Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sokolnh

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sokolnh

  1. dobra cena za tego acera z gazetki 2294 zł http://www.x-kom.pl/p/53817-notebook-laptop-15,6-acer-as5741g-333g32-i3-330m-3072-320-dvd-rw-7hp64.html
  2. wujek google wie od jutra
  3. popatrz na to, auto 10x droższe http://www.carpassion.com/audi-s-rs-r/43621-toedlicher-unfall-audi-sport-quattro.html a tak skończyło http://www.osthessen-news.de/beitrag_G.php?id=1183224
  4. Horas91 nic się nie stanie
  5. klocki, tarcze są, jasne ale niech Ci się zepsuje coś z osprzętu silnika, to zobaczysz wiem bo odbierał nieraz części do amerykanów parę dni czekania i niemała kasa a co stawiania na wygodę to przejedz się, a zobaczysz że nawet audi A6 jest wygodniejsze a prowadzi się lepiej
  6. taki jeep do gów.o, plastikowe, zawieszenia to tam w ogóle nie ma, strasznie kiepsko się nimi jeździ części zamienne drogie i trzeba czekać na ich dostawę
  7. ja, jak mi sprzedaż BMW
  8. powiedzmy, używam częściej innego mówiłem Ci :gwizdanie:
  9. padaka Ozi, chyba o tą serie filmów chodziło Fight Science : Kick Test (Capoeira Karate Muaythai Taekwondo)
  10. masakra http://www.joemonster.org/art/14766/Niesamowite_fotografie_3D
  11. a mój tata ma i zapierdziela
  12. Dawid, szukaj BMW 330d albo 335d frajda z jazdy (zawieszenie) i silniki biją na łeb audi a i awaryjność jest mniejsza, zresztą rzędowa 6-stka jest dopracowywana przez lata w tym roku znowu była Engine of the year BMW 335d - turbodiesel 3.0 DOHC R6 przejedź się, a się przekonasz
  13. co do świec to dowiedziałem się ostatnio ciekawej rzeczy otóż samochody Grupy A, czyli te dość mocno zmodyfikowane, muszą mieć dwa komplety świec jedne(cieple) do odpalania, drugie (zimne) do upalania trzeba odpalić silnik na cieplejszych, niech się zagrzeje i zmienić na zimne więc im zimniejsze świece tym lepiej dla osiągów, ale gorzej z odpalaniem
  14. byłem w sobote na torze w Wyrazowie na Moto Music Festiwal 2010 brałem udział w sprincie i jestem naprawdę zadowolony z wyników jak na serie w każdym razie wyszło parę rzeczy, które muszę zrobić, dlatego już zacząłem pracę obecnie auto wygląda tak : ma wyglądać tak: poczynione zostały już pierwsze kroki, częściowo wywalone wnętrze: jeszcze długa droga, ale powoli do przodu: - zamówione kubełki - wstępnie zamówiony kit weiteca - szukam kierownicy - no i najważniejsze na daną chwilę -> szukam kogoś kto mi klatkę bezpieczeństwa wyspawa
  15. chodziłem jak zaczynali działalność mieli mało sprzętu na siłowni ale też mało ludzi więc było znośnie potem więcej sprzętu, ale też więcej ludzi i zrobiło się tłoczno musiałem czasem czekać na bieżnie basen fajny, ale to samo co w przypadku siłowni z tym że ja chodziłem popołudniu
  16. z siłowni i basenu
  17. Pany, nie widział ktoś w Krakowie w jakimś komisie BMW X5 ? Tata chciałby kupić, ale najpierw się przejechać
  18. dzięki za rady kupiłem karchera w sklepie internetowym z końcówką do czyszczenia tapicerki samochodowej, także przyda się jeszcze do tego pozdrawiam
  19. witam, dostałem zlecenie kupna odkurzacza do domowego użytku, piorący czy jak to się tam zwie i oczywiście jest taki wybór, że potrzebuje waszej pomocy może ktoś się na tym zna i pomoże co myślicie o takim ? http://allegro.pl/item1157360807_odkurzacz_pioracy_zelmer_919_0_st_turboszczotka.html
  20. Sokół a potem wszystko sprzedam osobno co włożyłem do tego auta dlatego że Twoim tokiem myślenia nikt by nie modził żadnej audicy bo "nic się nie zwróci", także sorry A co do sprzedaży to zawsze może się trafić "napaleniec" i sprzedać tą audiole za dużo wyższą kwotę co napisałeś Nie wiem ile jeszcze będę nim jeździł także bawię się na całego, inni wolą wlać do siebie ja wolę zainwestować w auto bo to mi sprawia przyjemność i większość na pewno się z tym zgadza co napisałem. Pablo, masz problem z wszelką krytyką i pochodnymi, nawet dobrymi radami a co do modyfikacji to Ty chyba zapomniałeś deklu do kogo mówisz to się nigdy nie zwraca, i wszyscy Ci to powiedzą a dużo osób reza bo lubi, sam lubię ale trzeba czasem przekalkulować nie chce mi się z Tobą kłócić także powodzenia
  21. a potem sprzedaż auta za 12 tys przemyśl to pablo
  22. No to co to za atrakcja skoro przycisnąć nie możesz... Chyba że wolisz jak piesi podziwiają Twoje felgi jarko, to chyba oczywiste jest tylko za ciemnych szyb nie widać bransolety

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.