Treść opublikowana przez sokolnh
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
co do łożysk to mam nadzieje że wszyscy wiedzą, za co one odpowiadają i jak działają więc jak się łożysko zaciera poprzez dostające się tam drobiny brudu to automatycznie nie łożyskują odpowiednio sprawnie, co powoduje że koło ciężej się kręci bo łożysko stawia większy opór więc odpowiedzią na pytanie Kercziego jest TAK, jest to możliwe
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
bedziesz miał mj'a na wtorek
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://www.sadistic.pl/mc-autodiss-vt37331.htm ooo ku.wa popłakałem się :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://www.sadistic.pl/sebastian-ze-szczecina-vt37326.htm
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tukan coś dla Ciebie http://www.joemonster.org/link/pokaz/16822/Citroen_Saxo_z_200_konnym_silnikiem_z_Hayabusy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a co myslicie o czymś takim ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
powinieneś zadać inne pytanie Wąski, co się dzieje ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://demotywatory.pl/1396900/Czyzby
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
i ja
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
brzydkie obydwa
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
próbuje zarobić, ale ten tekst jest najlepszy "ZDARZA SIĘ ŻE SAMOCHÓD W OGÓLE NIE BYŁ SERWISOWANY I NIEMA ŻADNYCH WPISÓW O TYM RÓWNIEŻ SIĘ DOWIESZ"
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
siemanko
-
Prośba o wycenę autka
OOOOOTTTTTTT
-
Prośba o wycenę autka
~ 20
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jak chcesz Tukan to mam namiar na B2 Quattro sedan przedliftową za 2,5 tys ale wymaga odświeżenia jak masz możliwość to sobie sam ją zrobisz, wymaga więcej pracy własnej niż pieniędzy sam się nad nią zastanawiam
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
W związku z z głównym tematem ostatniego czasu, przypomniało mi się coś, więc może teraz zainteresuje kogoś dokument discovery na temat katastrofy Kościuszki w Lesie Kabackim ciekawie przedstawiona historia i powód katastrofy warte są oglądnięcia filmik na youtube składa się z 5-ciu części miłego oglądania Katastrofa lotnicza w Lesie Kabackim – katastrofa lotnicza samolotu pasażerskiego Ił-62M SP-LBG Tadeusz Kościuszko Polskich Linii Lotniczych LOT, która wydarzyła się 9 maja 1987 w czasie lotu nr LO 5055 na trasie Warszawa – Nowy Jork, w trakcie podchodzenia do lądowania awaryjnego, po awarii silników. Komisja badająca przyczyny katastrofy ustaliła, że w końcowej fazie podchodzenia do lądowania awaryjnego, w wyniku rozszerzających się uszkodzeń powstałych w układach samolotu i pożaru na jego pokładzie załoga utraciła możliwość efektywnego nim sterowania, czego następstwem było zderzenie samolotu z ziemią. Katastrofa wydarzyła się w Warszawie, na południowym skraju Lasu Kabackiego, 5700 metrów od progu drogi startowej na kierunku 33/15 lotniska Warszawa-Okęcie. W wyniku katastrofy śmierć na miejscu poniosły 183 osoby – wszyscy znajdujący się na pokładzie samolotu, a sam samolot został zniszczony. Zniszczone zostały również drzewa w Lesie Kabackim na obszarze prostokąta o wymiarach około 370 × 50 metrów. Pod względem liczby ofiar jest to największa katastrofa lotnicza w historii polskiego lotnictwa.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
też uważam podobnie śmierć tych osób uważam oczywiście za tragedie, ale to show towarzyszące temu wszystkiemu nie podoba mi się a jeszcze te wszystkie świeczki i wstążki na nk, takie to fałszywe
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja bym chciał else
-
Wypadek samolotu
te wstążki i świeczki to jak z tym filmem http://www.joemonster.org/filmy/18422/Muzulmanski_aktor_roku na pokaz pewnie większość ludzi nawet nie jest smutnych, tylko sytuacja im tak każe się dostosować tragedia tragedią, ale nie róbmy z tego show
-
Wypadek samolotu
lepiej sie nie odzywaj bo powaga sytuacji tego wymaga czemu ma się nie odzywać też mam podobne zdanie co po niektórzy tu chyba przesadzają z lamentowaniem wiadomo, przykra sprawa, ale takie rzeczy się zdarzają, na świecie giną codziennie osoby w tragicznych wypadkach znał ktoś ich z Was osobiście ? rodzina to była ? wątpie, więc użalanie się na pokaz dla mnie jest śmieszne ja zaczął bym się martwić bardziej o gospodarkę, bo myślę że w najbliższym okresie nie będzie za wesoło
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
witam
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
czesc nex masz za duży podpis
-
Gdzie Wziąć Kredyt Mieszkaniowy
to trochę hu.stwo ktoś poświęca swój czas i wiedzę na to żeby Ci pomóc i weźmie z tego marną prowizję od banku, ale najlepiej go olać brawo ale wracając do tematu: - kredyt w Euro - na ile lat i w jakim banku zależy od Twojej zdolności kredytowej ale lepiej wziąć na dłuższy okres z mniejszą ratą mimo że wtedy odsetki są większe, a gdy będziesz miał dodatkową wolną gotówkę wrzucać ją na bilansowanie kredytu co pozwoli Ci spłacić go wcześniej [br]Dopisany: 31 Marzec 2010, 20:56_________________________________________________ wątpię, przynajmniej ja dobieram kredyt tak, żeby zrobić "dobrze" klientowi bo szału pieniężnego z tego nie mam, a przynajmniej on bedzie miał tani kredyt
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
po co żeby w zimie nie wyjeżdżać tak gdzie przedni wyjedzie Po tej zimie dopiero się ciesze że nie kupiłem BMW bo nie było góry pod którą bym nie wyjechał, a BMW dobrej klasy przy górce kilka stopni już nie ruszyły z miejsca na ośnieżonej nawierzchni z lodem . eee tam nie było tak źle pare razy sie zakopałem, ale pod każdą górę wyjechałem no może nie pod jedną ale przódki też tam nie wyjeżdzały za to teraz możecie pomarzyć w fwd-kach o takiej przyczepności i frajdy z jazdy :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
poznajecie miejsce ? http://www.joemonster.org/filmy/23735/Parkowania_Honda byłem tam ostatnio zdjęcia robić i właśnie słyszałem jakieś piski