Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sokolnh

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sokolnh

  1. http://mistrzowie.org/178352/Przywitanie
  2. ja ostatnio gustuje w dubstepie Mt Eden Dubstep - Sierra Leone (HD) i hh na dubstepowym bicie
  3. widziałem, ale na razie tego nie chce zakładać, rozpórkę mam w to miejsce jak u cowboya będzie się to sprawdzać i będzie wytrzymałe, to może kiedyś na razie chce już jeździć
  4. negatyw będzie 2,5 na kolumnach z b3/b4 jest taka możliwość
  5. spójrzcie też na to z ekonomicznego punktu widzenia wiadomo, każdy sobie rzepkę skrobie i każdy chce dostać jak najwięcej od ubezpieczalni, już nie wystarczy zrobić samochodu + jakaś tam kwota za stres, czekanie, tylko oczywiście musimy zarobić na ubezpieczeniu, najlepiej jeszcze paro krotność pensji w ludziach jest coraz większa świadomość jak mają postępować w przypadku wypadku, powstają i działają też firmy zajmujące się odszkodowaniami, wszystko fajnie bo pieniędzy dla Nas będzie więcej ALE mimo, że ubezpieczenie OC jest normowane ustawą i kwoty na jakie jesteśmy ubezpieczeni są kwotami narzuconymi od górnie i ubezpieczalnie nie mają w tym przypadku nic do gadania, to jeśli chodzi o stawki i taryfy, jest zupełnie inaczej one są uzależnione od "humoru" ubezpieczycieli do czego zmierzam, otóż z racji tego że coraz więcej osób ubiega się o odszkodowanie, nie ukrywajmy, często chcąc na tym zarobić, ubezpieczalnie z tytułu ubezpieczenia OC poniosły w zeszłym roku straty, zresztą od 2009r. są na minusie ok. 550 mln zł, do tego niekorzystne zapisy dla nich u umowach np. o wypłacie Vatu powodują, że średnio im się to opłaca dlatego w najbliższym okresie możecie się spodziewać wzrostu cen polis OC, także AC, w niektórych przypadkach nawet o 100% nie chce tutaj nikomu mówić, że nie ma walczyć o odszkodowanie, ale potem nie płaczcie jak ceny ubezpieczeń pójdą w górę po prostu ekonomia także jeśli nawet teraz zamiast 2000 zł dostaniecie 5000 zł odszkodowania, to i tak te 3000 zł zwrócicie później w składce
  6. nie ma stronę wcześniej masz napisane
  7. silnik i skrzynia już siedzą niestety - choć było to do przewidzenia - zawieszenie siadło i niby fajnie wygląda, ale miska jest 10 cm od ziemi, więc czeka mnie zmiana sprężyn
  8. Sprawa ma się inaczej jeżeli chodzi o szkodę z własnego AC, wtedy jest tak jak piszesz. też niekoniecznie jeśli ktoś ma wykupiony wariant serwisowy ( do 3 -letniego auta to standard ) to będzie robiony na oryginalnych częściach EOT
  9. hh na dubstep'owymi bicie do fury - od prosto label
  10. przerabiałem to jakiś czas temu, wybrałem aliora musisz wybrać pod siebie, z czego będziesz korzystać, z czego nie, żeby nie płacić dodatkowo warto czasem dołożyć konto osobiste, szczególnie jak jest "za darmo" bo np wypłaty z bankomatu z konta firmowego są drogie zobacz ile kosztują przelewy do innych banków, ile masz darmowych i czy przy tych darmowych nie ma haczyka, jak np. potwierdzenie autoryzacji za 20gr itp itd
  11. 5367 zł za te szkody ? zapomnij możesz im wysłać wycenę może trochę podniosą, ale jak masz z tym iść do sądu to wg mnie przegrasz i jeszcze koszty sądowe zapłacisz
  12. sokolnh odpowiedział(a) na Gamling temat w Audi
    ja już widziałem na żywo fajnie wygląda ale koła do zmiany
  13. z tym jest sprawa sporna, powinni zapłacić z Vatem, ale pojawiają się w OWU zapisy o wypłacie netto Generalli ostatnio dostało karę za to ,że w OWU mieli właśnie taki zapis odwołali się i teraz jeśli wygrają to ubezpieczalnie będą wypłacać netto, jeśli nie sprawa jest prosta na Twoim miejscy bym się odwołał
  14. to ile oni sobie będą życzyć to nie wiem ale żeby wszystko było dobrze i przemyślanie zrobione to trzeba przygotować przynajmniej 20 tys -> klatka, zawias, może obspawianie budy, kubły, pasy, silnik, dolot, wydech, układ chłodzenia w mojej audi to seryjna została tylko deska rozdzielcza i buda
  15. no tak, plan dobry ale nie wiem czy ktoś pójdzie na coś takiego. czemu nie ?
  16. wszystko zależy co chcesz w samochodzie zrobić, jaki silnik, zawieszenie itp sprzedają "projekt"
  17. jak ktoś chce to w Krakowie do sprzedania jest 90 -tka B2 sedan quattro + silnik, jaki kto chce do włożenia chłopaki z QS mają
  18. co do ubezpieczenia OC komunikacyjnego to tu fajerwerków nie ma, kto jest wypłacalny a kto nie, itp ponieważ to ubezpieczenie reguluje Ustawa o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych warto przeczytać, szczególnie art. 9, 14, 15, 34, 36, 38, 43, 98, 106 a przypadku AC jest już nieco inaczej, tam liczą się zapisy w OWU
  19. zależy od tego ile wpłaciłeś do tej pory i czy ubezpieczenie masz od wartości netto ( pewnie tak jest ) może być tak, że mimo iż wpłaciłeś pewną kwotę, szkoda całkowita czyli ubezpieczalnia wypłaca leasingodawcy "pełną" wartość auta to i tak możesz do tego dopłacić czyli bez auta i bez kasy jeśli będzie nadwyżka to Ci zwrócą część kasy masz pewnie też pierwszeństwo do wykupu wraku
  20. polecam sheltie -> mądre, bezproblemowe, lubią się bawić, słuchają itd. do mieszkania jak znalazł miałem owczarka szkockiego przez 14 lat i też bardzo fajna rasa po nim kupiłem malamuta, ale to diabeł wcielony, chodzi swoimi drogami, wylądował u rodziny, gdzie ma kilkadziesiąt arów do biegania teraz mam sheltie jedyna wada to cena szczeniaków i film odnośnie rasy
  21. sokolnh odpowiedział(a) na Wąski temat w Audi
    weitec -35 do 2,2 28210307 2045 zł poszukaj gdzieś, ja dałem kiedyś 1675 zł albo MTS - 35 mm 470 zł sprężyny
  22. sport quattro za tanie, replika
  23. sokolnh odpowiedział(a) na Gamling temat w Audi
    już przecież wiesz gdzie szukać weitec cału kit albo same sprężyny + bilstein B6

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.