Treść opublikowana przez sokolnh
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
taaaaaa jakiś dowód ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
torsen w skrzyni był w kazdym passacie B5
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Boseron, a właśnie może Twój tata kupi grupowo samochód
-
Uszkodzenie felgi na drodze - proces o odszkodowanie
a nie ? mogę Ci po 5 latach przysłać odpowiedź ? jasna sprawa, wjechanie w wyrwę, notatka policyjna, dokumentacja fotograficzna, może dodatkowo zeznanie świadka faktury z naprawy po co mają iść do sądu ? nie uogólniajmy, napisałem do tego konkretnego przypadku
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://www.groupon.pl/oferty/cala-polska/blackandwhite-krakow/216656
-
Uszkodzenie felgi na drodze - proces o odszkodowanie
ubezpieczalnie nie chcą iść do sądu więc myślę, że wcześniej się to załatwi polubownie
-
[ALL] Problem z uszkodzoną a4
nie ten dział, ale raczej nie opłaca się naprawiać
-
Uszkodzenie felgi na drodze - proces o odszkodowanie
czemu ? mają ustawowy czas na załatwienie sprawy no chyba że się będziemy szarpać z odwołaniami ale moim zdaniem warto
-
[B5 AFN] Uszkodzenie przez prywatną osobe
a chłop nie ma przypadkiem ubezpieczenia Ochrony Cywilnej w życiu prywatnym ? może ma do jakiegoś ubezpieczenia mieszkania albo coś wtedy prosta sprawa i kasę będziesz miał szybciej
-
Uszkodzenie felgi na drodze - proces o odszkodowanie
ja, już drugi komplet kół odszkodowanie przyznają bez najmniejszych ale jeśli jest notatka policyjna i zdjęcia sprawdź tylko czy droga nie jest jest "w remoncie" tzn. czy jakaś firma nie będzie przeprowadzać tam napraw bo wtedy ona bierze odpowiedzialność jak już otrzymasz odszkodowanie to pewnie w nie adekwatnej kwocie trzeba pisać odwołanie i czekać
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hyundai santa fe bądź ix35- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
przez nich, jeszcze parę rzeczy powyjmowali- Audi S2 coupe 1991 3B
ale potem będzie łeb urywać po co wczesne wstawanie ? będziesz nią jeździł na co dzień ?- Audi S2 coupe 1991 3B
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
i słusznie- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Streaker Fail- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Red, fajny film- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- A6 C6 BPP 2.7 tdi S-line <<Heres>>
Złoty klekocik AHH+ (178KM i 375Nm)- Audi S2 coupe 1991 3B
zaciski seryjne chcesz może sprzedac ? :gwizdanie:- Strajkujmy przeciw polityce paliwowej!
http://demotywatory.pl/2512253/Dlatego-czasem-zastanawiam-sie- Strajkujmy przeciw polityce paliwowej!
chodziło mi o to że czemu mamy sobie odejmować.... tylko dlatego że żyjemy w chorym kraju? :gwizdanie:bo tak nam doradzasz jakoś w innych krajach (nota bene Unii Europejskiej) nie muszą rezygnować ze wszystkiego ,bo stać ich na przyjemności to nie odejmowanie sobie podałem tylko alternatywne podejście mam na przejazdy do Wrocławia, ale wolę jechać busem i zaoszczędzić 190 zł i coś za nie sobie kupić proste, nie ?- Strajkujmy przeciw polityce paliwowej!
sam lubię pokonywać puste km moim audi, ale to czysto z przyjemności ale jak jadę na miasto i mam jakieś sprawy do załatwienia to staram się od razu parę innych załatwić w pobliżu taka mała logistyka, żeby nie jeździć bez sensu można by pisać, że ceny paliw są chore jak na polskie warunki - to prawda ale co z tym zrobimy ? czy Wy myślicie że przy takie dziurze budżetowej pozwolą sobie na jeszcze mniejsze wpływy ? rozwiązanie ? wylanie polityków to kasa będzie tylko pozornie, wpływy z akcyzy i podatków są dużo większe niż ich pensje a tak po za tym to myślicie że dadzą się zwolnić i czy ich obchodzą ceny paliw? no bo powiedzmy sobie szczerze, jakbyście zarabiali 10-20 tys msc i nic nie robili czy zależało by Wam aż tak na tym żeby obniżyć cenę paliwa na bardziej dostępną dla zwykłego Kowalskiego ? wątpie przesiądźcie się od wiosny na rowery, a na pewno Orleny, Lotosy i państwo polskie to odczuje w portfelu [br]Dopisany: 06 Styczeń 2011, 19:55_________________________________________________ to najlepiej w jaskiniach zamieszkamy,i będziemy jedli to co upolujemy w lesie a zimą ugrzejemy się przy ognisku da się? wilk będzie syty a owca zjedzona....a mogłaby być cała :gwizdanie: nie wiem co to wypowiedź ma wnieś do tematu ? chciałeś być fajny ? gratulacje- Audi S2 coupe 1991 3B
to już 17" muszą być nie ? jaka kasa ? - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!