mogę pomóc nawet w lexusie bo i takiego miałem ale w niemaszkach zero.Chciałbym żeby mi sprawdził tak z grubsza.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to zapraszamy na spociki Krakowskie do Galerii kazimierz co niedziele o 18stej, parking kolor niebieski Chętnie skorzystam i zawitam w galerii tylko nie wiem cz w tą już niedzielę bo szykuje mi się chyba impreza poza Krakowem.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Gratuluję , za rok będziesz biedny czy aż tak złego wyboru dokonałem.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam wszystkich z Małopolski.Jestem od poniedziałku właścicielem b6.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam serdecznie wszystkich na forum.Mam na imię Jurek mieszkam w Krakowie /Prokocim/.Od Ładnych paru lat byłem właścicielem aut japońskich/przeważnie mitsubishi i toyota/.Teraz przymierzam się do zakupu audi a4 b6 w tdi 1,9 131 km.