Treść opublikowana przez sokolnh
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://mistrzowie.org/178352/Przywitanie
-
Muzyka w naszych autkach
ja ostatnio gustuje w dubstepie Mt Eden Dubstep - Sierra Leone (HD) i hh na dubstepowym bicie
-
b2 quattro V8 - filmik st. 22
widziałem, ale na razie tego nie chce zakładać, rozpórkę mam w to miejsce jak u cowboya będzie się to sprawdzać i będzie wytrzymałe, to może kiedyś na razie chce już jeździć
-
b2 quattro V8 - filmik st. 22
negatyw będzie 2,5 na kolumnach z b3/b4 jest taka możliwość
-
[ALL] Śmieszna wycena PZU
spójrzcie też na to z ekonomicznego punktu widzenia wiadomo, każdy sobie rzepkę skrobie i każdy chce dostać jak najwięcej od ubezpieczalni, już nie wystarczy zrobić samochodu + jakaś tam kwota za stres, czekanie, tylko oczywiście musimy zarobić na ubezpieczeniu, najlepiej jeszcze paro krotność pensji w ludziach jest coraz większa świadomość jak mają postępować w przypadku wypadku, powstają i działają też firmy zajmujące się odszkodowaniami, wszystko fajnie bo pieniędzy dla Nas będzie więcej ALE mimo, że ubezpieczenie OC jest normowane ustawą i kwoty na jakie jesteśmy ubezpieczeni są kwotami narzuconymi od górnie i ubezpieczalnie nie mają w tym przypadku nic do gadania, to jeśli chodzi o stawki i taryfy, jest zupełnie inaczej one są uzależnione od "humoru" ubezpieczycieli do czego zmierzam, otóż z racji tego że coraz więcej osób ubiega się o odszkodowanie, nie ukrywajmy, często chcąc na tym zarobić, ubezpieczalnie z tytułu ubezpieczenia OC poniosły w zeszłym roku straty, zresztą od 2009r. są na minusie ok. 550 mln zł, do tego niekorzystne zapisy dla nich u umowach np. o wypłacie Vatu powodują, że średnio im się to opłaca dlatego w najbliższym okresie możecie się spodziewać wzrostu cen polis OC, także AC, w niektórych przypadkach nawet o 100% nie chce tutaj nikomu mówić, że nie ma walczyć o odszkodowanie, ale potem nie płaczcie jak ceny ubezpieczeń pójdą w górę po prostu ekonomia także jeśli nawet teraz zamiast 2000 zł dostaniecie 5000 zł odszkodowania, to i tak te 3000 zł zwrócicie później w składce
-
b2 quattro V8 - filmik st. 22
nie ma stronę wcześniej masz napisane
-
b2 quattro V8 - filmik st. 22
silnik i skrzynia już siedzą niestety - choć było to do przewidzenia - zawieszenie siadło i niby fajnie wygląda, ale miska jest 10 cm od ziemi, więc czeka mnie zmiana sprężyn
-
[ALL] Śmieszna wycena PZU
Sprawa ma się inaczej jeżeli chodzi o szkodę z własnego AC, wtedy jest tak jak piszesz. też niekoniecznie jeśli ktoś ma wykupiony wariant serwisowy ( do 3 -letniego auta to standard ) to będzie robiony na oryginalnych częściach EOT
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hh na dubstep'owymi bicie do fury - od prosto label
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- W jakim banku konto firmowe?
przerabiałem to jakiś czas temu, wybrałem aliora musisz wybrać pod siebie, z czego będziesz korzystać, z czego nie, żeby nie płacić dodatkowo warto czasem dołożyć konto osobiste, szczególnie jak jest "za darmo" bo np wypłaty z bankomatu z konta firmowego są drogie zobacz ile kosztują przelewy do innych banków, ile masz darmowych i czy przy tych darmowych nie ma haczyka, jak np. potwierdzenie autoryzacji za 20gr itp itd- [ALL] Wycena PZU a wycena niezależnego rzeczoznawcy !!!
5367 zł za te szkody ? zapomnij możesz im wysłać wycenę może trochę podniosą, ale jak masz z tym iść do sądu to wg mnie przegrasz i jeszcze koszty sądowe zapłacisz- Audi S2 coupe 1991 3B
ja już widziałem na żywo fajnie wygląda ale koła do zmiany- [ALL] Z VAT'EM Czy Netto
z tym jest sprawa sporna, powinni zapłacić z Vatem, ale pojawiają się w OWU zapisy o wypłacie netto Generalli ostatnio dostało karę za to ,że w OWU mieli właśnie taki zapis odwołali się i teraz jeśli wygrają to ubezpieczalnie będą wypłacać netto, jeśli nie sprawa jest prosta na Twoim miejscy bym się odwołał- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to ile oni sobie będą życzyć to nie wiem ale żeby wszystko było dobrze i przemyślanie zrobione to trzeba przygotować przynajmniej 20 tys -> klatka, zawias, może obspawianie budy, kubły, pasy, silnik, dolot, wydech, układ chłodzenia w mojej audi to seryjna została tylko deska rozdzielcza i buda- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no tak, plan dobry ale nie wiem czy ktoś pójdzie na coś takiego. czemu nie ?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wszystko zależy co chcesz w samochodzie zrobić, jaki silnik, zawieszenie itp sprzedają "projekt"- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jak ktoś chce to w Krakowie do sprzedania jest 90 -tka B2 sedan quattro + silnik, jaki kto chce do włożenia chłopaki z QS mają- Jaki ubezpieczyciel najlepszy ?
co do ubezpieczenia OC komunikacyjnego to tu fajerwerków nie ma, kto jest wypłacalny a kto nie, itp ponieważ to ubezpieczenie reguluje Ustawa o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych warto przeczytać, szczególnie art. 9, 14, 15, 34, 36, 38, 43, 98, 106 a przypadku AC jest już nieco inaczej, tam liczą się zapisy w OWU- [ALL] Rozbite auto z Leasingu
zależy od tego ile wpłaciłeś do tej pory i czy ubezpieczenie masz od wartości netto ( pewnie tak jest ) może być tak, że mimo iż wpłaciłeś pewną kwotę, szkoda całkowita czyli ubezpieczalnia wypłaca leasingodawcy "pełną" wartość auta to i tak możesz do tego dopłacić czyli bez auta i bez kasy jeśli będzie nadwyżka to Ci zwrócą część kasy masz pewnie też pierwszeństwo do wykupu wraku- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
vt- Zakup psa-opinie posiadaczy różnych ras
polecam sheltie -> mądre, bezproblemowe, lubią się bawić, słuchają itd. do mieszkania jak znalazł miałem owczarka szkockiego przez 14 lat i też bardzo fajna rasa po nim kupiłem malamuta, ale to diabeł wcielony, chodzi swoimi drogami, wylądował u rodziny, gdzie ma kilkadziesiąt arów do biegania teraz mam sheltie jedyna wada to cena szczeniaków i film odnośnie rasy- Takie B2 ...
weitec -35 do 2,2 28210307 2045 zł poszukaj gdzieś, ja dałem kiedyś 1675 zł albo MTS - 35 mm 470 zł sprężyny- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
sport quattro za tanie, replika- Audi S2 coupe 1991 3B
już przecież wiesz gdzie szukać weitec cału kit albo same sprężyny + bilstein B6 - W jakim banku konto firmowe?