Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sokolnh

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sokolnh

  1. docelowo -> takie poszerzenia mi się marzą od dawna
  2. git nie ma szans, nie mam nadal koła zamachowego może będzie w tym tygodniu, może w przyszłym nie wiem jak będzie to dopiero będę myślał nad włożeniem, bo znowu będę musiał "zamrozić auto" choć myślę że we dwóch wsadzimy ten silnik w weekend jadę sprawdzić ile zostało mocy z DZ-ta po 25 latach
  3. Moge sie wybrac :wink4: możesz czy jedziesz ?
  4. Witam, prosiłbym o zaznaczenie w ankiecie gdzie macie ubezpieczenie komunikacyjne, czy OC, czy AC+OC czy + NNW, to nie ważne potrzebna mi ta wiedza do pracy będę wdzięczny pozdrawiam
  5. o której ? ośka może być od 9 w 4turbo 8.15 na autostradzie na Orlenie ośka może być, ale czy na pewno nią chcesz jechać ?
  6. jest hamowanie 4x4 organizowane w 4turbo w Katowicach w sobotę - 13.11, 60 zł chętni ?
  7. http://www.joemonster.org/art/15527/Dlaczego_warto_poznac_potege_programow_graficznych_X :polew:
  8. mogliby zrobić tor, ale nie kartingowy we Wrocławiu mają coś takiego http://www.torakietowa.pl/aktualnosci/index.php http://maps.google.pl/maps?f=q&source=s_q&hl=pl&geocode=&q=Rakietowa,+Wroc%C5%82aw&sll=52.025459,19.204102&sspn=6.139964,21.643066&ie=UTF8&hq=&hnear=Rakietowa,+Wroc%C5%82aw,+Dolno%C5%9Bl%C4%85skie&ll=51.101016,16.922057&spn=0.006117,0.021136&t=h&z=16
  9. tak mówią, nie ma być już atrap i mają być wszystkie oznakowane nawet te, które straż miejska czy policja postawi na chwile
  10. http://moto.pl/MotoPL/1,90109,8592567,140_km_h_na_autostradzie.html
  11. ! :polew:
  12. Prawo zemsty http://www.filmweb.pl/film/Prawo+zemsty-2009-475202
  13. a trzeba Ci odpisywać ?
  14. ee tam ja wole tajemnice typu : "dzięki za odwiedziny, mam nadzieje że to wypali" albo "weź mi na spota to o czym wcześniej rozmawialiśmy" albo "no i jak, zrobiłes coś z tym ?" i ch.uj wie o co chodzi
  15. http://moto.allegro.pl/audi-80-coupe-4-2-v8-quattro-i1303851865.html
  16. no koła zamachowego niestety nie ma także silnik sobie stoi i już raczej w tym roku nie zagości a autko się robi powoli, jest parę nowych gadżetów, ale nie ma czasu tego składać teraz jestem we Wrocławiu, wracam w poniedziałek i muszę go poskładać jakoś do kupy bo w czwartek jadę na SuperOES do Kielc
  17. za***iście wyglada ten nfs
  18. za tyle Jarek sprzedał, a miał w lepszym stanie :gwizdanie: kupujesz to co mysle ?
  19. faktycznie, człowiek uczy się całe życie
  20. 2,5 D to jest 3-litrowy silnik z mniejszym turbo, wtryskami, mapą itp fajne autko, jak się jeździ ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.