Treść opublikowana przez lukasz92
-
B6 DIVISION
wiecie moze gdze dostane emblemat w kierownice sline? tylko nie naklejke albo co zrobic bo naklejke mam zeby pasowała do kierownicy s3 nakleic ja na emblemat s3? robił ktos tak?
-
B6 DIVISION
co wy na to? http://www.ebay.co.uk/itm/AUDI-S-Line-A4-A4L-A5-A6-A6L-A8-A8L-B6-B7-B8-Q5-AUTO-Sline-Aluminum-Pedals-4-Pcs-/271686663644?pt=LH_DefaultDomain_3&hash=item3f41c97ddc
-
B6 DIVISION
czyli 12grudzien 12 czerwiec?
-
B6 DIVISION
no niby sie liczy to cos od konca miesiaca czyli nie od 12 grudnia a od 31 wole sie dowiedziec niz przed niedomówienie sprzedac kilka dni za wczesnie i zapłacic kilka tys podatku
-
B6 DIVISION
witam wie ktos jak dokładnie wyliczyc kiedy mija pół roku od kupna auta i kiedy moge je sprzedac bez podatku? chciałem nazbierac faktura jako poniesiona koszta lecz nie opłaca mi sie to i chce poczekac auto kupiłem 12 grudnia 2014r w belgii taka data jest na umowie i kiedy minie pół roku
-
B6 DIVISION
znacie kogos kto obszywa dobrze kierownice z forum? miałbym kilkakierownic z sline do roboty
-
B6 DIVISION
Pany pytanie ile warte i moze komus sie przydadzą lampy bixenon kpl z zarnikami i przetworicami z audi a6 2001 r oczywiscie angliki
-
B6 DIVISION
Hej mam pytanie ile moge dostac za poduszke z audi a3 2005 r taka 3 ramienna pewnie pasuje do a4 b6 , skóra perforowana i za poduszke do tej kierownicy tylko schodzi chrom , moze ktos by chciał?
-
B6 DIVISION
jak nie jest skoro jak oderwałem jeden kawałek to był z logiem audi jest to cienka delikatna zielen , w oryginale na pewno chcesz to po vinie mozemy sprawdzic bo mam rozkodowany
-
B6 DIVISION
ja mam taka wersje sline własnie to na tynek belgijski chodzi mi o szybe oryginalnie przyciemniana do audi a4 b6 sline bo mi schodzi folia chłopaki wczoraj mówili ze sam sobie zaprzeczam bo oryginał niby piecowo robiony a jak widac to folia;)
-
B6 DIVISION
Dobra to dla niedowiarków , ps mam nadzieje ze pomożecie mi znaleźć taka szybe na allegro i jeszcze 3 rok jak nie to trudno dam kpl do przyciemnienia
-
B6 DIVISION
jutro zrobie fotki , nie ma problemu auto na sprzedaż nie chce za bardzo inwestowac i tak doszły mi dzis koszta porysowane drzwi , połamane lusterka na takim swietnym osiedlu mieszkam
-
B6 DIVISION
audi a4 b6 z wyposazeniem sline czyli fabrycznie przyciemniana szyba tak? tak schodzi ta folia kawalek oderwałem nawet z logo audi dla niedowiarków jutro moge fotke zrobic
-
B6 DIVISION
hej mam pytanko pomóglby mi ktos znaleść na allegro szybe lewy tył do audi a4 b6 sline przyciemniana oryginalnie? z jednej schodzi mi folia a szkoda mi kompletu robic za pomoc stawiam browarka
-
01302 - sterownik telematyki Błąd
kolega to przerabiał poszukaj nowego jest to praktycznie nie naprawialne
-
Skaner Mini VAG505 j. polski
nie polecam lepiej komus zapłacic za dobre przeskanowanie auta niz samemu taki program nie ma nawet 1/4 funkcji co maja mechanicy
-
test vagiem zaworu egr
cos jest nie tak a dymi na czarno?
-
Proźba o analizę logów
chetnie bym CI cos pomógł ale niestety nie działa link
-
zmieniarka Yatour za 139 zl ? gdzie haczyk ?
wiem ze nie na temat ale mam oryginał audi na 6 płyt w dobrej cenie
-
falowanie obrotow przy dojezdzaniu do skrzyzowania a4 2.8
zeby nie gdybac lepiej jest podłączyc komputer niz wchodzic w dodatkowe koszta
-
Audi a4 b6 2001 sedan Opona na Lato
no to wypowiedz sie dlaczego
-
opadające drzwi strony kierowcy
zalezy gdzie opadaja mozna je podregulowac na ryglu
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
oj nie koniecznie micheliny to tylko juz została renoma w nazwie nic wiecej wszystkie nowe opony są eco i nie sa juz takie jak kiedys chyba ze kupisz uzywane micheliny z 5 roku te starsze modele primancy z nowych polecam CI opony firmy NEXEN są swietne tylko szukaj bierzników aseymetrycznych nie kierunkowych bo sa głosniejsze zapomniałem dopilnuj aby nowe opony wulkanizator dobrze nasmarowął pastą montażowa i rozpompował je do ok 4-5 atmosfer a potem niech spuści na cisnienei jakie bd chciał to dobry sprawdzony sposób na nowe opony nie odpowiednio przechowywane
-
Co myślicie o tych aukcjach?
ja w nich nic podejrzanego nie widze
-
Audi a4 b6 1.9 130ps-problem z turbiną i kopcenie.
moze jakas rura turbo albo rura intercoolera? sprawdz sam to