Treść opublikowana przez sokolnh
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
zależy jakie zdjęcia chcesz robić
-
McCulloch
jak chcesz to możemy się ścigać mam takiego Craftsmana Automatic tyle, że 23 KM
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Trzeniek, na kosocickiej masz hamownie niestety inercyjna, ale w miarę prawdziwe wartości pokazuję ewentualnie project XS
-
[INNE] TT ( 19" 8.5j /10j / Gwint KW V3 INOX / Audio ) fotki str 46
też tak mam, do tej pory miałem 9 aut problem jest w tym, że jak np. miałem S3 to chciałem większe auto z dieslem, a jak mam kombi z dieslem to wolałbym znowu jakiegoś hot hatcha weź sobie auto w leasing i gwarantuje że zwiążesz się z nim na dłużej
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
lotnisko
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja mam po drodzę na w.s.i [br]Dopisany: 13 Maj 2010, 23:34_________________________________________________ dalej się ku.. nie dało w Proszowicach masz eeeee to lepiej , 10 minut autobusem i już na miejscu wodę z myjki do wiaderka i z powrotem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dalej się ku.. nie dało w Proszowicach masz
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
co do myjni bezdotykowej, to polecam w Pobiedniku na stacji obok lotniska nie ma takich kolejek, wrzucasz 5 zł i myjesz bez kitu z 10 min mycie -> spłukanie -> suszenie -> nabłyszczenie -> woda destylowane spokojnie się wszystko zrobi i jeszcze czasu zostanie wodę mają zajebistą, żadnych zacieków nie ma
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
znajdzie inną Pablo jest trochę tych chętnych, nie ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
do Fabla mamy pisać ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie wiem może przepracowany jesteś i zmęczony bo widzę że masz problemy z czytaniem zerknij jak są podpisane cytaty a jeżdżę od półtora roku a od pół ale dla ciebie może to żadna różnica ok rozumiem więc wszyscy poczekamy aż bedziesz miał luzik może wogóle odłożymy spoty do czasu aż wszyscy będą mieć luzik :gwizdanie: Prawo głosu ma każdy i nie ma znacznia czy przyjeżdzą od tygodnia czy od 10lat tak jak to Siemian zauważył wiesz, Twoje argumenty są już atakiem, a nie przemyślanymi wypowiedziami więc myślę że zakończę już tą dyskusję [br]Dopisany: 13 Maj 2010, 22:21_________________________________________________ gey
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
pół roku na spoty jeździsz ale z cytowaniem sobie widzę jeszcze nie radzisz bo tylko ostatni cytat jest mój a jeśli chodzi o przypierdalanie się to już chyba wiesz dokładnie czemu tu nie ma równych i równiejszych jeździłem przez 3 lata na spoty, teraz nie mogę bo mam pracę, a za miesiąc będę miał luz i znowu będę sobie jeździł to nie może powodować tego że w ogóle nie mam głosu, proszę Cię :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja w ogóle Nie jedna osoba która ostatnio pojawia się jak Ty to nazywasz "raz na rok czy pół roku" ma więcej spotów na koncie jak pewnie kilka razem wziętych z Przemiana listy... A to że komuś się sytuacja życiowa zmieniła i akurat teraz nie ma za bardzo możliwości... Nie wiesz jak będzie za pół roku i czy np. Tobie się tak nie zmieni że w czasie spotów będziesz musiał pracować... zgadzam się w ogóle nie wiem kto to ku..a ten Tomek Slajn jest ? przyszedł, był na ostatnich dwóch spotach ( 3 tyg temu byłem i Cię nie kojarze) i gada jak by był alfą i omegą
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
napisałem coś, ale skasowałem olać to niech już decyduję samozwańcza władza
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
To prawda, każdy ma blisko. Można robić tak że chwile posiedzimy na spocie w Galerii a później jechać np na Bora a następnym razem na zakopiańską i wtedy będzie sprawiedliwie Boseron "każdy ma blisko" a w ciągu tego roku byleś 1-2 Więc dla Ciebie statystyczna odległość i tak nie ma znaczenia - to samo Pablo 2-3 razy byłeś w tym roku. Sprowadza się do tego aby było ok to decydować powinni: Cuber, Kerczi, David, Themon, Ja, Tixi, Tomek, Ykk, zieluch, Ozi i jeszcze kilka osób - przepraszam że nie wymieniłem z nicka - bo tylko te osoby są regularnie. Taka moja dygresja już nie przesadzaj z tą monopolizacją poza tym nie możesz na to patrzeć tak płytko, a co jeśli Ty i Twoja paczka za pół roku zmieni pracę, auta, albo coś się stanie, że nie będziecie przyjeżdżali ? niestety, na spotach jest rotacja i to jest normalne dlatego nie można być egoistą
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Sie odezwał ten co nie myje :> A kto wczoraj po spocie wydarł na bora bo mu się trochę folia na dachu przykurzyła buahahah wcale nie pomylil Ci sie Przemian z Siemian no chce tylko do wewnątrz, oleić listwy gdzie ją kupię, OBI ?
-
[B6 AMB] Niebieskie Cabrio 1.8T - nowy grill bez logo i czysta klapa
szkoda, że nie zachowałeś przodu od B6, moim zdaniem lepiej by wyglądała
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kerczi, a masz szczotkowane aluminium ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
taaa, tylko znowu sobie samochodu nie podpal
-
[ALL B5] Kompresor do silnika 2.8 V6
z mercedesów często biorą[br]Dopisany: 09 Maj 2010, 17:26_________________________________________________http://allegro.pl/item1018958823_kompressor_kompresor_compresor_eaton_zestaw_tuning.html
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
gratulacje
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
собака Бэ бэ бэээ :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kerczi jeszcze mało widziałeś
-
[INNE] Moja BMW 330cd coupe e46- M-Pakiet + ~ 265 KM@490 nM :)
takie zdjęcie to chyba każdy motocyklista ma sam mnie kiedyś kumpel gnębił żebym mu takie zdjęcie zrobił
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
niestety tyle już kosztują zostało wyprodukowanych 224 sztuki to jest drogowa wersja B-grupowej S1 z tym że drogowa wersja miała 306 koni, a rajdówka 600-750 KM