Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sokolnh

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sokolnh

  1. nie, silnik wchodzi idealnie pod pas przedni z czterocylindrówki problem potem tylko z chłodnicą, albo można uszczuplić pas przedni i tam wstawić, albo przenieś chłodnicę do bagażnika to i to rozwiązanie już mają chłopaki z B2forum - viper, Derbiak[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2010, 18:27_________________________________________________ to napewno :gwizdanie: No i pewnie mniej awaryjnie... no też chociaż pierwsze 4.2 V8 chlały olej dlatego nadal się zastawiam czy kupić tą V8-kę co stoi pod warsztatem, szkoda że to automat, ale fajnie się nim jeździ, lepiej niż moją betką jutro zdjęcia porobie
  2. nie, koszty taniej wyjdzie v8 niz 1.8T i robić na 300 KM
  3. wysyłaj wysyłaj zmiana planów co do silnika będzie 4.2 v8
  4. zadowolony z motorownii ? nie bierze oleju ?
  5. skrzynia i dyferencjał mają jedną kąpiel olejową
  6. myślałem, nawet Nosb mi kiedyś proponował ale nie, ciężkie to to, 2.7 biT byłoby dobre na ćwiartkę, ja chce żeby auto skęcało już wolałbym 2,2T, ale będzie 1.8T a co 2.2T to w mojej głowie już się urodził pewien plan
  7. fiu fiu u mnie przed warsztatem stoi V8 klienta do sprzedania i właśnie się zastanawiałem zamiast 1.8T fajny silnik bo lekki i wyjściowo ma już 300 KM, ale jakoś wole 1.8T zresztą b2-ki z V8 już są i śmigają fajnie powodzenia
  8. fajniutka, ale to już większa rzeźba bo felgi na 5 śrub w założeniu miałem taki przód, z lampami z coupe/90 ale będzie coś innego fajnie by było 17" założyć
  9. ale wam fajnie...a ja nie mam czym bo autka nie mam ;( na pewno nie jeden sie znajdzie co Cię podrzuci
  10. pasuje do dostania, ale ciężko łatwiej kupić z Opla Kadetta E i przerobić prześwietlenie http://allegro.pl/licznik-digital-opel-kadett-gsi-gwarancja-kadet-i1220096174.html a rozrysowane autko to ja też mam sam Ur bardzo ładny Pucek ładnie idzie, myśle że u mnie taka moc i tak pozwalała by sprawnie się poruszać
  11. zaklep ranty tym młotkiem
  12. to widzę, że za niedługo będzie spot typu" performace" wieczorową porą
  13. jak jesteście zadowoleni to git co do hamowni, inercja do pomiarów jak najbardziej obciążeniówka jest lepsza do strojenia a i tak najlepiej stroić na drodze
  14. hamownie są akurat ok
  15. pewnie, że bajki z tymi niutonami ewentualnie w bardzo małym zakresie
  16. a w castoramie/obi byłeś ?
  17. mi też, diesel to nie wyścigowiec ale za to b2-ka ma mieć 3xx z przodu
  18. to możemy się ścigać teraz
  19. taaaa przerobią na pewno ciekawe skąd niby by mieli urwać 350 kg ? tylne siedzenie i wywalenie wszystkiego z bagażnika to max 30 kg a reszta gdzie ? znajomy to niedawno przerabiał bo potrzebował właśnie auta na B1 i nawet malucha odchudzić do 550 kg to problem, bo co tam wyciągnąć ? po znajomościach trzeba było załatwiać inaczej nie widzę szans
  20. nie wiem jaki będzie, powiedzialem do jakiej ceny i żeby miał wypas typu skóra itp. jak będzie polift będzie fajnie, ale wątpie ale tak, wszystko pójdzie na części

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.