Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Problem z wyrobiona srubka od podświetlania rejestracji

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Mam taki głupi problem, ze nie moge poradzic sobie z odkreceniem srubki od podswietlenia rejestracji. Jest wyrobiona.

Ma ktos moze jakis sposob na odkrecenie tego? :(

Pozdrawiam

Opublikowano

Hmm miałem taki sam problem u siebie ale u mnie dało się płaskim śrubokrętem jakoś ją odkręcić. Pomagałem sobie przyciskając samą lampkę wtedy łatwiej szło. '

Jak Ci się uda to polecam zmienić na bardzo twarde śrubki. Tam śrubokręt wchodzi pod lekkim ukosem i dlatego te śrubki się tak wyrabiają.

Opublikowano

Też to przerabiałem, ale u mnie był to przypadek kliniczny... Skończyło się na tym że rozebrałem tylną klapę, wyjąłem całą listwę i w użyciu był ... BRZESZCZOT :kox: :kox: :kox: Jemu nic się nie oprze - tylko uważaj żeby nie zniszczyć światełka - tzn musisz naciąć łeb śrubki tylko tyle żeby wlazł wkrętak...

A potem polecam wymianę śrubek - najlepiej takie na +

:>

Powodzenia :th:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Też to przerabiałem, ale u mnie był to przypadek kliniczny... Skończyło się na tym że rozebrałem tylną klapę, wyjąłem całą listwę i w użyciu był ... BRZESZCZOT :kox: :kox: :kox: Jemu nic się nie oprze - tylko uważaj żeby nie zniszczyć światełka - tzn musisz naciąć łeb śrubki tylko tyle żeby wlazł wkrętak...

A potem polecam wymianę śrubek - najlepiej takie na +

:>

Powodzenia :th:

u mnie było podobnie, skończyło się demontażem całej klapy (trzeba zdjąć tapicerkę z klapy i dostać się do tej śrubki od środka)... :thumbdown:

Opublikowano

Ja kiedys tez mialem taki problem w avancie i tak dłubałem ze popsułem lamke, połamałem wszystko :kwasny: ale odkrecilem srobe :D

Opublikowano

można nawiercić łeb śruby aby zdjąć plastikową osłonę żarówki nast. przy odrobinie szczęścia bardzo dobrymi szczypcami spróbować odkręcić pozostałą część ale jest to trudna sztuczka innym sposobem to poświęcenie plastikowej osłony żarówki i wybicie jej.wtedy bez trudu odkręcisz ale wiadomo trzeba dokupić nowy plastik. wariant najmniej agresywny to demontaż tapicerki tylnej klapy.powodzenia :notworthy:

Opublikowano

Mialem ten problem u siebie a później taki sam wystąpił u Lukasa. Rozwiązaliśmy to tak, że naciąłem łepek śrubki dremelkiem z tarczką i wykręciłem zwykłym płaskim śrubokrętem. 5 minut roboty :)

Opublikowano
  • Autor

Mialem ten problem u siebie a później taki sam wystąpił u Lukasa. Rozwiązaliśmy to tak, że naciąłem łepek śrubki dremelkiem z tarczką i wykręciłem zwykłym płaskim śrubokrętem. 5 minut roboty :)

dremelkiem z tarczka? a co to takiego i gdzie to dostane :)

Pozdrawiam

Opublikowano

faktycznie super pomysł z tym dremelem :th:

Opublikowano

323637530

Ten ma właśnie zamontowaną tarczkę.

Jednak do prac w tak trudno dostępnych miejscach jak śrubka od podświetlania rejestracji polecam używanie przedłużki (równiez widocznej na powyższym rysunku). Montuje się wtedy taki zestaw "ala" dentystka :th:

Opublikowano
  • Autor

wybralem bardziej drastyczną opcje, ale za to tansza, kupilem caly nowy plastik wraz ze srubka w aso za 30zl, a ten zamierzam wylamac :)

Pozdrawiam

Opublikowano

wybralem bardziej drastyczną opcje, ale za to tansza, kupilem caly nowy plastik wraz ze srubka w aso za 30zl, a ten zamierzam wylamac :)

Pozdrawiam

ja za rozebranie tylnej klapy z zamkiem zapłaciłem 40 pln :kox:

Opublikowano
  • Autor

wybralem bardziej drastyczną opcje, ale za to tansza, kupilem caly nowy plastik wraz ze srubka w aso za 30zl, a ten zamierzam wylamac :)

Pozdrawiam

no jednak to nie byl dobry pomysl, wylamujac plastik, srubka sie urwala i zostala w srodku....teraz niewiadomo..(4H zabawy i sie zmeczylem)

po swietach bedzie ciag dalszy...

tylko co tu zrobic teraz...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.