Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sokolnh

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sokolnh

  1. sokolnh odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    bo były takie tematu już, nawet kilka
  2. ciekawe jak i gdzie ? taaa, szczególnie jak ryje przodem
  3. bardzo fajne auto, dobrze się siedzi, jeździłem 1.8T 180 koni i dawało radę wnętrze rewelacja, ale mało z niego widać do do wyglądu, kwestia gustu, mi się podoba tzn. może tak, swoją kobitę bym w niej widział
  4. kup zwykłe a4 quattro i wsadź VR6 turbo w stanach klepią na potęge takie projekty ewentualnie kup a4 V6 i wsadzaj V8 najtańsze 300 koni i bezawaryjne ABZ w budzie b4 robi 4,1 do setki i 12 na ćwiartkę
  5. zima - quattro reszta roku - rwd tak jest najlepiej
  6. tzn. ?? samochód ogólnie jest na moich rodziców i ubezpieczenie mam w Warcie razem z oc, nw i autocasco Gliniarze powiedzieli, że VW Passat i Audi A4 to norma ostatnimi czasy zadzwoń do Warty i zapytaj się z którymi serwisami współpracują
  7. tak, z V8 dyfry już mam, ale najgorsze w tym swapie jest to że trzeba/powinno się wymienić simering który w ASO kosztuje 220 zł
  8. B2 - przód - otwarty - centralny - otwarty z podciśnieniową blokadą - tył - otwarty z podciśnieniową blokadą urQuattro - przód - otwarty - centralny - torsen - tył - otwarty z blokatą b3/b4 - przód - otwarty - centralny - torsen - tył - otwarty z blokadą audi V8 - przód - otwarty - centralny - torsen - tył - torsen ja u siebie właśnie tak robię, tzn. napędy na dwóch torsenach
  9. to nie jest dział ogłoszeń
  10. obspawanie karoserii dla jej wzmocnienia
  11. tam obok jest zajezdnia autobusowa, koło stacji
  12. zdecydowanie lepiej po łukach , tylko oski za wiele nie poszaleją makuszyńskiego, ujastek, łowińskiego fajnie tam się jeździ
  13. chcecie się pośligać w kółeczku czy pojeździć po łukach ?
  14. 21.00 Odblkowano ulice: Igołomska i Radzikowskiego oraz drogę na Skawinę. Nadal nieprzejezdne są ulice: 29-go Listopada, Jasnogórska, Zakopiańska Ulice zostały zablokowane przez samochody, trwają prace nad ich odblokowaniem. Pługi poruszają się w konwojach straży miejskiej. Decyzją policji zamknięto wjyazdy z Krakowa na Zakopiankę oraz w kierunku Michałowic. Prosimy o nie kierowanie się na te trasy
  15. http://demotywatory.pl/2346377/Snieg
  16. Strasznie kurzy na polu i to nie miłosiernie Trzeba było kupić wersję X no niestety następne auto będzie z X-em
  17. ale masakrycznie zimno śnieg pada, ale tym razem się nie ciesze bo od jutra przesiadka na bmw
  18. długość to nie wszystko ważne jak ostrzy
  19. pozwolę Ci dotknąć jak chcesz

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.