Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sokolnh

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sokolnh

  1. miałeś S3 i tęsknie za takim autem tylko tym razem inna marka
  2. b2 zrobię, ale to będzie auto do upalania w weekendy a ja chce na co dzień, coś co będzie też komfortowe zresztą już się napaliłem a jak coś chce to i tak to będę miał, tylko musze się pozbyć bety
  3. czerwony albo nagaro blue są najlepsze nie chce ktoś przejąć leasingu mojej bety ? bo po wczorajszym spocie zachciało mi się zmienić na coś mniejszego i szybszego
  4. jak nie bedzie padać to będe o 22
  5. sprawdź rurę idącą od intercoolera do turbiny, być może sparciała i przecieka bo jakby się się zsunęła to czułbyś stratę mocy ta plama może też być z klimatyzacji
  6. oooo chłopie dzięki, już myślałem że tego wzoru nigdy nie znajdę teraz spokojnie sobie obliczę spalanie ktoś mi kiedyś mówił, że ze zwykłej proporcji to zrobię ale Twój wzór jest lepszy
  7. weźcie też pod uwagę, że Pablo z jednej strony ma dystans założony, który też powoduje opory toczenia
  8. ja wole ze sprzęgła
  9. ja się mogę b2 z Wami scignąc
  10. Ehh zielony... Nieważne EDIT Dopisany: 25 Maj 2010, 16:51 Nie B8 kupuje. Nawet w profil już Sobie wpisał rocznik równie dobrze może nową dacie kupować Dacie quattro Dacia Duster 4x4 Test
  11. http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C13344576
  12. Nie B8 kupuje. Nawet w profil już Sobie wpisał rocznik równie dobrze może nową dacie kupować
  13. http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t4640.0.html;highlight=kasowanie+inspekcji
  14. Fedor Emelianenko Vs. Tim Silvia fedor vs rywal pudziana
  15. O ku***a mówisz że wypróbowałeś to pewnie dobrze działa skoro w końcu dopomogłeś sobie :polew: :kox: [br]Dopisany: 24 Maj 2010, 23:51_________________________________________________Dobra pany jadę na miasto bo wolne jutro to trza odreagować tylko bez skojarzeń bo pier***e kolejną szyderę tylko na szlak nie dojedziesz od długiej Pablo i tak zawsze podjeźdza i mówi yyyyy yyyyyyy yyyyyyyyyyyyyyy yyyy yyyyy i słyszy od Ciebie 200 :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: to i tak więcej niż Ty bierzesz
  16. O ku***a mówisz że wypróbowałeś to pewnie dobrze działa skoro w końcu dopomogłeś sobie :polew: :kox: [br]Dopisany: 24 Maj 2010, 23:51_________________________________________________Dobra pany jadę na miasto bo wolne jutro to trza odreagować tylko bez skojarzeń bo pier***e kolejną szyderę tylko na szlak nie dojedziesz od długiej
  17. sokolnh odpowiedział(a) na tomow temat w Audi A3/S3/RS3
    no to czekamy zapowiada się ciekawie
  18. nie łatwiej się przez telefon umówić ? ot taka sugestia Pablo, masz za wysoki podpis
  19. byłem zobaczyć jak tam stan Wisły w mogile masakra, zaraz wrzucę zdjęcia
  20. do amatorskich zdjęć wystarczy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.