Treść opublikowana przez sokolnh
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
o joj
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
za dużo cytatów w każdym razie nie musisz mi przytaczać z Wikipedii, wiem co to pragmatyzm ale mi chodzi o ujęcie psychologiczne, więc jakbym ja Ci mam przytoczyć to "Mentalność, charakterystyczny sposób myślenia i odnoszenia się do rzeczywistości, wynik przyjęcia określonych zasad i wartości, które wyznaczają sposób zachowania jednostki lub grupy społecznej" czyli przyjmuje się zasady pragmatyzmu -> praktycznego myślenia no chyba nie możesz nie zgodzić się ze mną, co ? po drugie, ważniejsze, nie chodzi o mój entuzjazm polityczny, a o (chce żebyś to zrozumiał dobrze, bo nie rozumiesz o co mi chodzi) postawę ludzi, którzy nic nie robią żeby było lepiej, godzą się z tym, a co gorsze nawet nie próbują jasne, może nawet Napieralski jest marionetką, ale jest najmłodszy i nie aż tak zamknięty na zmiany jak pozostali więc nawet jeśli ktoś będzie nim kierował to jest realna szansa że się coś zmieni bo spróbuj do jakiś nowinek technicznych przekonać swoich dziadków, ciężko i przede wszystkim mylnie bierzesz mnie za jakiegoś fanatyka wyborów w Polsce i człowieka, który liczy na szybkie zmiany ja po prostu chciałbym żeby się coś zmieniło, nawet w perspektywie czasu, ale żeby była ta zmiana i dała do zrozumienia politykom, że ludzie myślący istnieją i widzą co się dzieje, Ci rządzą źle to ich zmieniamy, zobaczymy co inni zrobią -> żeby nie stracić stołka będą się starać u Nas tego nie ma, z powodów które wcześniej wymieniałem jakbym miał taką moc to wprowadziłbym politykom prowizyjną wypłatę pensji, zależną od tego co zrobili myślę, że to fajnie motywacyjnie by działało
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie mentalność kolego tylko pragmatyzm nie będę się w Rejtana bawił , matematyki nie oszukasz po cześci winnne są media ponieważ to one często już przed wyborami kreują wynik i jak taki Kowalski widzi że jego kandydat nie ma szans na wygraną i jeszcze słyszy że w sumie to startuje dla celu uzyskania profitów z uzyskanych głosów na rzecz któregoś z kandydatów w II turze to czemu się dziwisz nie bądz naiwny. Na taki stołek nikt z czystym sumieniem się nie dostaje zawsze ma za sobą jakieś sznurki za które po wyborach będą go ciągać więc tak czy siak będą kombinować jeden może mniej drugi bardziej ale ten cały teatrzyk przed wyborczy mnie już rozśmiesza. Widzę że to twoje chyba dopiero drugie wybory prezydenckie gdzie możesz oddać głos i pewnie Ci się wydaje że Polskę zmienisz , też tak miałem ale jak przejdziesz przez to jeszcze kilka razy to sam zrozumiesz że to wszystko to groteska a potem i tak Cię mają w pupie i nie zwalaj tego na mentalność Polaków bo ludzie już nie wierzą w dobre intencje politków więc czemu się dziwisz frekwencja wyborcza odzwierciedla kulturę polityczną w naszym kraju. Pragmatyzm to rodzaj mentalności mimo że jestem młody (co zbytnio tu nie ma znaczenia i nie wiem czemu to tego się odwołujesz) to i tak dobrze znam historię Polski i nie zawsze to groteska Twoje sceptyczne myślenie, nastawia Cię już na to że nic nie polepszysz i godzisz się z tym, wybierając na prezydenta kogoś kto realnie nic nie zmieni, a Ty spokojnie powiesz "wiedziałem że tak będzie, nic nie robi tylko kradnie" jasne, ale czemu tak jest ? bo ludzie godzą się z tym, wiemy dobrze że ta partia i ta osoba kradnie, a co z tym robimy ? nic, głosujemy dalej, bo i tak jesteśmy przekonani że nic nie zmienimy !!! błędne koło o to mi chodzi więc śmiało mogę zwalać na mentalność Polaków, bo taki jest fakt
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
też tak miałem zrobić bo to jedyny sensowny wybór w tej chwili między powtórką z rozrywki a schematem z Rosji ale Boseron zdradził mi wyniki i doszedłem do wniosku że nie wrzucę "mojej złotówki" do kubeczka Napieralskiego bo on i tak ten mój głos potem przehandluje albo Jarkowi albo Bronkowi za jakieś stołki co jest już pewne i to właśnie podejście mnie najbardziej zwala z nóg "nie zagłosuje na niego bo nie ma szans" jakby przynajmniej połowa tak myślących poszła i zagłosowała na Napieralskiego, to może miałby nawet więcej niż Kaczyński a tak to mentalność Polaków zabija ten kraj
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
siema, ja głosowałem na Napieralskiego, potrzebna jest młoda krew, która rozumie zmiany, a nie jakieś konserwatywne dziadki szczególnie Kaczyński - konfliktowy głąb, który gada tylko o przeszłości ja nie wiem jak można na niego głosować choć pewnie i tak wygra, bo Polacy nie będą chcieli "władzy całkowitej" PO ehh, szkoda gadać
-
Jakiego netbooka do 1,5 tys zł ?
jakoś nie mam przekonania do HP najbardziej ASUS albo Toshiba by mnie interesowała
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie, musze projekty na uczelnie robić, ostatni semestr to trzeba się przyłożyć
-
Jakiego netbooka do 1,5 tys zł ?
witam, potrzebuje Waszej pomocy, chciałbym kupić sobie netbooka do pracy, a ja nie znam się zbyt dobrze na tym chciałbym żeby bateria długo trzymała i dysk twardy był duży, na grafice mi nie zależy będę wdzięczny za pomoc
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
siema, zna się ktoś na netbookach ? potrzebuje sobie takiego kupić do pracy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
stanąłeś na terenie prywatnym, więc nie wiem jak to będzie brane pod uwagę
-
[ALL] Kolizja a odszkodowanie dla POLICJI
racja choć kwota moze jest zalezna od warunków ubezpieczenia oj musimy się podszkolić
-
[ALL] Kolizja a odszkodowanie dla POLICJI
Twoje ubezpieczenie OC obejmuje szkodę samochodu/zdrowia na 3 000 000 Euro, za to płacisz składkę więc do tej kwoty powinni pokryć szkodę i tyle
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jak ktoś chce dzisiaj jechać na hamownie to niech mi napiszę, bo muszę powiedzieć ile aut będzie umawiamy się w jednym miejscu i jedziemy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hamownia na pewno - 50 zł w słomnikach od 17 -tej
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
od 17
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
chętny ktoś jutro popołudniu na hamowanie ośki ? cenę będę znał jutro, ale myślę, że ok 50 zł
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- Trasa Poznań -- Kraków
jak chcesz się dostać tylko do Krakowa to jedź przez Wrocław- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ale Hugo spamuje we wszystkich tematach :gwizdanie:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
założyłem dzisiaj ASA na przymiarkę jak sie nie sprzedadzą to zostają- BMW 320d e91
założyłem dzisiaj felgi 19" ASA na auto bo coś nie mogą się sprzedać, ludzie mnie pytają czy mam zdjęcia na aucie, teraz już mam w każdym razie, założyłem je i cholernie mi się podoba, na żywo jest jeszcze lepiej niż na zdjęciach- Perwszy killer Veyrona
przecież jest już szybszy seryjnie produkowany samochód ssc aero- BMW 320d e91
pewnie nikogo to nie zainteresuje, ale chętnie odstąpię leasing mojej bety leasing na dobrych warunkach bo sam sobie go załatwiałem chce ją zmienić na coś mocniejszego póki jeszcze mam czas na to- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jak dla kogo- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
miałeś S3 i tęsknie za takim autem tylko tym razem inna marka M3? tak, auto jest mega - Trasa Poznań -- Kraków