Treść opublikowana przez sokolnh
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://szukaj.pl.mobile.eu/pojazdy/showDetails.html?action=topInCategory&id=120099689&scopeId=C&sortOption.sortBy=creationTime&sortOption.sortOrder=DESCENDING&makeModelVariant1.makeId=1900&makeModelVariant1.modelId=16&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&vehicleCategory=Car&segment=Car&siteId=POLAND&negativeFeatures=EXPORT&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=NO_EXPORT&customerIdsAsString=&lang=pl
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
taaa, na pewno wszyscy wszystko wiedzą Pablo, jak to Twój dobry kumpel to mu o tym powiedz, na nowe auto spokojnie starczy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:laghing2: :laghing2: sie usmialem siema po maturze :kox: ledwo zdazylem przez ten wypadek.. http://www.malopolanin.pl/8190_brzesko_smierc_na_4_bmw_uderzylo_w_nissana.html Same wypadki Kumpel z pracy jechał w niedziele i na łuku go wyjebało i o dziwo nikomu nic się nie stało a nie tak jak piszą w artykule. Ma do sprzedania radio Alpine i fele bo to mu zostało http://www.miasto-info.pl/myslenice/krzyszkowice-samochod-dachowal-na-zakopiance jak się nic nie stało to dobrze, ale niech lepiej trochę poudają bo mogą liczyć na spore odszkodowanie z OC sprawcy wypadku czyt. kierowcy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wezmę, ale jutro od "rana" jestem w pracy a od 14 - 19 nie bede miał czasu żeby Ci je pokazać
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
leżą
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tysiąc lat w osiem minut - Historia Polski na EXPO - TRAILER
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a mi to nie podziękujesz, że muszę za Ciebie pracować
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a4 1.9 TDi no Quattro no ESP
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Avatar - myślałem, że będzie to kolejna komercyjna szmira, ale pomyliłem się, podoba mi się Starcie Tytanów - mocno takie sobie, z mitologią zbytnio nie ma za dużo wspólnego, a ostatnie 10 min filmu przesadzone, za dużo akcji w tak krótkim momencie Człowiek, który gapił się na kozy - szczerze ? straszna kupa Wyspa tajemnic - bardzo fajny film, ze zwrotem akcji, którego się nie spodziewałem, polecam
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jan Niezbędny
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
joł
-
[B5 AHH] b5 AHH+wtryski 216+turbo AWX+FMIC+brak KATA i EGR+kolektor AWX+MOCAL
ładnie co nie pozwoliło na więcej, wtryski czy turbo ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dzięki za życzenia Panowie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
byłem, dwa razy film niezły, miałeś z komendantem? spoko gość gość spoko, film bez rewelacji, poza tym cały czas się zacinał ale szybko poszło, miało być 6 godz, a było 4 z czego przez pierwszą godzinę było przestawianie aut żeby mandatów nie dostać i debaty o tym czy komuś się opłaca dziś siedzieć skoro za tydzien mu sie punkty kasują [br]Dopisany: 22 Kwiecień 2010, 23:15_________________________________________________ spojrzałem na nk i też własnie dostałem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
siemanko właśnie dzisiaj odbyłem kurs na zmniejszenie punktów karnych polecam
-
Youngtimer'y, auta z duszą, kultowe klasyki
stare bmw są porządne, szczególnie rekiny choć lubię też e30 może sobie kiedyś dokupię takiego klasyka do towarzystwa dla B2-ki
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dajcie już spokój z tym jutubem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
siemian, możesz być wasalem jak chcesz Piotrze, to są felgi od M5 http://www.a4-klub.pl/smf/bolid_m322odzie380y_wiejskiej_e91-t95412.0.html pierwszy post
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja bym na Twoim miejscu w kołnierzu jeździł bo chyba przeciążenia są niezłe
-
BMW 320d e91
przynajmniej mi lakier nie złazi z auta jak się ściąga naklejkę EU jadąc na zlot PL maska jest źle spasowana bo jest otwarta, ale nie wiem czy to ma znaczenie
- BMW 320d e91
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kamil , ale my mamy google :decayed: yhy, chyba takie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
"Każde urządzenie w samochodzie ( alternator, klima, a nawet światła itp) powoduje, że silnik jest bardziej obciążony przez co więcej spala. Tak samo ma się to do ilości i wagi pasażerów (całkowita masa samochodu), szerokości opon (większa przyczepność) czy uszkodzonego łożyska (większy opór). Pojedynczo powoduje to znikomy ubytek mocy, ale już wszystko razem będzie odczuwalne i to bardzo"
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
większy luz = więcej miejsca na brudy, smar wypływa na zewnątrz = słabsze smarowanie = łożysko zaczyna szumieć = łożysko się zaciera ale pier**licie Panowie.... można to odczuć tylko i wyłącznie jak jest auto na podnośniku i ręką kręcisz koło a nie podczas jazdy... koniec. nie zgadzam się ... koniec
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
większy luz = więcej miejsca na brudy, smar wypływa na zewnątrz = słabsze smarowanie = łożysko zaczyna szumieć = łożysko się zaciera