Treść opublikowana przez abdul81
-
[AS4 B5] Kaskolot swap 2,7T body RS4 : 420 ps / 550 nm :)
czyli co czwórkę z przodu już pokazało przy strojeniu???
-
[B5 AEB] Sedan 1.8T 201,5KM i 281,6NM, na koxie SPRZEDANA:(
No dałeś radę teraz kox . . . . . a ten spojlerek na klapie wymiata - to jest to czego mi w sedanie brakowało gratulacje za mody
-
Abdulot - projekt skończiny fura sprzedana :(
no teraz leży jak należy No tylko do póki nie poszerze nadkoli to muszę trochę podnieść bo nie da rady jeździć
-
Abdulot - projekt skończiny fura sprzedana :(
trochę wystaje bo nakleja sie go na stary, wykonanie na prawde spoko
-
Abdulot - projekt skończiny fura sprzedana :(
no mnie też tylko że parę ładnych tysiaczków to kosztowało ---------- Post added at 20:55 ---------- Previous post was at 20:52 ---------- czekam jeszcze aż mi pomaluja drugi samochód i audiczka będzie miała wypychane błotniki na maxa żeby bardziej na koksie była ---------- Post added at 20:56 ---------- Previous post was at 20:55 ---------- no i teraz pora na zabudowę bagażnika :)
-
Abdulot - projekt skończiny fura sprzedana :(
No troche pokręciłem gwintem i przesadziłem - wyglada ładnie ale nie da sie jeździć teraz trzeba podnosić Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us
-
[ALL B5] Audi S4
Nie no Gracek ty o masz kompletnego bzika z myciem tego samochodu
-
Abdulot - projekt skończiny fura sprzedana :(
Nie wiem na razie to już troche dużo włożyłem w to i zastanawiam sie czy dalej inwestować czy nie zostawic tak jak jest bo jeszcze na obszywanie srodka jestem umowiony a na tym zawieszeniu i felgach i tak za bardzo nie da sie zapiepszać bo wszędzie trzeba uważać A poza tym myśle czy motoru nie kupić zamiast silnika do tego ... i oto taki mały dylemat:)
-
Abdulot - projekt skończiny fura sprzedana :(
zostaje... a może nie u mnie wszystko szybko sie zmienia może jakiś nowy pomysłsię znowu pojawi hehe jak ktoś dobrze poloży kase to mogę sprzedać
-
Abdulot - projekt skończiny fura sprzedana :(
no jak będzie to w połysku, jutro jade sie dowiedzieć co i jak
-
Abdulot - projekt skończiny fura sprzedana :(
to i felgi proponuje:whistling: Nie jestem zwolennikiem czarnych lub ciemnych felg wiéc zostaja jakie sá - na jasnym dobrze widac ich wielkosc
-
[B5 AGB] Czarne S4 2.7BiT, 300KM, zderzak RS4, bi-xenon, 2din
to sprzedajesz ja w calosci czy na czesci bo mialem sie ciebie o swapa pytac ?
-
Abdulot - projekt skończiny fura sprzedana :(
no tylko ze od tamtej pory to wpado w niá wiécej kasy niz jest normalnie warta no ale trzeba bylo brac jak chcialem sprzedac ( fotki gdzies nie oddaja jej wygladu na zywo pewnie kijowy aparat ) ) - w sumie dobrze zaplacisz i moze tez sprzedam no kola sa idealnie do rantu blotnika moze nawet troche wystaja i na razie obiera jak cholera ale jak sie obnizy tyl to moze bedzie ok a poza tym jak pomaluja mi drugie autko to ta idzie na wypychanie blotnikow na maxa i malowanko wtedy ---------- Post added at 12:40 ---------- Previous post was at 12:39 ---------- no i oczywiscie dziekuje wszystkim za dobre opinie :) ---------- Post added at 12:41 ---------- Previous post was at 12:40 ---------- no i moze czarny dach bedzie w polysku
-
Abdulot - projekt skończiny fura sprzedana :(
http://poliuretan.olkusz.pl/ tylko koleś pasował mi na miejscu bo typowo do tego nie maja i z czegos innego kombinował ---------- Post added at 01:00 ---------- Previous post was at 00:45 ---------- Uploaded with ImageShack.us Dupcia pójdzie duuużo niżej bo brakło czasu Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us
-
Abdulot - projekt skończiny fura sprzedana :(
Et felgi to 35 ale wygiete ramiona maja i oparły sie o zaciski na szczęście miałem dystanse 20mm i pasuje, gwint z tyły wysoko bo jeszcze nie skręcony - walczyliśmy wczoraj do 3 rano i brakło sił ale po swietach zaraz tył idzie w dół a przód minimalnie w górę i będzie gitara
-
Abdulot - projekt skończiny fura sprzedana :(
no i kilka nowych gadżetów poliuretanowe tuleje zawieszenia Uploaded with ImageShack.us wachacze Febi i końcówki drążków Uploaded with ImageShack.us Przegłuby - moje były ok tylko zmiana zwrotnic na S4 wymusiła zakup grubszych Uploaded with ImageShack.us Bixy czarne Uploaded with ImageShack.us Daszek na klapę Uploaded with ImageShack.us No i założone hamulce - kłopotów troche z tym było Uploaded with ImageShack.us a mniej więcej tak to wyszło - zdjecia kijowe bo robione telefonem sesja może jutro Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us ---------- Post added at 17:10 ---------- Previous post was at 17:06 ---------- No i 2cm dystanse bo sie gelgi nie zmiesciły na zaciski, po założeniu dystansów wypchniete zostały troche błotniki ale po swietach bedziemy wypychać bardziej tylko że bez malowania sie nie obejdzie Uploaded with ImageShack.us
-
[ALL B5] Audi S4
Ty to masz zryty łeb na punkcie mycia tego autka. . . . . . ale to sie chwali
-
Abdulot - projekt skończiny fura sprzedana :(
no jakoś sezon trzeba zacząć fura juz u lakiernika i mechanika może uda sie wszystko ogarnąć do świąt jeszcze duże prawe lustro Uploaded with ImageShack.us
-
Abdulot - projekt skończiny fura sprzedana :(
to pasuj jutro i wysyłaj to jeszcze ogarne to w tym tygodniu albo podaj chociaz od czego przegłub bedzie to kupie od razu nowe
-
Abdulot - projekt skończiny fura sprzedana :(
hhmm no zobaczymy ale przed swiętami to chyba nie da rady bo jeszcze gwint i progi z listwami i daszkiem i bixy chce ogarnąć w tym tygodniu a obawiam się że z tymi hamulcami to troche zabawy bedzie
-
Abdulot - projekt skończiny fura sprzedana :(
acha czyli odpowietrzniki do góry ... ok dzieki ---------- Post added at 19:24 ---------- Previous post was at 19:20 ---------- najpierw muszę rozwiązać problem z półosiami lub przegłubami bo zwrotnice z S4 mają grube przegłuby a ja mam z 1.8t cienkie ciekawe co z tego wyjdzie
-
Abdulot - projekt skończiny fura sprzedana :(
hhhmmm to nawet nie wiedziałem że jest róznica ......
-
Abdulot - projekt skończiny fura sprzedana :(
na zywo jeszcze lepiej wyglądają ale nawet że się udały
-
Abdulot - projekt skończiny fura sprzedana :(
zacnie to będzie jak znowu swapa zrobie he he bo na razie będzie hamować ale nie przyspieszać
-
Abdulot - projekt skończiny fura sprzedana :(
7. Komplet ori listew dolnych drzwi z audi S4 rarytasik do dostania Uploaded with ImageShack.us Listwy i progi czekaja na malowanie i montarz a tymczasem zainstalowane są zderzaki Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us 8. Halogeny w zderzak z postojówkami - niestety nie ori bo ciezko dostać i za chore pieniądze ale z tymi tez powinno być ok Uploaded with ImageShack.us W tym tygodniu montaż progów i listew i daszku na klapę oraz gwintu no i może jak sie jeszcze uda to hamulcy ] No i lampy ida na przeróbkę na czarne bixy na ori przetwornicach i palnikach ---------- Post added at 15:53 ---------- Previous post was at 15:52 ---------- cały zestaw przód i tył od Krychy - dzieki wielkie mistrzu no i gwint tez od Krychy