Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sokolnh

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sokolnh

  1. nie, zgłoszona szkoda to szkoda i tyle
  2. Nie będzie problemu bo to ewidentna wina warsztatu, i oni sciągną z niego kasę, więc nic nie tracą poszło na pw a nawet zyskują, bo Ty stracisz część zniżek
  3. To napisz co Ci powiedział
  4. chodzi mi bardziej o tego BIS niż o telefon a nokia chyba czegoś takiego nie ma, poza tym mam teraz e52 więc bez sensu mi zmieniać praktycznie na to samo tylko z qwerty
  5. niby się trochę śpieszy, ale w sumie mogę poczekać będę przedłużać w Plusie, a tam mają tylko BB 8520
  6. nie mam różu
  7. warsztat powinien mieć ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej działalności gospodarczej ( z tytułu wykonywania działalności ) i to z niego powinieneś domagać się ubezpieczenia co do AC to zależy od ubezpieczyciela i zapisów w umowie, być może uda się zrobić tak, że naprawisz samochód z AC, a ubezpieczalnia wystosuje regres do warsztatu, który Ci ten samochód zepsuł i oni już sobie odzyskają składkę.
  8. no właśnie potrzebuje taki zakupić ze względu na usługę BIS ( dostęp do maili ) tylko nie wiem, który model kupić
  9. ma ktoś telefon blackberry ?
  10. ty sie zawijaj wiesz gdzie a nie witac sie tutaj i co teraz ? :gwizdanie:
  11. samoróbka, była w TVN Turbo, "legendy PRL"
  12. to zrób sobie pakiet np. z ubezpieczeniem mieszkania
  13. aj tam aj tam u nas we Wrocku mamy najleprze drogi takze mozna jezdzic nawet na 20 :)Nawet na slynnej Karmelkowej jest asfalcik chyba 20 na godzinę
  14. no sporo właśnie
  15. powiedzcie mi czy jakbyście wygrali szkolenie w SJS pierwszego stopnia chciałoby się Wam tam jechać ?
  16. wiem, szczególnie że siedzenie zapomne założyć
  17. nie wkur.. mnie wydech dzisiaj skończył, jutro kable, w przyszłym tyg odbieram i składam dalej do bukowiny się raczej wyrobie
  18. jak zwykle ja potrzebuje coś blisko Krakowa ale pewnie współpraca z SJS mi zostanie, choć to kawałek do przejechania jest
  19. http://www.alsds.eu/pl/10/8/terminy_szkolen.html[br]Dopisany: 10 Marzec 2011, 21:29_________________________________________________może jak się 10 osób zorganizuje to wtedy w wieliczce jest możliwość
  20. ale to częstochowa, jeszcze dalej
  21. siedzibę tak, ale szkolenia robią w kielcach
  22. jest w Krakowie jakaś szkoła doskonalenia jazdy ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.