Treść opublikowana przez sokolnh
-
[B5 AHH] Jakie wtryski do ahh .przed wizytą u Rogala?
włoska gdzieś widziałem zdjęcia pod mikroskopem jak są wykonane, i były nawet lepsze od boscha
-
[B5 AHH] Jakie wtryski do ahh .przed wizytą u Rogala?
http://www.a4-klub.pl/smf/nowe_ceny_koncowki_wtryskiwaczy_216_230_oraz_do_pd_boschfratelli_bosio-t95381.0.html[br]Dopisany: 09 Marzec 2010, 22:26_________________________________________________Bosio bedą lepsze
-
M3 E46 Supercharged ASA TM-20 ESS!!
taka prawda Pablo i to że ktoś Cię przewiózł raz na miejscu pasażera to nic nie zmienia odprężałeś w jakiś sposób silnik ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
obij ją najpierw młotkiem, kręć delikatnie w lewo i prawo tylko nie ukręć to wtedy jest przeje.ane
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
młotek, śrubokręt ślusarki się przydadzą już nie pamiętam dobrze, ale chyba żeby wyciągnąc śrubę z tylnego wahacza i tak musisz wyciągnąc przedni albo na odwrót i pamiętaj przede wszystkim żeby dokręcić tuleje jak już samochód będzie stał na kołach
-
S6 C5 czy A6 2.7BiT? Co lepsze?
można sobie kupić S8 po swapie na prawdziwego potwora http://www.allegro.pl/show_item.php?item=952650157
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a kto bedzie to oklejał i gdzie ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://cgi.ebay.de/o-o-Norev-Audi-80-B2-quattro-4-Tuerer-rot-1-43_W0QQitemZ200438777106QQcmdZViewItemQQptZSpielzeugautos?hash=item2eab150512
-
S6 C5 czy A6 2.7BiT? Co lepsze?
nie no bardzo mi sie widzi 3.0 od BMWu, ale takie zdania mnie zawsze powalaja... a w czym jest tansza??? mniej oleju wchodzi czy ki ... jak zwykle brońmy zaciekle swojego w niczym nie jest tańsza i nie jest mniej awaryjna, możesz spać spokojnie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dobry dzien
-
S6 C5 czy A6 2.7BiT? Co lepsze?
330d po lifcie 204 w serii po chipie 270 KM i ogień b7 3.0 TDi napewno bedziesz łykał i elastyczność 330d Chip 140-245 zresztą tytuł "engine of the year" przez pare lat też troche mówi o tym silniku rzędowa 6-stka dużo tańsza w utrzymaniu od widlastej z Audi a jak chcesz miec 4x4 to zawsze możesz kupić X
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
w QS ? co padlo ? e tam w QS, mam "swój" warsztat nic nie padło, po prostu ją sobie urabiam
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
kuwa, śnieg pada a ja quattrówe zostawiłem w warsztacie ;(
-
S6 C5 czy A6 2.7BiT? Co lepsze?
..a gdzie jest napisane , że 2.7 nie można gazować ? jakoś mam wizję przed oczami, że zmodzone 2.7 biT zagazowane będzie jednak upalać zaworki ze strojeniem to już nie wiem jak jest a napewno nie jest tajemnicą że takie audi do jazdy na co dzień średnio sie nadaję dużo osób, które mają takie 2.7 biT+ albo jezdzą mało, albo mają drugie auto
-
S6 C5 czy A6 2.7BiT? Co lepsze?
i można zagazować nie to co 2.7 biT
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
lukaszg8 troche za duży podpis
-
S6 C5 czy A6 2.7BiT? Co lepsze?
no ja nie wiem czy swap to takie chop siut jak sie niektórym wydaje koszt przekładki silnika, który sobie sami wyliczymy najlepiej pomnożyć przez 2
-
[B5 AEB] 1.8T gdzie w Krakowie zrobić program ?
robi benzynki i to dobrze ale AEBa nie tyka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jedz do misiaka to Ci sprawdzą, może nawet za darmo jak dobrze pogadasz
-
Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
lepiej żeby śniegu nie było bo jade betą a będzie wstyd jak nie wyjadę pod tą malutką górkę
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://www.joemonster.org/filmy/23140/Psy_w_zwolnionym_tempie za***iste
-
[ALL] Zawór upustowy BLOW OFF BOV w TDI
lepiej tego psa sobie kupić OT w Technicznym
-
Było też Audi 2,3 Coupe
to jest NG czyli 136 KM 2.3 10V poza tym jest to B4 a 2.3 20V 7A 170 KM montowane były tylko w B3 typ 89 spalanie w mieście przy Q o ile KE-jetronik jest dobrze wyregulowany to ~ 14 l
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
czym? bo chyba nie chodzeniem kurfa masakra jakie dziury na mieście... bieżanowska jest fajna
-
Laptop do 2000 zł
udało się znaleźć laptopa ASUSA o przekątnej 17" z procesorem intel 2.2 , 4 GB , dysk 500GB, karta graficzna 1024 z windowsem 7 co ciekawe w Makro i z racji tego że był to ostatni egzemplarz udało sie go kupić za 2100 zł [br]Dopisany: 03 Marzec 2010, 11:13_________________________________________________o takiego http://allegro.pl/item936874466_asus_k70ic_t6670_17_3_4gb_500gb_gt220_win7_k70io.html