Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

longinus

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez longinus

  1. wstawiłem pomniejszone fotki... dupcia mojego autka po drobnej modyfikacji... nie będę się przechwalał :gwizdanie: ale live wyglądają jeszcze fajniej... dzięki za wyrazy aprobaty :> PS Dzięki Cuber za pomoc z wklejaniem fotek...
  2. zazwyczaj - shell --> normalne jak się nie da inaczej to orlen --> wtedy verva
  3. uniden 520xl a antena president little will albo ml145
  4. Biedna szafa :decayed: eee ja tam myślę że Cuber działał w obronie własnej... taki faaaajny chłopak że nawet szafa się na niego rzuciła... :polew:
  5. jam mam ledy rurkowe (chyba po 6szt w każdej) i błąd jest ale znika jak zapalę światła...
  6. Heloł ewrybady! Diody zakupione...
  7. Tylko te od "s"... Przynajmniej takie jest moje zdanie...
  8. Hello I jak pisze się ktoś na te ledy? Bo mnie korci mimo że gość jeszcze nie odpisał. Kto mam ori xenon? Rex? Trzeniek? Ktoś jeszzcze?
  9. Właśnie znalazłem na alledrogo: http://moto.allegro.pl/item306560159_postojowki_led_h6w_bax9s_white_nowosc_.html może rozwiązanie problemu "moczu"?? zapytałem sprzedającego o FIS i stroboskop... zobaczymy co odpisze... Ewentualnie są chętni na zakup grupowy???
  10. mój rekord to 4,7...
  11. noooo chłopaki sobie równo jadą... :polew:
  12. To od tych kości...
  13. gdzie kupowałeś?? czy u mnie będą pasowały - b6 ale wycierki normalne... Mógłbyś wrzucić fotkę jak to wygląda?
  14. pij szybciej bo sie sciemnia... tylko nie przesadz z glikolem...
  15. eeee zaraz do wyrzucenia... dam Ci namiary na dobrego szewca
  16. Witam! Mam prośbę o sprawdzenie numeru cześci - pompka spryskiwacza (ta przy zbiorniczku) - B6 sedan i xenon (spryskiwacze). Chyba że macie jakieś inne sugestie ale słyszałem że te pompki się notorycznie zacierają. Jak pociągnę dzwigienkę to wycieraczki śmigają ale nie słychać żeby pompka warczała. Jaki może być koszt oryginał/zamiennik?
  17. A gdzie sie podzialy moje posty?????????????????????????????
  18. Co to sie kurna podzialo??? A gdzie cala historia? koniec telenoweli???
  19. a myślisz że ktoś inny zaproponuje Ci lepsze? okazje są tylko na papierze i dla nowych... tak jest wszędzie - nie ma sieci na którą ktoś by nie narzekał z tego lub innego powodu. powiem tyle - zawsze dobrze gdzie nas nie ma...
  20. dokładnie tak klienci biznesowi zachowują przywileje... :oklaski:
  21. A jak wyglądają przyrosty w 2,5 tdi AKE - 180 kucy bazowo? Bo tutaj przyrost do ok 200 nie jest tak spektakularny jak ze 150/163KM. Jest szansa podciągnąć samym programem do ok 220-230? To już byłoby COŚ... :kox:
  22. Jak chcesz namiary na dobrych (a przy tym umiarkowanie drogich) elektryków to ci dam. Chłopaki są kumaci i jak coś się da naprawić to naprawią zamiast wymieniać...
  23. A tak z ciekawości to gdzie w Kraku to robisz? I drugie pytanko masz otwory w zderzaku czy będziesz go podcinał? (pytam bo mi tez chodzi po głowie taka operacja...)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.