Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sokolnh

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sokolnh

  1. sokolnh odpowiedział(a) na Wąski temat w Audi
    kostka na lusterko to nawet u mnie będzie i pies z kiwającą głową tam jest wtrysk mechaniczny
  2. sokolnh odpowiedział(a) na Wąski temat w Audi
    1. zawias 2. koło 3. heble 4. silnik w takiej kolejności bym zmieniał powolutku
  3. witam, potrzebuje zakupić jakieś urządzenie wielofunkcyjne do 500 zł skaner, ksero, drukowanie fax nie jest mi potrzebny atramentowa czy laserowa, obojętne ale eksploatacja ma być stosunkowo tania kolega mi zasugerował coś takiego http://www.ceneo.pl/6895201?gclid=CMCYmMOt2KYCFYGCDgodwECCHA ma ktoś jakieś inne pomysły ? pozdrawiam
  4. z tego ci się dzisiaj dowiedziałem to zlot Kronach jest co dwa lata, czyli dopiero 2012
  5. szkoda tylko że takie plastikowe są
  6. te samochody mi bardziej odpowiadają
  7. B1 coupe jest fajne ale wole kanciastości B2
  8. vw touareg sport dla mnie kozak
  9. wysłałem zgłoszenie, ciekawe czy rozpatrzą pozytywnie
  10. 400 KM w jedną stronę autostradą trochę wachy sie spali 1-3.07.11
  11. mogli co najwyżej zrobić 6 generacje quattro, jakieś systemy elektroniczne dodać bo torsen jest dopiero 3 gen http://www.torsen.com/products/products.htm dla mnie plus obecnego haldexa jest taki że szybciej przekazuje moment między osiami, a po za tym można np. dać prawie większośc na tył http://borkowski.motogrono.pl/files/2009/02/haldex.pdf a jak w tym nowym haldexie jest z hamowaniem? auto hamuje 2 czy 4 kołami? "Hamowanie Podczas hamowania nie trzeba przekazywać momentu obrotowego na tylną oś. Zawór regulacyjny jest otwarty, ciśnienie w układzie jest małe, sprzęgło jest wyłączone." czyli zostaje 4% na tył podczas hamowania z wysprzęgleniem
  12. mogli co najwyżej zrobić 6 generacje quattro, jakieś systemy elektroniczne dodać bo torsen jest dopiero 3 gen http://www.torsen.com/products/products.htm dla mnie plus obecnego haldexa jest taki że szybciej przekazuje moment między osiami, a po za tym można np. dać prawie większośc na tył http://borkowski.motogrono.pl/files/2009/02/haldex.pdf
  13. zależy jak to rozumiesz, bo 4motion wyposażony w haldex 4-generacji jest już stałym napędem i ma większe możliwości niż torsen, dlatego jest wykorzystywany w sporcie a pewnie za jakiś czas wyprze torsena z obiegu [br]Dopisany: 24 Styczeń 2011, 21:47_________________________________________________ haldex 4 generacji zadebiutował na przełomie 07/08 T5 nie wiem czy go ma ale T6 już na pewno
  14. a ja oglądałem Twoje hamulce i pasowałyby mi takie :gwizdanie:
  15. no właśnie niekoniecznie ale to się okaże jak już wszystko będzie złożone
  16. jest już kit weiteca gwinty niestety niedostępne jestem tylko ciekaw o ile siądzie niżej na 4.2
  17. poważnie ? ale jaja no jaja, ale poważnie
  18. używki
  19. na obwodnicy też się podobno coś działo jakaś przepychanka aut
  20. no od tego chłopa, wymęczyłem go w końcu ale to koło nie pasuje p&p pod ten silnik, musiałem dokupić wieniec z 3.0 TDi, jest miększy do obróbki i przerobić na 60-2 no niestety, dało by radę go cofnąć trochę, ale kosztem luzu na półosiach co mogłoby powodować częstsze uwalanie przegubów więc sobie darowałem no w bmw jest rewelacja, dużo pewniej się prowadzą od audi [br]Dopisany: 06 Styczeń 2011, 09:19_________________________________________________cienkie wentylatory nowe felgi na lato doszły poliuretany kołyska się maluje proszkowo, w czwartek do odbioru potem składanie do kupy wszystkiego
  21. można było kupić miesiąc temu akcję synthosu za 3.08 inwestując 50 tys. teraz miałbyś 66 tys. w miesiąc ale giełda to zawsze ryzyko
  22. passat B5 miał silniki tylko wzdłużnie, czyli torsen późniejsze generacje już poprzecznie, czyli haldex

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.