Treść opublikowana przez sokolnh
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ilę Cię wyniósł zderzak i czy kupiłeś kompletny??? z jego zdania można wywnioskować, że kupił tylni a Ty chyba szukasz przedniego
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
złomiarze zaje...li
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
czekam na części od Ciebie :gwizdanie: a tak serio, może dlatego że silnika nie ma
-
Pytania i odpowiedzi jak używać napędu QUATTRO
Q ma sens grubo powyzej 200KM do 200-220 jest lipa w drugą stronę też nie można przesadzić [br]Dopisany: 16 Grudzień 2010, 01:59_________________________________________________utrzymać go nie może, a pewnie z 2-ki startuje
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
najlepiej to robi Koraszewski kupuje audi coupe i audi b2 2-drzwiowe tnie, spawa, zakłada błotniki, zderzaki i sprzedaje jako sport quattro a cena : http://www.koraszewski.com/auta.html Nadwozie Audi Sport quattro - uzbrojone poszycia carbonowe - z pełną dokumentacją z roku 1984 Cena: 29,900 EUR
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja az tak dobrze sie nie znam zeby złożyć takie B2, poza tym to dobre dla kogoś kto ma warsztat samochodowy moze sobie dłubać w wolnym czasie ( czytaj sokół) i ma do tego warunki, a obcemu dawać zarobić i to niemałe pieniądze za taki swap silnika podejrzewam to nie dla mnie. przecież nie musisz budować takiego auta jak ja od razu kupisz np. b3 quattro 2.3 20V za 5 tys, wybebeszysz, wsadzisz jakieś kubły, może wydech i masz już fajne auto do zabawy, do zabawy, do szaleństw itp albo e30 możesz iść też taką drogą jak ja, czyli wymienić praktycznie wszystko ale to już oczywiście większe koszty rzędu 20-30 tysl lub nawet więcej bo to nigdy się nie kończy ale pocieszeniem jest fakt, że na tym aucie nie stracisz, wystawiasz na ebay i spokojnie znajdzie się kupiec i jeszcze na tym zarobisz ja już "dorosłem" do tego żeby nie pchać $$$ w nowe auta, bo to się nie opłaca po prostu, z dnia na dzień tracisz na tym aucie jak się pozbędę mojej bmki to kupuję jakiegoś daily car w granicach ~ 25 tys, akurat Volvo S60 mi chodzi po głowie i taki samochód w zupełności wystarczy a jeśli będzie nadmiar $$$ to potem kupuje właśnie e30 coupe i będę je robił, bo te auta też już drożeją czysta logika
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie wiem, mam telefon do właściciela co do tej 4000 to, cytat z b2forum "Było... Gość chce 2x więcej pieniędzy niż zapłacił za nią kilka miesięcy wcześniej jednemu z naszych forumowiczów, a poza tym zajmuje haniebne miejsce na liście oszustów w dziale ogłoszeń." pytasz o sam zakup silnika z włożeniem ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
POKAZ....JEZDZI??? podobno jeździ, ale wsadzony jest tam teraz 1.6 D także silnik do zmiany blacharkę trzeba zrobić generalnie trochę pracy i $$$ trzeba włożyć ale jak ktoś chce od podstaw zbudować sobie jakiegoś to można gadać
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jest b2q do kupienia na śląsku po taniości ( 2 tys) ale wymaga "trochę - sporo" pracy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jak się jeździ tylko po mieście i to jak kapelusz to TDi będzie palić więcej na autostradę i ogień, rozruszać maszynę, wtryski, łopatki od turbin
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wyciągnij termostat i wrzuć do garnka z gotującą się wodą
-
Pytania i odpowiedzi jak używać napędu QUATTRO
tak, tylko że tak zrobić trzeba mieć przynajmniej z 500 kuni ta biała S2 ma 750
-
Pytania i odpowiedzi jak używać napędu QUATTRO
on strzela ze sprzęgła też :kox:
-
Pytania i odpowiedzi jak używać napędu QUATTRO
to już kwestia wyważenia niestety[br]Dopisany: 14 Grudzień 2010, 18:03_________________________________________________ja nawet w bmw używam sprzęgła delikatnie[br]Dopisany: 14 Grudzień 2010, 18:04_________________________________________________bo trzeba odpowiedzieć na jedno zasadnicze pytanie, czy w zakręcie jedziesz bokiem czy w zakręt wchodzisz bokiem
-
Pytania i odpowiedzi jak używać napędu QUATTRO
naciskasz, puszczasz w 0,5 sekundy
-
Pytania i odpowiedzi jak używać napędu QUATTRO
to chyba trochę źle widzisz, zresztą tu masz "kombinacja wszystkich technik" dużo drifterów używa sprzęgła
-
Pytania i odpowiedzi jak używać napędu QUATTRO
od 1.00 Basic drift lesson 6 (all technique combined)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja mam zdjęcie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
próbuje wszystkich możliwości [br]Dopisany: 14 Grudzień 2010, 10:00_________________________________________________ciekawy podpis ja za niedługo będę na dwóch Torsenach więc porównamy a opis to mała modyfikacja tego
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a jeździsz na otwartych czy zamkniętych dyfrach ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
fakt sporo tego akurat mogę nawiązać do wczorajszej sytuacji, przyzwyczaiłem się już do BMW choć uważałem, że wnętrza są gorsze od Audi, a w szczególności budzik, gdzie jest licznik, obrotomierz i malutki komputer - po prostu ubogo w przeciwieństwie do Audi ale wsiadłem wczoraj do A6-tki i dostałem oczopląsu, na liczniku w piz*u wskazań, wszystko po podświetlane, zaczęło mnie to denerwować i wtedy doceniłem wnętrze i podświetlenie BMW, minimalizm i ład ot takie moje zboczenie
-
[A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn
Przeciez to sie przydaje 2x w roku bardziej z ciekawości czy sie da bo gratu to nie duży koszt i fajnie miec cos jedyny w polsce 2.0 TDI w Q w A6 no nasze warunki nie przydaje sie dość często ale moze fajnie by było to dołozyć no nic mam cały rok zeby to wyrezać ale na forum A6 twierdzą ze jestem idiota i skasowali mój temat dotyczacy Q w 2.0 TDI dla mnie największą zagadką jest długość wału czy jak kupie skrzynie od A4 Q 2.0 TDI i most tył od 3.0 TDI A6Q to czy wal będzie odpowiedniej długości bo miejsca jest tak w chooj w podwoziu wał można przerobić/dorobić
-
Audi S2 coupe 1991 3B
a nie dymione lepiej ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Cuber ale ja mówiłem że z tyłu jedno koło napędza ?
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
jak ktos nie potrafi jezdzic Q, to bedzie ryc przodem ostro, jak potrafi... to da sobie rade w kazdych warunkach coś mówiłeś ?