Treść opublikowana przez sokolnh
-
Strajkujmy przeciw polityce paliwowej!
przesiądźcie się na zbiorą komunikację, rowery może koncerny tak bardzo tego nie odczują, ale w kieszeni zostaje jeżdżę często do Wrocławia i podróż tam i z powrotem BMW 320d wynosiła mnie 250 zł z bramkami teraz wsiadam w busa, jedzie podobnie ~ 3h, otwieram lapka, oglądam film i wpłacę w dwie strony 60 zł 190 zł zostaje w kieszeni da się ? więc już przestańcie świat zmieniać, zacznijcie od siebie
-
Czarnobyl 1986-2006
jakoś nie miałbym zaufania zostawiając tam gdzieś samochód często w razie W, odszkodowanie z AC nie jest wypłacane
-
Czarnobyl 1986-2006
pojechałbyś tam swoim samochodem ? bo ja nie
-
Czarnobyl 1986-2006
ja 27.04
-
[B5 AHH] Zielona żaba na rolkach:)
trzeba było założyć zestaw Valeo jednomasa + sprzęgło
-
Czarnobyl 1986-2006
na tej wycieczce z allegro czy na jakiejś innej bo tam jest jeden dzień Dzień 3 (Sobota): Śniadanie. Koło godziny 8:00 wyjazd na zwiedzanie "strefy zamkniętej". Główny priorytetem w strefie jest Prypeć, spędzamy tam od 2 do 3 godzin, przy samej elektrowni zatrzymujemy się w kilku miejscach na sesje zdjęciowe. Program obejmuje także zwiedzanie miasteczka Czarnobyl. W drodze powrotnej z Prypeci przejazd i krótki postój przy "czerwonym lesie". W czasie zwiedzania przewidziany jest smaczny obiad na stołówce pracowniczej. Planowy powrót do Kijowa w okolicach godziny 19:00. Czas wolny. Wyjazd w drogę powrotną do Polski
-
Czarnobyl 1986-2006
"spędzamy tam od 2 do 3 godzin, przy samej elektrowni zatrzymujemy się w kilku miejscach na sesje zdjęciowe. Program obejmuje także zwiedzanie miasteczka Czarnobyl" to właśnie jest wada zaplanowanych wycieczek, do końca wszystkiego nie zobaczysz i pewnie tyle godzin to trochę mało jak na całe miasto
-
Czarnobyl 1986-2006
może zlot od razu "KOLEJNA WYPRAWA DO STREFY W MAJU 2011. SZCZEGÓŁY: arek (małpa) podniesinski (kropka) pl"
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
strona wczesniej
-
Czarnobyl 1986-2006
odświeżę zapowiada się ciekawy film ale bym z chęcią tam pojechał
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
chłodnica wchodzi -> zobaczymy czy będzie wydajna problem z wiatrakiem, muszę kupić jakieś dwa mniejsze i płaskie
-
b2 quattro V8 - filmik st. 22
część prac - tak
-
b2 quattro V8 - filmik st. 22
coś tam się dzieje foto z przymiarki, sztywne tuleje w kołysce, koło zamachowe przerobione na 60-2 ( możliwość podłączenie w późniejszym czasie ecumastera i wysterowanie silnika ciut lepiej ) coupeta też rozłożona częsciowo wleciał DZ-cior, parę poprawek wykonanych, parę rzeczy muszę kupić i do składania na razie tyle
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
chałupa niezła foto z przymiarki
-
[B5 AHH] Zielona żaba na rolkach:)
git teraz czas na mody
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a co juz wsadzone tak wsadzone, ale jeszcze trochę do jeżdżenia brakuje
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
zobaczymy czy moje 4.2 trzyma serie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jakby uwzględnić błąd pomiaru - 3 % to 13,5 KM więc 436 KM jest dopuszczalne za niedługo pewnie zacznie się hamowanie
-
Takie B2 ...
poczekam jak skończysz Swoje i ja pomacam spoko szykuj się na luty na Wyrazów
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to nie jest nic ofensywnego wg mnie to po prostu nie jest śmieszne, tylko takie na siłe no ale może ja się nie znam
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
będzie ktoś na zlocie na nartach jeździł ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
pier**lą strasznie, szkoda tylko że to śmieszne nawet nie jest
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jakie specyfiki ?
-
b2 quattro V8 - filmik st. 22
tak jest mogę Wam powiedzieć z ciekawości że silnik 1,6 na gaźniku i 1.8 na mechanicznym wtrysku różnią się praktycznie wszystkim, nawet mocowaniem silnika
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!