Sokół a potem wszystko sprzedam osobno co włożyłem do tego auta dlatego że Twoim tokiem myślenia nikt by nie modził żadnej audicy bo "nic się nie zwróci", także sorry
A co do sprzedaży to zawsze może się trafić "napaleniec" i sprzedać tą audiole za dużo wyższą kwotę co napisałeś
Nie wiem ile jeszcze będę nim jeździł także bawię się na całego, inni wolą wlać do siebie ja wolę zainwestować w auto bo to mi sprawia przyjemność i większość na pewno się z tym zgadza co napisałem.
Pablo, masz problem z wszelką krytyką i pochodnymi, nawet dobrymi radami
a co do modyfikacji to Ty chyba zapomniałeś deklu do kogo mówisz
to się nigdy nie zwraca, i wszyscy Ci to powiedzą
a dużo osób reza bo lubi, sam lubię
ale trzeba czasem przekalkulować
nie chce mi się z Tobą kłócić
także powodzenia