Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sokolnh

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sokolnh

  1. jak np zainstalować drukarki który ściągnąłem
  2. miał ktoś z Was styczność z Linuxem ? przesiadłem się na chwilę zobaczyć OCB i mi się podoba choć nie ogarniam na razie wszystkiego
  3. może chodzi o giełdę na Balickiej
  4. wygląda jak wampir z Blade'a
  5. wrzuć opis tutaj i zdjęcia, albo skasuj wątek a nie odsyłaj na inne forum
  6. http://pleneria.allegro.pl/ ja wysłałem swoje zdjęcie
  7. jeśli chodzi Ci o to co stoi za prosiakiem to raczej volvo jest
  8. Nosb oczyść skrzynkę
  9. co takie bojowe nastawienie , gdzie byłes jak Cie nie było :gwizdanie: jak już siemian napisał, tak się teraz witają na allegro przecież cały czas tu jest
  10. rewelacyjny trailer gry http://www.joemonster.org/filmy/32926/Trailer_Dead_Island
  11. jakbyś ktoś z Was miał albo jakiś znajomy lokal do wynajęcia na parterze albo wolno-stojący od 25m2 do 40m2 to dajcie znać bo szukam czegoś takiego
  12. tylko że w serii są dwie rury biegnące od kolektorów do końcowych u mnie będzie jedna, więc nie wiem jak się ma do siebie skoro seria to powiedzmy 50 mm, razy 2 czyli niby 100 mm powinna mieć jedna rura, ale to się tak na pewno nie liczy myślę że 70 mm będzie ok
  13. nie mam ochoty dawać komuś 2,5 - 3 tys za to, że może właściwie obliczy i zrobi wydech generalnie podciśnienie jakieś będzie, muszę zadbać o dobry dopływ powietrza a będzie git może potem ecu masterem będą parametry podciągnięte zrobi się, pojadę na hamownie i się okaże
  14. Lech Roch Pawlak - Co Ty Gadasz (feat. Pezet) [by DJ Rnx] od 2,52 "Szedł facet po moście i zgubił se dowody, do wody wpadły mu dowody..."
  15. http://allegro.pl/show_item.php?item=1463284032 jeśli to nie fejk to niezłe cacko
  16. ale np ubezpieczenie możesz zawrzeć z udziałem własnym jeśli nie zamierzasz nim jeżdzić i przy max zniżkach wyjdzie 200-300 zł na rok
  17. wydech to wolna amerykanka 2,75 cala na jednym końcowym tłumiku jak będzie za głośno wstawi się środkowy
  18. http://otomoto.pl/audi-80-quattro-2-1-turbo-182km-swap-C17539821.html
  19. http://www.rp.pl/artykul/9211,612852-Luty-miesiacem-podwyzek-stawek-OC.html
  20. http://www.rp.pl/artykul/9211,612852-Luty-miesiacem-podwyzek-stawek-OC.html

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.