Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sokolnh

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sokolnh

  1. zależy jakie zdjęcia chcesz robić
  2. sokolnh odpowiedział(a) na Buba temat w Inne marki
    jak chcesz to możemy się ścigać mam takiego Craftsmana Automatic tyle, że 23 KM
  3. Trzeniek, na kosocickiej masz hamownie niestety inercyjna, ale w miarę prawdziwe wartości pokazuję ewentualnie project XS
  4. też tak mam, do tej pory miałem 9 aut problem jest w tym, że jak np. miałem S3 to chciałem większe auto z dieslem, a jak mam kombi z dieslem to wolałbym znowu jakiegoś hot hatcha weź sobie auto w leasing i gwarantuje że zwiążesz się z nim na dłużej
  5. ja mam po drodzę na w.s.i [br]Dopisany: 13 Maj 2010, 23:34_________________________________________________ dalej się ku.. nie dało w Proszowicach masz eeeee to lepiej , 10 minut autobusem i już na miejscu wodę z myjki do wiaderka i z powrotem
  6. dalej się ku.. nie dało w Proszowicach masz
  7. co do myjni bezdotykowej, to polecam w Pobiedniku na stacji obok lotniska nie ma takich kolejek, wrzucasz 5 zł i myjesz bez kitu z 10 min mycie -> spłukanie -> suszenie -> nabłyszczenie -> woda destylowane spokojnie się wszystko zrobi i jeszcze czasu zostanie wodę mają zajebistą, żadnych zacieków nie ma
  8. znajdzie inną Pablo jest trochę tych chętnych, nie ?
  9. do Fabla mamy pisać ?
  10. nie wiem może przepracowany jesteś i zmęczony bo widzę że masz problemy z czytaniem zerknij jak są podpisane cytaty a jeżdżę od półtora roku a od pół ale dla ciebie może to żadna różnica ok rozumiem więc wszyscy poczekamy aż bedziesz miał luzik może wogóle odłożymy spoty do czasu aż wszyscy będą mieć luzik :gwizdanie: Prawo głosu ma każdy i nie ma znacznia czy przyjeżdzą od tygodnia czy od 10lat tak jak to Siemian zauważył wiesz, Twoje argumenty są już atakiem, a nie przemyślanymi wypowiedziami więc myślę że zakończę już tą dyskusję [br]Dopisany: 13 Maj 2010, 22:21_________________________________________________ gey
  11. pół roku na spoty jeździsz ale z cytowaniem sobie widzę jeszcze nie radzisz bo tylko ostatni cytat jest mój a jeśli chodzi o przypierdalanie się to już chyba wiesz dokładnie czemu tu nie ma równych i równiejszych jeździłem przez 3 lata na spoty, teraz nie mogę bo mam pracę, a za miesiąc będę miał luz i znowu będę sobie jeździł to nie może powodować tego że w ogóle nie mam głosu, proszę Cię :gwizdanie:
  12. ja w ogóle Nie jedna osoba która ostatnio pojawia się jak Ty to nazywasz "raz na rok czy pół roku" ma więcej spotów na koncie jak pewnie kilka razem wziętych z Przemiana listy... A to że komuś się sytuacja życiowa zmieniła i akurat teraz nie ma za bardzo możliwości... Nie wiesz jak będzie za pół roku i czy np. Tobie się tak nie zmieni że w czasie spotów będziesz musiał pracować... zgadzam się w ogóle nie wiem kto to ku..a ten Tomek Slajn jest ? przyszedł, był na ostatnich dwóch spotach ( 3 tyg temu byłem i Cię nie kojarze) i gada jak by był alfą i omegą
  13. napisałem coś, ale skasowałem olać to niech już decyduję samozwańcza władza
  14. To prawda, każdy ma blisko. Można robić tak że chwile posiedzimy na spocie w Galerii a później jechać np na Bora a następnym razem na zakopiańską i wtedy będzie sprawiedliwie Boseron "każdy ma blisko" a w ciągu tego roku byleś 1-2 Więc dla Ciebie statystyczna odległość i tak nie ma znaczenia - to samo Pablo 2-3 razy byłeś w tym roku. Sprowadza się do tego aby było ok to decydować powinni: Cuber, Kerczi, David, Themon, Ja, Tixi, Tomek, Ykk, zieluch, Ozi i jeszcze kilka osób - przepraszam że nie wymieniłem z nicka - bo tylko te osoby są regularnie. Taka moja dygresja już nie przesadzaj z tą monopolizacją poza tym nie możesz na to patrzeć tak płytko, a co jeśli Ty i Twoja paczka za pół roku zmieni pracę, auta, albo coś się stanie, że nie będziecie przyjeżdżali ? niestety, na spotach jest rotacja i to jest normalne dlatego nie można być egoistą
  15. Sie odezwał ten co nie myje :> A kto wczoraj po spocie wydarł na bora bo mu się trochę folia na dachu przykurzyła buahahah wcale nie pomylil Ci sie Przemian z Siemian no chce tylko do wewnątrz, oleić listwy gdzie ją kupię, OBI ?
  16. szkoda, że nie zachowałeś przodu od B6, moim zdaniem lepiej by wyglądała
  17. Kerczi, a masz szczotkowane aluminium ?
  18. taaa, tylko znowu sobie samochodu nie podpal
  19. z mercedesów często biorą[br]Dopisany: 09 Maj 2010, 17:26_________________________________________________http://allegro.pl/item1018958823_kompressor_kompresor_compresor_eaton_zestaw_tuning.html
  20. собака Бэ бэ бэээ :polew:
  21. Kerczi jeszcze mało widziałeś
  22. takie zdjęcie to chyba każdy motocyklista ma sam mnie kiedyś kumpel gnębił żebym mu takie zdjęcie zrobił
  23. niestety tyle już kosztują zostało wyprodukowanych 224 sztuki to jest drogowa wersja B-grupowej S1 z tym że drogowa wersja miała 306 koni, a rajdówka 600-750 KM

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.