Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sokolnh

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sokolnh

  1. spokojnie wyjedziesz
  2. właśnie aż tak dużej rzeźby nie ma co ciekawe, ale fakt podłogę trzeba przespawać napędy i zawias to nie problem, a teraz to kosztuje grosze tylko szkoda jej ciąć 1.8T nie pasuje, nie dlatego że turbo bo w tych budach było turbo, a dlatego że silnik nie z tej epoki a to auto chciałbym że było klasykiem na tyle na ile to możliwe, więc jakiś wolnyssak bardziej mi podchodzi szału nie musi robić, to nie quattro jakieś 150 KM pozwoli rozpędzić się do 100 w jakieś 8 sek, a to wystarczy na razie i tak będzie 1.8 DZ na gaźniku
  3. sokolnh odpowiedział(a) na Wąski temat w Audi
    widziałem, macałem jest git 2.2T ładuj
  4. przerobić na Q zawsze można już chłopaki z Krakowa właśnie przerobili taką oskę na Q jakiś mocniejszy silnik tam pewnie trafi myśle nad 1.8T ale on znowu nie bardzo pasuje bo charakteru samochodu lepiej jakiś KR/PL, bądź ABF ale one też już dużo kosztują zobaczymy, na razie jest rozebrana i poprawiana przeczytaj wątek od początku
  5. Dodałeś klakson ze swojej Daj no mnie Kamilu jakieś ładniesze zdjęcia kiery on board przemalowałem na czarno wyśle Ci jak będę miał wnętrze złożone
  6. ta jest fajna ale chłopa pokobziło z ceną za swoją dałem 14x mniej, a stan blacharski jest pewnie podobny trochę podrobię i będzie to samo
  7. przerobić zawsze można to jest kozak, ale do takiego to już z workiem pieniędzy
  8. quattrówa się składa a ja kupiłem sobie jeszcze coupetę :-) 82r. , blacharka rewelacja, parę pierdólek trzeba poprawić, parę części dokupić tak wygląda ( felgi vt )
  9. do takiego paska, też kombiaka, tylko że B2 wsadzili 4.2 V8 z S8-ki 340 KM [br]Dopisany: 25 Grudzień 2010, 14:01_________________________________________________felgi vt
  10. witam Wesołych Świąt
  11. no Co Ty !!!!!! jaka ładna
  12. trzeba wiedzieć gdzie przed rondem z autostrady skręcić i ominąć wszystkie korki
  13. mocno średnie a pewnie kasa za wydech okropna
  14. na czasie B7 FORFITERS albo B7 WTF ?!
  15. sokolnh odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    dam Wam pomysła
  16. sokolnh odpowiedział(a) na Gamling temat w Audi
    za niedługo w Krakowie będzie kilka mocnych starszych audic
  17. ja i nie widzę w tym nic nienormalnego Pablo, ale po co Ty się tłumaczysz ? normalna rzecz, to jest mechanika, i każdy materiał, element na swoją wytrzymałość
  18. sokolnh odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
  19. jezeli jest turbo to pomoze ale nie na długo wiec czyszczenie i tak cie czeka, co do gruszki to nie pomoze trzeba wymienic. tak czy siak jakies 300zł musisz liczyc. wiem bo własnie jutro tez bede to robił. zrobisz jakieś foto-story na tzw "pi razy oko" w wersji dla laika chociaż żeby mieć pogląd na elementy czas i koszty - trzymam kciuki za udaną robotę jest już dawno na forum, poszukaj
  20. jechał już ktoś może tą obwodnicą Jaworzna żeby ominąć bramki na A4 ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.