Treść opublikowana przez sokolnh
-
[ALL] Uszkodzenie w warsztacie a AC
nie, zgłoszona szkoda to szkoda i tyle
-
[ALL] Uszkodzenie w warsztacie a AC
Nie będzie problemu bo to ewidentna wina warsztatu, i oni sciągną z niego kasę, więc nic nie tracą poszło na pw a nawet zyskują, bo Ty stracisz część zniżek
-
[ALL] Uszkodzenie w warsztacie a AC
czyli git
-
[ALL] Uszkodzenie w warsztacie a AC
To napisz co Ci powiedział
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
chodzi mi bardziej o tego BIS niż o telefon a nokia chyba czegoś takiego nie ma, poza tym mam teraz e52 więc bez sensu mi zmieniać praktycznie na to samo tylko z qwerty
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
niby się trochę śpieszy, ale w sumie mogę poczekać będę przedłużać w Plusie, a tam mają tylko BB 8520
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
nie mam różu
-
[ALL] Uszkodzenie w warsztacie a AC
warsztat powinien mieć ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej działalności gospodarczej ( z tytułu wykonywania działalności ) i to z niego powinieneś domagać się ubezpieczenia co do AC to zależy od ubezpieczyciela i zapisów w umowie, być może uda się zrobić tak, że naprawisz samochód z AC, a ubezpieczalnia wystosuje regres do warsztatu, który Ci ten samochód zepsuł i oni już sobie odzyskają składkę.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no właśnie potrzebuje taki zakupić ze względu na usługę BIS ( dostęp do maili ) tylko nie wiem, który model kupić
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ma ktoś telefon blackberry ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ty sie zawijaj wiesz gdzie a nie witac sie tutaj i co teraz ? :gwizdanie:
-
[ALL] znawcy oldtimerów co to?
samoróbka, była w TVN Turbo, "legendy PRL"
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- Jaki ubezpieczyciel najlepszy ?
to zrób sobie pakiet np. z ubezpieczeniem mieszkania- [ALL B8] Niepełna olimpiada by Patrox 3,0tdi
aj tam aj tam u nas we Wrocku mamy najleprze drogi takze mozna jezdzic nawet na 20 :)Nawet na slynnej Karmelkowej jest asfalcik chyba 20 na godzinę- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no sporo właśnie- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
powiedzcie mi czy jakbyście wygrali szkolenie w SJS pierwszego stopnia chciałoby się Wam tam jechać ?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wiem, szczególnie że siedzenie zapomne założyć- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie wkur.. mnie wydech dzisiaj skończył, jutro kable, w przyszłym tyg odbieram i składam dalej do bukowiny się raczej wyrobie- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jak zwykle ja potrzebuje coś blisko Krakowa ale pewnie współpraca z SJS mi zostanie, choć to kawałek do przejechania jest- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://www.alsds.eu/pl/10/8/terminy_szkolen.html[br]Dopisany: 10 Marzec 2011, 21:29_________________________________________________może jak się 10 osób zorganizuje to wtedy w wieliczce jest możliwość- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ale to częstochowa, jeszcze dalej- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
siedzibę tak, ale szkolenia robią w kielcach- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jest w Krakowie jakaś szkoła doskonalenia jazdy ? - Jaki ubezpieczyciel najlepszy ?