Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sokolnh

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sokolnh

  1. włoska gdzieś widziałem zdjęcia pod mikroskopem jak są wykonane, i były nawet lepsze od boscha
  2. http://www.a4-klub.pl/smf/nowe_ceny_koncowki_wtryskiwaczy_216_230_oraz_do_pd_boschfratelli_bosio-t95381.0.html[br]Dopisany: 09 Marzec 2010, 22:26_________________________________________________Bosio bedą lepsze
  3. taka prawda Pablo i to że ktoś Cię przewiózł raz na miejscu pasażera to nic nie zmienia odprężałeś w jakiś sposób silnik ?
  4. obij ją najpierw młotkiem, kręć delikatnie w lewo i prawo tylko nie ukręć to wtedy jest przeje.ane
  5. młotek, śrubokręt ślusarki się przydadzą już nie pamiętam dobrze, ale chyba żeby wyciągnąc śrubę z tylnego wahacza i tak musisz wyciągnąc przedni albo na odwrót i pamiętaj przede wszystkim żeby dokręcić tuleje jak już samochód będzie stał na kołach
  6. można sobie kupić S8 po swapie na prawdziwego potwora http://www.allegro.pl/show_item.php?item=952650157
  7. a kto bedzie to oklejał i gdzie ?
  8. http://cgi.ebay.de/o-o-Norev-Audi-80-B2-quattro-4-Tuerer-rot-1-43_W0QQitemZ200438777106QQcmdZViewItemQQptZSpielzeugautos?hash=item2eab150512
  9. nie no bardzo mi sie widzi 3.0 od BMWu, ale takie zdania mnie zawsze powalaja... a w czym jest tansza??? mniej oleju wchodzi czy ki ... jak zwykle brońmy zaciekle swojego w niczym nie jest tańsza i nie jest mniej awaryjna, możesz spać spokojnie
  10. 330d po lifcie 204 w serii po chipie 270 KM i ogień b7 3.0 TDi napewno bedziesz łykał i elastyczność 330d Chip 140-245 zresztą tytuł "engine of the year" przez pare lat też troche mówi o tym silniku rzędowa 6-stka dużo tańsza w utrzymaniu od widlastej z Audi a jak chcesz miec 4x4 to zawsze możesz kupić X
  11. w QS ? co padlo ? e tam w QS, mam "swój" warsztat nic nie padło, po prostu ją sobie urabiam
  12. kuwa, śnieg pada a ja quattrówe zostawiłem w warsztacie ;(
  13. ..a gdzie jest napisane , że 2.7 nie można gazować ? jakoś mam wizję przed oczami, że zmodzone 2.7 biT zagazowane będzie jednak upalać zaworki ze strojeniem to już nie wiem jak jest a napewno nie jest tajemnicą że takie audi do jazdy na co dzień średnio sie nadaję dużo osób, które mają takie 2.7 biT+ albo jezdzą mało, albo mają drugie auto
  14. i można zagazować nie to co 2.7 biT
  15. lukaszg8 troche za duży podpis
  16. no ja nie wiem czy swap to takie chop siut jak sie niektórym wydaje koszt przekładki silnika, który sobie sami wyliczymy najlepiej pomnożyć przez 2
  17. robi benzynki i to dobrze ale AEBa nie tyka
  18. jedz do misiaka to Ci sprawdzą, może nawet za darmo jak dobrze pogadasz
  19. lepiej żeby śniegu nie było bo jade betą a będzie wstyd jak nie wyjadę pod tą malutką górkę
  20. http://www.joemonster.org/filmy/23140/Psy_w_zwolnionym_tempie za***iste
  21. lepiej tego psa sobie kupić OT w Technicznym
  22. to jest NG czyli 136 KM 2.3 10V poza tym jest to B4 a 2.3 20V 7A 170 KM montowane były tylko w B3 typ 89 spalanie w mieście przy Q o ile KE-jetronik jest dobrze wyregulowany to ~ 14 l
  23. czym? bo chyba nie chodzeniem kurfa masakra jakie dziury na mieście... bieżanowska jest fajna
  24. udało się znaleźć laptopa ASUSA o przekątnej 17" z procesorem intel 2.2 , 4 GB , dysk 500GB, karta graficzna 1024 z windowsem 7 co ciekawe w Makro i z racji tego że był to ostatni egzemplarz udało sie go kupić za 2100 zł [br]Dopisany: 03 Marzec 2010, 11:13_________________________________________________o takiego http://allegro.pl/item936874466_asus_k70ic_t6670_17_3_4gb_500gb_gt220_win7_k70io.html

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.