Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sokolnh

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sokolnh

  1. sokolnh odpowiedział(a) na Gamling temat w Audi
    słyszałem że eSa się już szykuje w quattro service może na dniach podjadę to sobie zobaczę
  2. jak wszyscy zmieniają auta, to ja też bym chciał zmienić więc jakby ktoś był chętny to zapraszam, przejęcie leasingu na mega dobrych warunkach
  3. e52 jest gut mam i jestem zadowolony dobra bateria i fajny kalendarz - dla mnie to było ważne
  4. może być projekt znany i lubiany więc tylko czekać na rozwój akcji pozdrawiam
  5. Dobra dobra chcę zobaczyć to za powiedzmy 2 tygodnie jak wosk z pasty odparuje bo na początku jest zawsze spoko potem dopiero wychodzą koła jak wosk zejdzie a co do odprysków to niestety jak masz zdziubaną maskę od kamieni to wychodzi po polerce tak jakbyś białą krędką je zaznaczył i nie idzie tego usunąć najlepszy jest do tego wosk koloryzujący czarny wtedy ponownie odpryski się zrobią czarne i mniej widoczne zrób zdjęcie pada bo ciekaw jestem jaki masz? Pad biały novol i czarny tej samej firmy, do bialego g3, do czarnego g10. Efekt puki co jest ok ale te kropki od kamieni mnie irytują. Dzisiaj przyjeżdża do mnie 3m zamiast g3 zobaczymy co z tego wyjdzie. Myśle że w tym tygodniu zrobię caly samochód. a szlifujesz papierkiem wodnym całą karoserie przed polerką ? Kolkov, po sąsiedzku mam to http://www.rezerwuje.pl/hotel/krakow/24_guest_house jak chcesz to moge podejść i zobaczyć jak to na żywo wygląda i zapytać o cene
  6. lepiej sprawdzić, nawet bez wyjmowania to się robi bierzesz kabel, plus do akumulatora, drugi do świecy i patrzysz czy jest ciepła żeby wyciągnąć nie potrzeba żadnych specjalnych kluczy, nasadka albo 8 albo 10 a firma to ngk, beru
  7. sokolnh odpowiedział(a) na tomow temat w Audi A3/S3/RS3
    ładna, ale biała maska lepiej by wygladała
  8. no nie wiem co taniej wyjdzie, jeździć w tygodniu do pracy i w trasy dieslem a wieczorami i weekendami benzynką świrować czy jeździć na co dzień 300 konnym paliwożercą tu istnieje dość dużo czynników, które mogą rzutować na to więc wg mnie nie jest to takie jasne chociaż sam się już nieraz pod wpływem emocji chciałem zmienić diesla do jazdy na codzień na jakąś zapierd..jąca benzynkę ale na chłodno, stwierdziłem że jest to mało opłacalne i wole mieć dwa auta, a czego to drugie będzie do szaleństw
  9. znam chłopa z Wrocławia, który ma taką naklejkę i sam je robi
  10. zostaw diesla, kup drugie auto do zabawy tak będzie lepiej, a w perspektywie czasu myślę że wyjdzie taniej swojego czasu była na allegro B2-tka taka ja moja, z klatką itp 190 KM za 6000 zł a jak masz więcej kasy http://moto.allegro.pl/item1081812246_audi_s2_380_500km_na_gwarancji_pilnie.html
  11. http://www.joemonster.org/art/14420/Skutecznosc_operacji_plastycznych
  12. wie ktoś gdzie tanio dostane szybe do opla corsy b z montażem ? oprócz Jaana[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2010, 14:24_________________________________________________nie aktualne
  13. wiem, że się coś znajdzie bo jest aż nadto tych netbooków jakby były trzy rodzaje to pewnie już dawno bym kupił a odnośnie pytania do czego - to już napisałem -> do pracy, duży dysk, wytrzymała bateria, na grafice mi nie zależy w każdym razie dzięki wszystkim za sugestie ale jeszcze nic nie wybrałem
  14. w TDi-kach moc bierze się z paliwa więc pompa 11 + wtryski + lekki soft na 0,8 bara i realnie 130 kuniów będzie czyli 1000 zł + 800 zł + 1000 zł
  15. widzę, że nie załapałeś mojego wcześniejszego posta, to s4 nie ma kompressora
  16. to są inne wtryski potrzebujesz wtryski 216-tki z rzędowego silnika 2,5 TDi ( VW Transporter) w widlastej 6-ce takiej jak ma Twój tata są inne taka moja rada, nie celuj w jakieś wielkie liczby, bo nawet programem + wtryski możesz zrobić w 1z 140 KM, ale ten wykres może wyglądać tak jak odwrócone V, maksymalną moc będziesz miał w wąskim zakresie obrotów, chodzi o to żebyś może zrobił mniej 125- 130 KM, ale dostępne w większym zakresie obrotów jak wpakujesz do 1z-ta pompe 11-tke i 216-tki + delikatny soft i masz te 140 KM
  17. ykk, taki fiacik ma silnik 1.4 100 KM
  18. BMW - Blachary Mam Was
  19. rzecznik praw obywatelskich, trybunał konstytucyjny na pewno się możesz gdzieś odwołać a jak nie to napisać do gazety czy TV myślę że warto coś takiego zrobić, szczególnie nagłośnić to bo szkoda tych 8,5 tys
  20. a gdzie Ty mieszkasz ?
  21. powiedziałbym Ci ale nie głosowałeś na Napieralskiego http://wybory.onet.pl/prezydenckie-2010/aktualnosci/,1,3301891,aktualnosc.html[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2010, 22:37_________________________________________________ ogłoszenia daje się gdzie indziej

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.