Treść opublikowana przez sokolnh
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://allegro.pl/audi-80-quattro-b2-i1586269380.html masz Kerczi
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dzięki za życzenia i witam
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wszystkiego najlepszego tym co mieli urodziny
-
b2 quattro V8 - filmik st. 22
etap przejściowy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pasibrzuch egoista Sokół ale Ci gorgoli ten wygar lepiej niż w tej subarze jak dałeś w palnik to u mnie się podłoga w aucie trzęsła :polew:[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2011, 12:23_________________________________________________KAMIL wszystkiego najlepszego dużej cysterny BP i kupe kasy a dziękuje dzisiaj cewka i moduł wymienione już aż tak nie drga przy przyśpieszaniu trzeba dyfer na sztywno zrobić i będzie git a tak poza tym to jeszcze w ch*uj to zrobienia aaa i chyba nie pali jak tdi bo wczoraj jadąc na kiełbaski zatankowałem za 100 zł, dzisiaj na wielicką i spowrotem i jest tyle ile przed tankowaniem ;( 1,87 l/h na vagu pokazuje
-
E91 320D SCHWARZ M-PAKIET - NOWE FOTY STR.1
a nie prawda
-
Dubstep/Glitch/Electro mix itp na poziomie
posłuchaj Mt eden pare kawałków powinno Ci wpaść w ucho, nie ma zbyt wiele tych zgrzytów tam silence [br]Dopisany: 22 Kwiecień 2011, 01:12_________________________________________________jupikajej madafaka [br]Dopisany: 22 Kwiecień 2011, 01:16_________________________________________________Rihanna - Rude Boy (CHRISPY REMIX)[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2011, 01:17_________________________________________________ jest tego od groma, co kto lubi
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
o tym filmiku mówiłem na kiełbaskach
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja przybędę b2-ką może
-
b2 quattro V8 - filmik st. 22
nie, ja mam czerwoną
-
Bunia Wąskiego ....
wygląda jakbyś mu ręki nie chciał podać
-
b2 quattro V8 - filmik st. 22
best ET 12,857 "Mozna bylo wykrecic lepszy czas ale na innych oponach"
-
b2 quattro V8 - filmik st. 22
nie na strojenie, diewuche tam mam zresztą co tu stroić, to wolny ssak jest jak będzie mało mocy to biTe i wtedy strojenie [br]Dopisany: 19 Kwiecień 2011, 18:43_________________________________________________przyjechały nowe spowalniacze 4-ro tłoczkowe brembo adaptery trzeba tylko wykonać no i je odświeżyć oczywiście
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
zapomniałem że ja też robiłem zdjęcia w Bukowinie
-
[ALL] Ile płaciliście za kontynuacje ubezpieczenia?
czyli jest więcej samochodów na firmę niż Twój ,tak ? bo mając prawo jazdy od roku raczej 50% zniżek nie zrobiłeś
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
przeszły czy przyszły ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
? j.w.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jak jutro będzie kiełbacha to może podjadę audicą pawel1380 masz nieregulaminowy podpis bana dostaniesz
-
[ALL] Rezygnacja z ubezpieczalni
jeśli to jest OC to nie możesz jak nie zapłacisz drugiej raty to ubezpieczenie i tak masz, dopiero 29.10.2011 się rozwiąże, a Ciebie będzie komornik ścigał żebyś oddał za drugą ratę
-
b2 quattro V8 - filmik st. 22
przy obciążeniu jest dudniącą ( w czasie jazdy )
-
[ALL] Ile płaciliście za kontynuacje ubezpieczenia?
taryfy się zmieniły, szczególnie dla młodych kierowców więc z automatu będzie drożej do tego szkody, zwyżka za wiek i masz jakbyś miał 3 auta na firmę to można zrobić ubezpieczenie z fajną składką, nawet przy Twoim wieku jeśli nie masz to niestety wszędzie będziesz miał drogo
-
b2 quattro V8 - filmik st. 22
2,75 cala kopcić nie kopci, ale w jakimś super stanie to nie jest musiałem kupić rolkę od wiskozy która w ASO kosztuje bagatela ~ 800 zł, udało się taniej świece po zardzewiałe, kondony na nie do wymiany sondy i ku*wa robi się cena silnika powoli trzeba będzie go doprowadzić do porządku Ty mi lepiej te łapy do dyfra znajdź do Wrocławia pewnie nim pojadę więc zapraszam prowadzi się dobrze, tył lekki, dwa torseny to nadrzuca d*pą jak rwd
-
Czarnobyl 1986-2006
http://www.podniesinski.pl/portal/?p=3331
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
święta są na wsi będę
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
brak Q możesz dorobić [br]Dopisany: 18 Kwiecień 2011, 17:54_________________________________________________