Treść opublikowana przez sokolnh
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wrzuciłeś drugi bieg ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
znośna, o 22 się skończył
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jak gdzie, u kolegi
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja, ale vaga nie mam
-
Strefa Śmiechu
Madafakerski Madafaker dissuje Fay-C The world fakers rapper and worst lyrics to jest za***iste
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ma ktoś z was pożyczyć/użyczyć lodówki pod gniazdko 12v ?
-
Potrzebuje trochę czarnej nuty
proszę, czarna nuta
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
w garażu ma fajniejsze
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
gaz jest ok, bo tanio i to jest git ale jakoś nie umiem sam siebie przekonać, że nie ma on wpływu na silnik, nawet jeśli jest dobrze wyregulowany i temp spalin będzie w rozsądnych wartość, to i tak wydziela się para wodna, która skrapla się po czasie powodując korozje elementów wydechu czy nawet turbawek wiadomo że nie jest to sprawa od razu, ale w perspektywie czasu coś tam może być nie tak
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
tak , tylko ja mam instalacje/sterownik p.t. ELIZA - słyszałeś o czymś takim ??? bo ja nie , Nowotczyński z Mławy tez nie za bardzo chciał sie tym bawić , a gość przez telefon powiedział ze nie ma problemu i do tego sterownika wymieni wtryski/reduktor i wystroi , wole dołożyć 200-300 ale mieć dobrze zestrojone zeby mi tłoki nie popłyneły lub coś w tym stylu. jak byłem teraz shamować parówe to miałem na lpg ubogą mieszanke = większa temperatura w komorze spalania a to niedobrze dlaczego ?? dlatego ze bedzie na lpg jeździł o połowe taniej ??? czy dlatego....bo gaz to zło......????? czy dlatego że....... ach nieważne , gaz to zło rozpierdalaja mnie takie texty... żeby przypadkiem poziek nie rozpierdzielił Ci tyłka następnym razem jak będziecie jedną laskę dmuchać nie chodzi o to, że gaz to zło, wręcz przeciwnie sam miałem i byłem zadowolony jakbym miał benzin do jazdy na co dzień pewnie bym założył a tu chodzi o fakt założenia gazu do takiego projektu Michał decyduję się na swapa do swojej B6 bo chce mieć szybkie auto tak mi się przynajmniej wydaje a teraz ma być ekonomiczne więc po prostu dziwie się po co swap
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
lpg ? powaznie ? to już lepiej było zostawić diesla i kupić popierdólke do latania
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to że Maggu ma to wiem, pytam się Was
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
koledzy, ma ktoś może g-techa ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://wyborcza.pl/1,75478,8139133,To_juz_jest_wojna_pod_krzyzem.html szok, co trzeba mieć w głowie żeby takie rzeczy robić
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
je.any oszust Piotrek, rozmowy w Twoich snach się nie liczą
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
kolega Pabla
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ale śmiesznie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wszystko masz napisane
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ale juz masz po gwarancji... i tak jest po, musze i tak nowego kupić
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pany, padł mi laptop, a potrzebuje na go na gwałt zna ktoś jakiegoś informatyka ?[br]Dopisany: 08 Lipiec 2010, 18:52_________________________________________________rozkręciłem, przeczyściłem i na razie działa
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a jaka to instalacja ? nie masz przypadkiem zwężki przed dolotem ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jeśli rozrząd to i zawory reakcja łańcuchowa dobra era silników TDi skończyła się na AWX/AVFie niestety dlatego jeśli nowsze to naprawdę lepiej kupić baware
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://www.joemonster.org/art/14523/Wybory_Miss_50_latek :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Sidney Polak - Skuter ??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Piotrek kupujesz skuter ?