Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sokolnh

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sokolnh

  1. ja akurat mam złe doświadczenia z PZU i Wartą http://www.a4-klub.pl/smf/audi_b2_25_yahre_gekon_na-t123330.0.html
  2. to się tyczy każdej ubezpieczalni nikt nie chce wypłacać odszkodowania wiem, bo zajmujemy się też w firmie odzyskiwaniem odszkodowań
  3. witam, chciałem Wam przedstawić mój projekt, jest to Audi 80 B2 quattro z 1985r. auto seryjnie występowało z silnikiem 1.8 DZ 112 KM i nawet całkiem fajnie jeździło wszystko pewnie zostałoby jak oryginał, gdyby nie kolega, który namówił mnie na przejechanie się na tor w Wyrazowie tak sobie pojeździć w sprincie i od tego się zaczęło wyszło tyle "niedoróbek" podczas jazdy po torze, więc postanowiłem coś z tym zrobić zaczęło się od wywalenia wnętrza i wspawania klatki bezpieczeństwa - zamówiłem też nowe zawieszenie kit weitec'a -35 mm ( obecnie wiem że jest za miękki ) - zamontowane zostały też dzielone kolumny Mc z Audi B4 - dwa kubełki i pasy szelkowe - kierownica momo na nowo obszyta w perforowaną skórę takim samochodem wybrałem się na tor Kielce -> Puchar Jesieni prowadzenie i moc : dramat zabawa fajna, ale czułem że muszę coś z tym zrobić miał być wsadzany silnik 1.8T ze wględu na to żeby wszedł bez problemu, plusem była też jego waga, ale w końcu wybór padł na 4.2 V8 ABZ z Audi A8 silnik kupiony, trzeba zacząć go wsadzać ale koła zamachowego od manuala ani widu ani słychu, tzn. były ale za chore pieniądze szukałem i szukałem, aż w końcu po 3msc znalazłem miałem już praktycznie wszystko, więc można było aplikować silniczek swapem + odpaleniem zajeli się chłopaki z quattro-Service'u pierwsze przymiarki: kołyska ze sztywnymi tulejami + wzmocnienie jej z racji małej ilości miejsca z przodu i chęci zostawienia chłodnicy w oryginalnym miejscu musiałem kupić dwa cienkie wiatraki silnik i skrzynia z Audi B3 2.3 już złożone: Artur z QS zrobił też wydech przymiarka chłodnicy, miejsca za dużo nie ma: dla poprawy prowadzenie się auta został zamontowany dyfer z B3 + torsen z Audi V8, czyli auto ma dwa torseny silnik ożył w między czasie doszły też poliuretanowe gumki w zawieszenie kolejne odpalenie + marchewy Audi zostało poskładane do kupy i obecnie wygląda mniej więcej tak: a jeździ tak: zakupione większe 4-co tłoczkowe hamulce do których trzeba wykonać adaptery pod tarczę 312 mm oczywiście jak przy takich projektach zawsze jest coś do roboty, więc obecnie zbieram graty i działam dalej pozdrawiam
  4. chcesz to możemy przeliczyć
  5. u jakiego ubezpieczyciela?? Tylko samochodowe czy inne tez? Hestia z tego co już porównywałem to jest naprawdę spoko samochodowe robię od dziś inne -> mieszkania, domy, OC w życiu prywatnym itp już od jakiegoś czasu
  6. siema, mam od dzisiaj możliwość wystawiania polis OC/AC także jak ktoś chętny na poznanie składki to zapraszam na PW sam chętnie dowiem się czy w miarę konkurencyjne są
  7. z tego co wiem poziek ma być zastępcą :gwizdanie: to masz kiepskie info z racji tego, że prezesa nie będzie na Zlocie zostałem mianowany na p.o. prezesa będziesz nas uczył przysposobienia obronnego ?
  8. nie przetłumaczy dojdzie dopiero jak coś się stanie i wtedy można będzie powiedzieć modny obecnie zwrot: " ALLLLLEEEEEEEEE URWAŁ, ALE TO BYŁO DOBRE"
  9. przez te 20 km praktycznie 80% czasu tak jechaliśmy bo po wyjezdzie z Krk nie było dużego ruchu. No wiem że to nie jest zbyt zdrowe dla silnika... :gwizdanie: ale taka piękna autostrada... lepiej zmieniaj częściej olej jak tak dalej chcesz jezdzić
  10. teraz są pomalowane http://moto.allegro.pl/item959885584_felgi_asa_zr2_19_5x120_bmw_jak_nowe.html
  11. pewnie żona wystawiła na sprzedaż trzeba kupić vana
  12. sokolnh odpowiedział(a) na tomow temat w Audi A3/S3/RS3
    ładna z chęcią wróciłbym z powrotem do S3 dobrze mi się tym jeździło powodzenia w modach
  13. moge sie zamienić na bmw
  14. opis w dziale warsztat masz przecież
  15. sokolnh odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    witam, mam prośbę, była by szansa gdy ktoś z Was obejrzał mi to autko http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C11438781 potrzebuje na swapa do mojej B2 a chłop przez telefon - oczywiście handlarz - mówi że "wszystko ok, widać na zdjęciach, nie wiem nie ma mnie przy aucie" także za dużo sie nie dowiedziałem bede wdzieczny za pomoc
  16. oj Pablo, zastanawiasz się czasem co Ty piszesz ? co do mojej "wielkiej" wiedzy to przynajmniej wiem skąd ona się bierze i nie raz z niej korzystałeś a jak czegoś nie wiem to się przyznaje do tego, a nie niepotrzebnie kłócę ale za to ja nie rozumiem skąd się bierze Twoja wiedza i uparcie mimo że czasem nie masz o czymś pojęcia rozjeb.łeś mnie w temacie kosiniaka jak on napisał że większy fun jest w M3 niż w S4 a Ty mu wmawiasz że nie ma racji bo przecież w Q jest lepsza zabawa no ku.wa ykk Ci dobrze napisał, że on ma pojęcie w przeciwieństwie do Ciebie ale Ty i tak obstajesz przy swoim no i po co to ? a co do diesel/benzyna to już nie zamierzam się kłócić bo jeszcze jakiś czas temu chciałeś kupować B6 1.9 TDi ale Ty po prostu jesteś z takich osób, które chwalą swoje jeżdze benzyną to PB jest lepsze jeżdze dieslem to ON bedzię lepsze jeżdze B5-tką to B5 jest najlepsza itp itd
  17. fajne, kiedyś chciałem mieć takiego, ale jak się przymierzyłem to strasznie małe ale zapina konkretnie a moje B2 stoi w warsztacie i pomału sobie go robię
  18. ojjjj Kamil , Ty mój mistrzu teorii nie zgadzam się z żadnym punktem to właśnie nie jest teoria Piotrze nie musisz sie zgadzać, możesz mieć swoje zdanie u mnie tak to wyglada
  19. bo Twoje auto nie na miasto jest przecież mówie o "normalnych" autach
  20. nie, czemu ? w mieście robisz krótkie dystanse -> benzyna się szybciej grzeje, przez co spalanie jest podobne, a samochodzie jest ciepło zanim dojedziesz do pracy w mieście stoisz w korkach -> w dieslu musisz się ręką namachać i jak trzeba się gdzieś szybko wbić i zjechać to wciskach gaz ...czekasz ... i dopiero w mieście nie zawsze da się przycisnąć -> dla benzyny nic się nie dzieje, a w dieslu np. zapycha się FAP itp itd
  21. diesel - trasa benzyna - miasto wszystko ma swoje plusy i minusy, choć co na pewno mogę powiedzieć to fakt że to upalania i zabawy bardziej nadaje się benzyna a co do Pablo twoich rozważań to one opierają się tylko na artykułach z gazet, filmikach z youtuba czy opiniach innych nie masz żadnego większego doświadczenia w tej kwestii i usiłujesz na siłę pokazać że coś wiesz,a to niestety nie prawda to tylko Twoje widzi mi się więc kończ waść wstydu swego oszczędź
  22. jak chcesz ja mam ładne felgi do bawary 19"
  23. sporo, skrzynie manuala też musisz kupić do Q nie wiadomo jak mocowania, poduszki, cięgna nie mówiąc już o zmianie tunela środkowego koszty koszty koszty

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.