Treść opublikowana przez sokolnh
-
Gdzie macie ubezpieczony samochód ?
już
-
b2 quattro V8 - filmik st. 22
docelowo -> takie poszerzenia mi się marzą od dawna
-
Gdzie macie ubezpieczony samochód ?
dodałem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
git nie ma szans, nie mam nadal koła zamachowego może będzie w tym tygodniu, może w przyszłym nie wiem jak będzie to dopiero będę myślał nad włożeniem, bo znowu będę musiał "zamrozić auto" choć myślę że we dwóch wsadzimy ten silnik w weekend jadę sprawdzić ile zostało mocy z DZ-ta po 25 latach
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Moge sie wybrac :wink4: możesz czy jedziesz ?
-
Gdzie macie ubezpieczony samochód ?
Witam, prosiłbym o zaznaczenie w ankiecie gdzie macie ubezpieczenie komunikacyjne, czy OC, czy AC+OC czy + NNW, to nie ważne potrzebna mi ta wiedza do pracy będę wdzięczny pozdrawiam
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
o której ? ośka może być od 9 w 4turbo 8.15 na autostradzie na Orlenie ośka może być, ale czy na pewno nią chcesz jechać ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jest hamowanie 4x4 organizowane w 4turbo w Katowicach w sobotę - 13.11, 60 zł chętni ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://www.joemonster.org/art/15527/Dlaczego_warto_poznac_potege_programow_graficznych_X :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
mogliby zrobić tor, ale nie kartingowy we Wrocławiu mają coś takiego http://www.torakietowa.pl/aktualnosci/index.php http://maps.google.pl/maps?f=q&source=s_q&hl=pl&geocode=&q=Rakietowa,+Wroc%C5%82aw&sll=52.025459,19.204102&sspn=6.139964,21.643066&ie=UTF8&hq=&hnear=Rakietowa,+Wroc%C5%82aw,+Dolno%C5%9Bl%C4%85skie&ll=51.101016,16.922057&spn=0.006117,0.021136&t=h&z=16
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tak mówią, nie ma być już atrap i mają być wszystkie oznakowane nawet te, które straż miejska czy policja postawi na chwile
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://moto.pl/MotoPL/1,90109,8592567,140_km_h_na_autostradzie.html
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- Strefa Śmiechu
! :polew:- Ciekawe filmy warte obejrzenia
Prawo zemsty http://www.filmweb.pl/film/Prawo+zemsty-2009-475202- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a trzeba Ci odpisywać ?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ee tam ja wole tajemnice typu : "dzięki za odwiedziny, mam nadzieje że to wypali" albo "weź mi na spota to o czym wcześniej rozmawialiśmy" albo "no i jak, zrobiłes coś z tym ?" i ch.uj wie o co chodzi- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://moto.allegro.pl/audi-80-coupe-4-2-v8-quattro-i1303851865.html- b2 quattro V8 - filmik st. 22
no koła zamachowego niestety nie ma także silnik sobie stoi i już raczej w tym roku nie zagości a autko się robi powoli, jest parę nowych gadżetów, ale nie ma czasu tego składać teraz jestem we Wrocławiu, wracam w poniedziałek i muszę go poskładać jakoś do kupy bo w czwartek jadę na SuperOES do Kielc- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
za***iście wyglada ten nfs- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
za tyle Jarek sprzedał, a miał w lepszym stanie :gwizdanie: kupujesz to co mysle ?- [INNE] BMW E60 2.5D 2005r
faktycznie, człowiek uczy się całe życie- [INNE] BMW E60 2.5D 2005r
2,5 D to jest 3-litrowy silnik z mniejszym turbo, wtryskami, mapą itp fajne autko, jak się jeździ ?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
siemanko- Audi S2 coupe 1991 3B
- Strefa Śmiechu