Treść opublikowana przez sokolnh
-
Takie B2 ...
kostka na lusterko to nawet u mnie będzie i pies z kiwającą głową tam jest wtrysk mechaniczny
-
Takie B2 ...
1. zawias 2. koło 3. heble 4. silnik w takiej kolejności bym zmieniał powolutku
-
Urządzenie wielofunkcyjne do 500 zł
witam, potrzebuje zakupić jakieś urządzenie wielofunkcyjne do 500 zł skaner, ksero, drukowanie fax nie jest mi potrzebny atramentowa czy laserowa, obojętne ale eksploatacja ma być stosunkowo tania kolega mi zasugerował coś takiego http://www.ceneo.pl/6895201?gclid=CMCYmMOt2KYCFYGCDgodwECCHA ma ktoś jakieś inne pomysły ? pozdrawiam
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
z tego ci się dzisiaj dowiedziałem to zlot Kronach jest co dwa lata, czyli dopiero 2012
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
szkoda tylko że takie plastikowe są
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
te samochody mi bardziej odpowiadają
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
też ciekawa opcja
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
B1 coupe jest fajne ale wole kanciastości B2
-
Na co zamienić A3?
vw touareg sport dla mnie kozak
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wysłałem zgłoszenie, ciekawe czy rozpatrzą pozytywnie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
400 KM w jedną stronę autostradą trochę wachy sie spali 1-3.07.11
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to jedziemy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
mogli co najwyżej zrobić 6 generacje quattro, jakieś systemy elektroniczne dodać bo torsen jest dopiero 3 gen http://www.torsen.com/products/products.htm dla mnie plus obecnego haldexa jest taki że szybciej przekazuje moment między osiami, a po za tym można np. dać prawie większośc na tył http://borkowski.motogrono.pl/files/2009/02/haldex.pdf a jak w tym nowym haldexie jest z hamowaniem? auto hamuje 2 czy 4 kołami? "Hamowanie Podczas hamowania nie trzeba przekazywać momentu obrotowego na tylną oś. Zawór regulacyjny jest otwarty, ciśnienie w układzie jest małe, sprzęgło jest wyłączone." czyli zostaje 4% na tył podczas hamowania z wysprzęgleniem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
mogli co najwyżej zrobić 6 generacje quattro, jakieś systemy elektroniczne dodać bo torsen jest dopiero 3 gen http://www.torsen.com/products/products.htm dla mnie plus obecnego haldexa jest taki że szybciej przekazuje moment między osiami, a po za tym można np. dać prawie większośc na tył http://borkowski.motogrono.pl/files/2009/02/haldex.pdf
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
zależy jak to rozumiesz, bo 4motion wyposażony w haldex 4-generacji jest już stałym napędem i ma większe możliwości niż torsen, dlatego jest wykorzystywany w sporcie a pewnie za jakiś czas wyprze torsena z obiegu [br]Dopisany: 24 Styczeń 2011, 21:47_________________________________________________ haldex 4 generacji zadebiutował na przełomie 07/08 T5 nie wiem czy go ma ale T6 już na pewno
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
gratulacje
-
b2 quattro V8 - filmik st. 22
a ja oglądałem Twoje hamulce i pasowałyby mi takie :gwizdanie:
-
b2 quattro V8 - filmik st. 22
no właśnie niekoniecznie ale to się okaże jak już wszystko będzie złożone
-
b2 quattro V8 - filmik st. 22
jest już kit weiteca gwinty niestety niedostępne jestem tylko ciekaw o ile siądzie niżej na 4.2
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
poważnie ? ale jaja no jaja, ale poważnie
- b2 quattro V8 - filmik st. 22
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
na obwodnicy też się podobno coś działo jakaś przepychanka aut
-
b2 quattro V8 - filmik st. 22
no od tego chłopa, wymęczyłem go w końcu ale to koło nie pasuje p&p pod ten silnik, musiałem dokupić wieniec z 3.0 TDi, jest miększy do obróbki i przerobić na 60-2 no niestety, dało by radę go cofnąć trochę, ale kosztem luzu na półosiach co mogłoby powodować częstsze uwalanie przegubów więc sobie darowałem no w bmw jest rewelacja, dużo pewniej się prowadzą od audi [br]Dopisany: 06 Styczeń 2011, 09:19_________________________________________________cienkie wentylatory nowe felgi na lato doszły poliuretany kołyska się maluje proszkowo, w czwartek do odbioru potem składanie do kupy wszystkiego
-
50-70 tyś zł w co zainwestowac?
można było kupić miesiąc temu akcję synthosu za 3.08 inwestując 50 tys. teraz miałbyś 66 tys. w miesiąc ale giełda to zawsze ryzyko
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
passat B5 miał silniki tylko wzdłużnie, czyli torsen późniejsze generacje już poprzecznie, czyli haldex