Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sokolnh

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sokolnh

  1. no tak, 1420 myślałem że 1600 jak złożę swoją to zważe, w każdym razie myślę że hamulcez s2 wystarczą a na Twoim miejscu założyłbym 314 mm z A8, u mnie to odpada bo musialbym piasty rezać na 5x112 [br]Dopisany: 13 Wrzesień 2010, 13:14_________________________________________________ hmmmm, i tu moze być problematyczna kwestia, bo normalnie to do zimy go złoże ale mam już zamówionego anglika A4 1.8 T i jak on mi przyjedzie to pewnie chciałbym od razu silnik zmienić a jak silnik to pasuje i wydech i dolot i elektryka itp itd, a na to by pewnie zeszło trochę zimy zobaczymy, bo chętnie bym już pośmigał po śniegu aaa, dorwałem pewien rarytas, ale wszystko w swoim czasie
  2. chętnie odkupię pogadamy jak się spotkamy co do wagi to nie ważyłem, ale myślę że wybebeszona + klatka + fotele ~ 1100 kg
  3. szukam właśnie od S2 276 mm dwutłoczkowe, powinny dać rade bo moje auto jest pewnie z 500 kg lżejsze a Ty sprawę masz prostą http://allegro.pl/hamulce-porsche-kit-audi-s2-rs2-brembo-zaciski-i1217836916.html tylko trochę kosztowną
  4. zawieszeniowo 535d różni się znacznie od 530d tym jej bliżej do M-ki, dodatkowe stabilizatory itp
  5. sprzedaj auto i kup sobie z 2.4
  6. tak
  7. potem siedząc sam majty ściągnie ...
  8. bardzo chętnie można spota quattrówek zrobić co do nowości to wyrwałem dzisiaj zawieszenie z b4-ki cel tego jest taki, że mogę teraz założyć większe hample a to fotele, Speed ST z nowości to auto jest już zupełnie wybebeszone, zostały tylko kierownica fotel i zegary w pn składam zawieszenie i w środe wyjazd na klatkę peace
  9. to i to ale lepiej się jeździ PB
  10. bardzo fajny setup widzę docelowo taki u mnie w b2
  11. zależy od tego jakie ktoś ma podejście sprint czy maraton sprint - dużo zarobić i raczej już nie współpracować z klientem maraton - zarobić mniej, będzie miał dobrą ofertę, będzie zadowolony to pewnie skorzysta z moich usług jeszcze dla mnie w perspektywie czasu ta druga opcja jest bardziej opłacalna[br]Dopisany: 09 Wrzesień 2010, 16:48_________________________________________________ Tak jak Żmija powiedział, nie ma żadnego związku między bankami a doradcami, premia doradcy nie jest zależna od tego w jakim banku Ty weźmiesz kredyt. Czy ty weźmiesz w PKO, Noreda, GE itp. to doradca i tak dostanie taką samą prowizję, z tym się niestety nie zgodzę
  12. no to własnie o tym mówie, że tak nie jest
  13. no to Cię zaskoczę, że właśnie u Nas pracują właśnie doradcy kredytowi jeśli chodzi o kredyty My nie wysyłamy klienta do jakiegoś banku na podpisanie umowy, tylko wszystko można załatwić nie wychodząc z domu, mają po prostu odpowiednie uprawnienia to tak w ramach ciekawości
  14. dla wyjaśnienie Open Finance to grupa Noble/Getin Banku Expander to grupa Bre banku także mają nad sobą wielkiego brata, który narzuca im produkty po drugie to myślicie skąd oni mają pieniądze na utrzymanie takich ładnych biur w centrach miast i na parterach no muszą z czegoś zarabiać a samo doradztwo to nie ściema jak sądzi sancho80, jeśli jest to oczywiście profesjonalne doradztwo, który w perspektywie ma długoterminową współpracę z klientem, a nie typu "nachapać się i się zmyć" moi klienci są zadowolenia, w ofercie mamy ponad 30 banków, jest ich więcej, ale i tak mało osób zdaję sobie sprawę że w ogóle tyle jest ostatnio miałem klienta, który przyznał się że znaleźliśmy mu lepszą ofertę niż Open Finance i to mnie cieszy, także chudineze, jak już pisałem, możemy spróbować
  15. możemy spróbować
  16. nie narzekaj ja mam b2
  17. cos po 10 Sokol na Mogilskiej co to za niewiaste miałes ?
  18. śnieg spadnie i na placyk http://www.joemonster.org/filmy/28370/Maklowicz_o_Jaroslawie_Kaczynskim
  19. niech zostanie niedziela nie zmieniajcie co chwile dzieci wychowane w chaotyczno- despotyczny sposób są najbardziej poje.ane rozkręci się
  20. ja w Chorwacji miałem 2 tyg bez chmurne już pod koniec miałem dość ale Chorwacja jak najbardziej ok
  21. na tor i wyścigi górskie gleba będzie 35/35 więc nie aż taka jak na VT[br]Dopisany: 02 Sierpień 2010, 12:10_________________________________________________doszedł do mnie kit weiteca chciałem dziś zmienić, ściągnąłem koło i na chwilę się zamyśliłem po chwili stwierdziłem, że w przyszłości będę chciał większe hamulce włożyć, a do tego potrzebne zwrotnice z b3/b4 no i założyłem koło spowrotem bo potem dwa razy robić robotę nie ma sensu jutro jadę po fotele kubełkowe, a 15- go września na wyspawanie klatki potem hydrauliczny ręczny, i na końcu silnik także można powiedzieć, że projekt rozpoczęty :mrgreen:
  22. załapałem się na foto http://mstolarek.com/?p=715

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.