Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lukasz92

Pasjonat - L
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lukasz92

  1. lukasz92 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    wiecie moze gdze dostane emblemat w kierownice sline? tylko nie naklejke albo co zrobic bo naklejke mam zeby pasowała do kierownicy s3 nakleic ja na emblemat s3? robił ktos tak?
  2. lukasz92 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    co wy na to? http://www.ebay.co.uk/itm/AUDI-S-Line-A4-A4L-A5-A6-A6L-A8-A8L-B6-B7-B8-Q5-AUTO-Sline-Aluminum-Pedals-4-Pcs-/271686663644?pt=LH_DefaultDomain_3&hash=item3f41c97ddc
  3. lukasz92 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    czyli 12grudzien 12 czerwiec?
  4. lukasz92 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    no niby sie liczy to cos od konca miesiaca czyli nie od 12 grudnia a od 31 wole sie dowiedziec niz przed niedomówienie sprzedac kilka dni za wczesnie i zapłacic kilka tys podatku
  5. lukasz92 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    witam wie ktos jak dokładnie wyliczyc kiedy mija pół roku od kupna auta i kiedy moge je sprzedac bez podatku? chciałem nazbierac faktura jako poniesiona koszta lecz nie opłaca mi sie to i chce poczekac auto kupiłem 12 grudnia 2014r w belgii taka data jest na umowie i kiedy minie pół roku
  6. lukasz92 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    znacie kogos kto obszywa dobrze kierownice z forum? miałbym kilkakierownic z sline do roboty
  7. lukasz92 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany pytanie ile warte i moze komus sie przydadzą lampy bixenon kpl z zarnikami i przetworicami z audi a6 2001 r oczywiscie angliki
  8. lukasz92 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Hej mam pytanie ile moge dostac za poduszke z audi a3 2005 r taka 3 ramienna pewnie pasuje do a4 b6 , skóra perforowana i za poduszke do tej kierownicy tylko schodzi chrom , moze ktos by chciał?
  9. lukasz92 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jak nie jest skoro jak oderwałem jeden kawałek to był z logiem audi jest to cienka delikatna zielen , w oryginale na pewno chcesz to po vinie mozemy sprawdzic bo mam rozkodowany
  10. lukasz92 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ja mam taka wersje sline własnie to na tynek belgijski chodzi mi o szybe oryginalnie przyciemniana do audi a4 b6 sline bo mi schodzi folia chłopaki wczoraj mówili ze sam sobie zaprzeczam bo oryginał niby piecowo robiony a jak widac to folia;)
  11. lukasz92 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dobra to dla niedowiarków , ps mam nadzieje ze pomożecie mi znaleźć taka szybe na allegro i jeszcze 3 rok jak nie to trudno dam kpl do przyciemnienia
  12. lukasz92 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jutro zrobie fotki , nie ma problemu auto na sprzedaż nie chce za bardzo inwestowac i tak doszły mi dzis koszta porysowane drzwi , połamane lusterka na takim swietnym osiedlu mieszkam
  13. lukasz92 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    audi a4 b6 z wyposazeniem sline czyli fabrycznie przyciemniana szyba tak? tak schodzi ta folia kawalek oderwałem nawet z logo audi dla niedowiarków jutro moge fotke zrobic
  14. lukasz92 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    hej mam pytanko pomóglby mi ktos znaleść na allegro szybe lewy tył do audi a4 b6 sline przyciemniana oryginalnie? z jednej schodzi mi folia a szkoda mi kompletu robic za pomoc stawiam browarka
  15. kolega to przerabiał poszukaj nowego jest to praktycznie nie naprawialne
  16. nie polecam lepiej komus zapłacic za dobre przeskanowanie auta niz samemu taki program nie ma nawet 1/4 funkcji co maja mechanicy
  17. cos jest nie tak a dymi na czarno?
  18. chetnie bym CI cos pomógł ale niestety nie działa link
  19. wiem ze nie na temat ale mam oryginał audi na 6 płyt w dobrej cenie
  20. zeby nie gdybac lepiej jest podłączyc komputer niz wchodzic w dodatkowe koszta
  21. no to wypowiedz sie dlaczego
  22. zalezy gdzie opadaja mozna je podregulowac na ryglu
  23. oj nie koniecznie micheliny to tylko juz została renoma w nazwie nic wiecej wszystkie nowe opony są eco i nie sa juz takie jak kiedys chyba ze kupisz uzywane micheliny z 5 roku te starsze modele primancy z nowych polecam CI opony firmy NEXEN są swietne tylko szukaj bierzników aseymetrycznych nie kierunkowych bo sa głosniejsze zapomniałem dopilnuj aby nowe opony wulkanizator dobrze nasmarowął pastą montażowa i rozpompował je do ok 4-5 atmosfer a potem niech spuści na cisnienei jakie bd chciał to dobry sprawdzony sposób na nowe opony nie odpowiednio przechowywane
  24. ja w nich nic podejrzanego nie widze
  25. moze jakas rura turbo albo rura intercoolera? sprawdz sam to

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.