Treść opublikowana przez sokolnh
-
b2 quattro V8 - filmik st. 22
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja akurat mam złe doświadczenia z PZU i Wartą http://www.a4-klub.pl/smf/audi_b2_25_yahre_gekon_na-t123330.0.html- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to się tyczy każdej ubezpieczalni nikt nie chce wypłacać odszkodowania wiem, bo zajmujemy się też w firmie odzyskiwaniem odszkodowań- b2 quattro V8 - filmik st. 22
witam, chciałem Wam przedstawić mój projekt, jest to Audi 80 B2 quattro z 1985r. auto seryjnie występowało z silnikiem 1.8 DZ 112 KM i nawet całkiem fajnie jeździło wszystko pewnie zostałoby jak oryginał, gdyby nie kolega, który namówił mnie na przejechanie się na tor w Wyrazowie tak sobie pojeździć w sprincie i od tego się zaczęło wyszło tyle "niedoróbek" podczas jazdy po torze, więc postanowiłem coś z tym zrobić zaczęło się od wywalenia wnętrza i wspawania klatki bezpieczeństwa - zamówiłem też nowe zawieszenie kit weitec'a -35 mm ( obecnie wiem że jest za miękki ) - zamontowane zostały też dzielone kolumny Mc z Audi B4 - dwa kubełki i pasy szelkowe - kierownica momo na nowo obszyta w perforowaną skórę takim samochodem wybrałem się na tor Kielce -> Puchar Jesieni prowadzenie i moc : dramat zabawa fajna, ale czułem że muszę coś z tym zrobić miał być wsadzany silnik 1.8T ze wględu na to żeby wszedł bez problemu, plusem była też jego waga, ale w końcu wybór padł na 4.2 V8 ABZ z Audi A8 silnik kupiony, trzeba zacząć go wsadzać ale koła zamachowego od manuala ani widu ani słychu, tzn. były ale za chore pieniądze szukałem i szukałem, aż w końcu po 3msc znalazłem miałem już praktycznie wszystko, więc można było aplikować silniczek swapem + odpaleniem zajeli się chłopaki z quattro-Service'u pierwsze przymiarki: kołyska ze sztywnymi tulejami + wzmocnienie jej z racji małej ilości miejsca z przodu i chęci zostawienia chłodnicy w oryginalnym miejscu musiałem kupić dwa cienkie wiatraki silnik i skrzynia z Audi B3 2.3 już złożone: Artur z QS zrobił też wydech przymiarka chłodnicy, miejsca za dużo nie ma: dla poprawy prowadzenie się auta został zamontowany dyfer z B3 + torsen z Audi V8, czyli auto ma dwa torseny silnik ożył w między czasie doszły też poliuretanowe gumki w zawieszenie kolejne odpalenie + marchewy Audi zostało poskładane do kupy i obecnie wygląda mniej więcej tak: a jeździ tak: zakupione większe 4-co tłoczkowe hamulce do których trzeba wykonać adaptery pod tarczę 312 mm oczywiście jak przy takich projektach zawsze jest coś do roboty, więc obecnie zbieram graty i działam dalej pozdrawiam- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
chcesz to możemy przeliczyć- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
u jakiego ubezpieczyciela?? Tylko samochodowe czy inne tez? Hestia z tego co już porównywałem to jest naprawdę spoko samochodowe robię od dziś inne -> mieszkania, domy, OC w życiu prywatnym itp już od jakiegoś czasu- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
siema, mam od dzisiaj możliwość wystawiania polis OC/AC także jak ktoś chętny na poznanie składki to zapraszam na PW sam chętnie dowiem się czy w miarę konkurencyjne są- Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
z tego co wiem poziek ma być zastępcą :gwizdanie: to masz kiepskie info z racji tego, że prezesa nie będzie na Zlocie zostałem mianowany na p.o. prezesa będziesz nas uczył przysposobienia obronnego ?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie przetłumaczy dojdzie dopiero jak coś się stanie i wtedy można będzie powiedzieć modny obecnie zwrot: " ALLLLLEEEEEEEEE URWAŁ, ALE TO BYŁO DOBRE"- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
przez te 20 km praktycznie 80% czasu tak jechaliśmy bo po wyjezdzie z Krk nie było dużego ruchu. No wiem że to nie jest zbyt zdrowe dla silnika... :gwizdanie: ale taka piękna autostrada... lepiej zmieniaj częściej olej jak tak dalej chcesz jezdzić- [INNE] Moja BMW 330cd coupe e46- M-Pakiet + ~ 265 KM@490 nM :)
teraz są pomalowane http://moto.allegro.pl/item959885584_felgi_asa_zr2_19_5x120_bmw_jak_nowe.html- Ulubiona Muzyka - linki :)
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
pewnie żona wystawiła na sprzedaż trzeba kupić vana- S3 weekendowe
ładna z chęcią wróciłbym z powrotem do S3 dobrze mi się tym jeździło powodzenia w modach- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
moge sie zamienić na bmw- [B7 BRD] Aktualny tygrysowoz...
opis w dziale warsztat masz przecież- SPOTY RADOMSKIE
witam, mam prośbę, była by szansa gdy ktoś z Was obejrzał mi to autko http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C11438781 potrzebuje na swapa do mojej B2 a chłop przez telefon - oczywiście handlarz - mówi że "wszystko ok, widać na zdjęciach, nie wiem nie ma mnie przy aucie" także za dużo sie nie dowiedziałem bede wdzieczny za pomoc- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
oj Pablo, zastanawiasz się czasem co Ty piszesz ? co do mojej "wielkiej" wiedzy to przynajmniej wiem skąd ona się bierze i nie raz z niej korzystałeś a jak czegoś nie wiem to się przyznaje do tego, a nie niepotrzebnie kłócę ale za to ja nie rozumiem skąd się bierze Twoja wiedza i uparcie mimo że czasem nie masz o czymś pojęcia rozjeb.łeś mnie w temacie kosiniaka jak on napisał że większy fun jest w M3 niż w S4 a Ty mu wmawiasz że nie ma racji bo przecież w Q jest lepsza zabawa no ku.wa ykk Ci dobrze napisał, że on ma pojęcie w przeciwieństwie do Ciebie ale Ty i tak obstajesz przy swoim no i po co to ? a co do diesel/benzyna to już nie zamierzam się kłócić bo jeszcze jakiś czas temu chciałeś kupować B6 1.9 TDi ale Ty po prostu jesteś z takich osób, które chwalą swoje jeżdze benzyną to PB jest lepsze jeżdze dieslem to ON bedzię lepsze jeżdze B5-tką to B5 jest najlepsza itp itd- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
fajne, kiedyś chciałem mieć takiego, ale jak się przymierzyłem to strasznie małe ale zapina konkretnie a moje B2 stoi w warsztacie i pomału sobie go robię- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ojjjj Kamil , Ty mój mistrzu teorii nie zgadzam się z żadnym punktem to właśnie nie jest teoria Piotrze nie musisz sie zgadzać, możesz mieć swoje zdanie u mnie tak to wyglada- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
bo Twoje auto nie na miasto jest przecież mówie o "normalnych" autach- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie, czemu ? w mieście robisz krótkie dystanse -> benzyna się szybciej grzeje, przez co spalanie jest podobne, a samochodzie jest ciepło zanim dojedziesz do pracy w mieście stoisz w korkach -> w dieslu musisz się ręką namachać i jak trzeba się gdzieś szybko wbić i zjechać to wciskach gaz ...czekasz ... i dopiero w mieście nie zawsze da się przycisnąć -> dla benzyny nic się nie dzieje, a w dieslu np. zapycha się FAP itp itd- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
diesel - trasa benzyna - miasto wszystko ma swoje plusy i minusy, choć co na pewno mogę powiedzieć to fakt że to upalania i zabawy bardziej nadaje się benzyna a co do Pablo twoich rozważań to one opierają się tylko na artykułach z gazet, filmikach z youtuba czy opiniach innych nie masz żadnego większego doświadczenia w tej kwestii i usiłujesz na siłę pokazać że coś wiesz,a to niestety nie prawda to tylko Twoje widzi mi się więc kończ waść wstydu swego oszczędź- [INNE] Moja BMW 330cd coupe e46- M-Pakiet + ~ 265 KM@490 nM :)
jak chcesz ja mam ładne felgi do bawary 19"- S6 C5 czy A6 2.7BiT? Co lepsze?
sporo, skrzynie manuala też musisz kupić do Q nie wiadomo jak mocowania, poduszki, cięgna nie mówiąc już o zmianie tunela środkowego koszty koszty koszty - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!