Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sokolnh

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sokolnh

  1. http://allegro.pl/audi-80-quattro-b2-i1586269380.html masz Kerczi
  2. dzięki za życzenia i witam
  3. Wszystkiego najlepszego tym co mieli urodziny
  4. etap przejściowy
  5. Pasibrzuch egoista Sokół ale Ci gorgoli ten wygar lepiej niż w tej subarze jak dałeś w palnik to u mnie się podłoga w aucie trzęsła :polew:[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2011, 12:23_________________________________________________KAMIL wszystkiego najlepszego dużej cysterny BP i kupe kasy a dziękuje dzisiaj cewka i moduł wymienione już aż tak nie drga przy przyśpieszaniu trzeba dyfer na sztywno zrobić i będzie git a tak poza tym to jeszcze w ch*uj to zrobienia aaa i chyba nie pali jak tdi bo wczoraj jadąc na kiełbaski zatankowałem za 100 zł, dzisiaj na wielicką i spowrotem i jest tyle ile przed tankowaniem ;( 1,87 l/h na vagu pokazuje
  6. sokolnh odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Inne marki
    a nie prawda
  7. posłuchaj Mt eden pare kawałków powinno Ci wpaść w ucho, nie ma zbyt wiele tych zgrzytów tam silence [br]Dopisany: 22 Kwiecień 2011, 01:12_________________________________________________jupikajej madafaka [br]Dopisany: 22 Kwiecień 2011, 01:16_________________________________________________Rihanna - Rude Boy (CHRISPY REMIX)[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2011, 01:17_________________________________________________ jest tego od groma, co kto lubi
  8. o tym filmiku mówiłem na kiełbaskach
  9. ja przybędę b2-ką może
  10. nie, ja mam czerwoną
  11. wygląda jakbyś mu ręki nie chciał podać
  12. best ET 12,857 "Mozna bylo wykrecic lepszy czas ale na innych oponach"
  13. nie na strojenie, diewuche tam mam zresztą co tu stroić, to wolny ssak jest jak będzie mało mocy to biTe i wtedy strojenie [br]Dopisany: 19 Kwiecień 2011, 18:43_________________________________________________przyjechały nowe spowalniacze 4-ro tłoczkowe brembo adaptery trzeba tylko wykonać no i je odświeżyć oczywiście
  14. zapomniałem że ja też robiłem zdjęcia w Bukowinie
  15. czyli jest więcej samochodów na firmę niż Twój ,tak ? bo mając prawo jazdy od roku raczej 50% zniżek nie zrobiłeś
  16. przeszły czy przyszły ?
  17. jak jutro będzie kiełbacha to może podjadę audicą pawel1380 masz nieregulaminowy podpis bana dostaniesz
  18. jeśli to jest OC to nie możesz jak nie zapłacisz drugiej raty to ubezpieczenie i tak masz, dopiero 29.10.2011 się rozwiąże, a Ciebie będzie komornik ścigał żebyś oddał za drugą ratę
  19. przy obciążeniu jest dudniącą ( w czasie jazdy )
  20. taryfy się zmieniły, szczególnie dla młodych kierowców więc z automatu będzie drożej do tego szkody, zwyżka za wiek i masz jakbyś miał 3 auta na firmę to można zrobić ubezpieczenie z fajną składką, nawet przy Twoim wieku jeśli nie masz to niestety wszędzie będziesz miał drogo
  21. 2,75 cala kopcić nie kopci, ale w jakimś super stanie to nie jest musiałem kupić rolkę od wiskozy która w ASO kosztuje bagatela ~ 800 zł, udało się taniej świece po zardzewiałe, kondony na nie do wymiany sondy i ku*wa robi się cena silnika powoli trzeba będzie go doprowadzić do porządku Ty mi lepiej te łapy do dyfra znajdź do Wrocławia pewnie nim pojadę więc zapraszam prowadzi się dobrze, tył lekki, dwa torseny to nadrzuca d*pą jak rwd
  22. http://www.podniesinski.pl/portal/?p=3331
  23. święta są na wsi będę
  24. brak Q możesz dorobić [br]Dopisany: 18 Kwiecień 2011, 17:54_________________________________________________

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.