Treść opublikowana przez longinus
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Sorry ale nie bardzo kumam o co biega??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siema! W sprawie radyjka - podjedz do Sebastiana na ul. Balicką - na przeciwko giełdy/stacji benzynowej - elektronika samochodowa - radyjko masz na drugi dzień zrobione koszt jak pamiętam ok 50PLN... Moze nawet na poczekaniu jak trochę ponudzisz...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Czołem chłopaki! Dystanse wreszcie doszły = już są założone. Autko wygląda wreszcie jak powinno! W przeciwmgielnych właśnie zagościły zenonki! Jarają aż miło - zobaczymy wieczorem....
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Cześć wszystkim!
-
[ALL B6] Odczyt mp3 - radio concert
Jak zdąże wrócić to podjadę... Jak nie to już na bank za tydzień... U mnie niestety niedziela to trochę niefartowny termin...[br]Dopisany: 27 Marzec 2008, 14:31 _________________________________________________ wszystko fajnie ale ja mam 1-DIN i nie bardzo mam ochotę to rezać... zwykłe ori nie rzuca się w oczy...
-
[ALL B6] Odczyt mp3 - radio concert
mam takie: Audi Concert CD by Grundig
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jak nie ma jak jest??
-
[ALL B6] Odczyt mp3 - radio concert
Wydaje mi się że wyraźnie napisałem że chodzi mi o dodanie obsługi mp3 do ori concerta. RNS-e nie insteresuje mnie kompletnie. W tym popieprzonym kraju nie można mieć nic co mogłoby zainteresować amatorów cudzej własności (nie dalej jak w ostatni piątek kumplowi włamali się do volvo v70 cross country - mimo że roletę miał zwiniętą żeby było widać że nie wozi w bagażniku NIC CENNEGO. Wybili mu szybę boczną z budy uszkadzając przy tym blachę bo chyba wdłubywali ją łomem i zajumali mu skrzynkę plastikową wartą 15 pln i płyn do chłodnicy - 20 pln. Wartość szyby w ASO - 1599 pln. Zamienników brak. Na szczęście udało się dorwać jedną jedyną używkę na allegro więc całość zamknęłą się w kwocie 450pln.) Niestety ori navi jest widoczna... Poza tym uważam że ładowanie 2k TYLKO po to żeby słuchać mp3 to bez urazy ale pomysł poroniony. Do nawigacji mam PDA + najnowszą automapę która oferuje mi większą elastyczność oraz korzystam ze wszystkich funkcji PDA. Jak chodzi o "drutexy" to wg mnie można tak określić rezanie na siłę wejść rca lub jack i podpinanie urządzeń które trzeba obsługiwać bezpośrednio a tu mamy estetyczne rozwiązanie, nieinwazyjnie podłączone i zapewniające pełną funkcjonalność z poziomu radia. I jak dla mnie karta SD to lepsze i wygodniejsze rozwiązanie niż nagrywanie cd - mam ich masę a z RW nie chce mi się bawić... A to że nie ori? Jeżeli nie szpeci a spełnia swoje funkcje to mi to zwisa. Poza tym nie ma takiego ori rozwiązania. Co innego gdyby była np ori zmieniarka z obsługą mp3 - ale z takową się nie spotkałem. Ale oczywiście jak mamy ochotę posłuchać sobie muzyki w domu to zamiast kupić sprzęt Hi-FI możemy sobie kupić filharmonię... Myślałem że może zainteresuje to pare osób z forum bo kiedyś były dyskusje o transmiterach ale widzę że mój post był bez sensu.
-
[ALL B6] Odczyt mp3 - radio concert
W ori concert brakuje mi obsługi MP3... Oczywiście fm transmitery i jakieś drutowane kabelki odpadają - ma być pełne sterowanie z radia i koniec! Poszukałem trochę i znalazłem cosik takiego: http://www.allegro.pl/item331755418_zunix_mp3_player_karta_sd_zmieniarka_cd_vw_audi.html Powiem Wam że się coraz bardziej zastanawiam. Miał ktoś może z czymś takim do czynienia? Może jakiś grupowy zakupik? Może byśmy wynegocjowali dobrą cenę przy większej ilości? Co myślicie?
-
[ALL B6] Jakie max dystanse ?
Witam! Chciałbym założyć sobie dystanse bo nie podoba mi się jak mi koła giną w nadkolach. Mam ori felgi 16 cali szerokość 7 cali i ET 42 (od razu mówię że większe odpadają ze względów komfortowo/rodzinnych) i opony 205/55/16. Chciałbym żeby koła były na równo z nadkolami ale nie odstawały - stąd moje pytanie dystanse 20 czy 25 mm. Rozmawiałem ze sprzedawcę na alledrogo i upiera się że wejdą 25 ale mam pewne obawy... Macie jakieś propozycje/sugestie? o a felgi mam takie: http://moto.allegro.pl/item326514284_audi_a4_a6_16_z_oponami.html
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
zakładaj , zobaczymy jak będzie wyglądało. Jestem ciekaw czy nie będzie się gryzło z tym małym grillem w zderzaku pisząc "mam" miałem na myśłi że mam już założony :naughty: jak dla mnie wyglądo spożo :th:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Bry... Choroba się rozprzestrzenia... Mam już grill od "ESY"...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja tak miałem zrobione w 206 ale w tyle - belka wleczona...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dziń dybry gratulacje dla szczęśliwego??????? za(d)ręczonego... a co dlaczego jedni mają mieć lepiej niż inni?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
on ostatnio ma spore problemy z pamięcią... moje diody Cuberowi 2 tydzień zostawia...
-
[ALL B6] Problem z wyrobiona srubka od podświetlania rejestracji
Też to przerabiałem, ale u mnie był to przypadek kliniczny... Skończyło się na tym że rozebrałem tylną klapę, wyjąłem całą listwę i w użyciu był ... BRZESZCZOT :kox: Jemu nic się nie oprze - tylko uważaj żeby nie zniszczyć światełka - tzn musisz naciąć łeb śrubki tylko tyle żeby wlazł wkrętak... A potem polecam wymianę śrubek - najlepiej takie na + :> Powodzenia :th:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dopasowuję się da Waszych klimatów...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a sprawdzone czy nie zakłóca CB?? Jak tak to biorę 1 komplet
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
bry
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jeżeli chcecie to moge wam zalatwic unidena 520 za ok 300. Nie jest to chyba najtaniej ale pewne źródło więc nie będzie problemu z ew. gwarancją... Oczywiście nikt na to f-ry vat nie wypisze (brak homologacji)... Ale mnie osobiście nie robi to różnicy a po przesiadce z inteka odczułem różnicę... Jakby co to tel.
-
[B6 AVF] Tylny zderzak - listwa chromowana
Ja nie wymieniałem ale ostatnio malowałem zderzak więc miałem to wszystko na wierzchu. Listaw jest mocowana na wcisk - trzeba podważyć jak gdyby od strony auta/bagażnika i odciągnąć do góry/na zewnątrz. Operacja łatwa tylko nie jestem pewiec w 100% czy da się bez ściągania zderzaka (ja robiłem na zdemontowanym) ale wydaje mi się że tak. Pozdrawiam PS Zobacz ile kosztuje ta listwa w ASO lub na allegro bo ja mam cały zderzak z tą listwą (stan idealny) i oddam CAŁOŚĆ za 150 zeta.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no widze ze zarcik sie nie udal :th: a tak w ogóle to dzień dobry
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
zakładam że raczej chodzi Ci o średnicę - 100 myślałem tak o 80-85 ale nie było... tylko 70 (ale te ginęły w otworach) albo dopiero właśnie 100 ale w realu wcale nie wyglądają na za duże... zwłaszcza że są schowane w zderzaku, jeszcze jak się trochę okopcą bardziej w środku to już calkiem się nie będą rzucały w oczy a na razie świeci środek jescze stąd taki wrażenie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dokładki to mam pomalowane odkąd go kupiłem w zeszłym roku... :gwizdanie: coś kolega mało uważa na spotach...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
na razie już jedną mu zapakowali... już 2:1[br]Dopisany: 20 Luty 2008, 21:24 _________________________________________________ :gwizdanie: tylko ładnie?? po prostu