Treść opublikowana przez sokolnh
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
Nosb, 1.8T sprzedałeś ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
program zrobiony ?
-
BMW 320d e91
ale róznica kosztowa miedzy 200, a 250 jest już spora zobaczymy ten maluch fajny dzisiaj sie zakopałem beemką i jakiś chłop idzie z psem i mówi: " popchał bym pana, ale widze że sie pan zakopał więc nie ma sensu" i poszedł dalej no ku.wa [br]Dopisany: 05 Luty 2010, 09:40_________________________________________________http://audi-b2.pl/forum/viewtopic.php?t=1661 :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
witam
-
BMW 320d e91
chyba to pierdzenia z wydechu pod remizą jak silnik będzie siedział ? wzdłużnie ? tak, wzdłużnie wiem, że napędy wytrzymają, narazie nie mam jeszcze pewności co do spasowania skrzyni, no ale sie zobaczy myslałem nad silnikiem od S3 bo moc wyjściowa jest już miła, ale za dużo przeróbek
-
BMW 320d e91
ma być klasyk, ale z czymś więcej pod maską typowy cichociemny, nie chce żadnych FMIC, ani innych elementów, które sugerowałby większą moc
-
BMW 320d e91
widziałem widziałem już różne projekty przestudiowałem wybór padnie raczej na 1.8 T moc ~ 200 KM myślę że styknie
-
[B7 BKE] Recaro plus nowe gifty str. 64
fele od s4 były ładniejsze
-
BMW 320d e91
beta zostaje jako dupowóz na codzień B2Q idzie teraz do doinwestowania raggaman, sedan
-
Tak się ścigaja Audiczki na Warszawskich Drogach
czemu katowanie ? przecież do tego ten samochód jest
-
BMW 320d e91
jak ją dopracuje to pokaże
-
BMW 320d e91
trzyma, Poziek lubi koniki
-
BMW 320d e91
taa znajomy, to czemu Ty trzymasz za lejce ?
-
BMW 320d e91
jak kupa... :polew:[br]Dopisany: 28 Styczeń 2010, 14:06_________________________________________________ [br]Dopisany: 28 Styczeń 2010, 14:06_________________________________________________troszke ubogie słownictwo ale daje rade wziął to powiedzenie z jego drugiego forum :gwizdanie: a bedziesz mnie wtedy lubił ? Piszesz tak jak by Ci na tym zalezalo chciałem zeby sie chłopakowi miło zrobiło, bo oprócz moskala szczerze to raczej nikt go nie lubi a bedziesz mnie wtedy lubił ? zejdź na ziemię, ty i Tszczeniu to najmniej lubiane przeze mnie osoby w klubie i Clubie :polew: no cóż, szkoda dobra, ide teraz poudawać że mnie to obchodzi [br]Dopisany: 28 Styczeń 2010, 14:24_________________________________________________jako że plany co do inwestowania w bete sie zmieniły, felgi ASA idą na sprzedaż wiec jak ktoś ma znajomego, który szuka ładnych mocnych felg to te beda idealne na żywo wygladają dużo lepiej niz na zdjeciach -> postaram się też zrobić lepsze zdjęcia oddam tanio
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
aa jeszcze jedno tylko Pablo jeszcze jedna prośba, zamiast łazić gdzieś ze swoją niunią po krakowskich knajpach wydając kase na drinki, najpierw zajmij się interesami [br]Dopisany: 03 Luty 2010, 23:12_________________________________________________http://moto.allegro.pl/item890286205_opony_kierunkowe_235_35_19.html tu sobie dokup czwartą
-
[INNE] Czas na moją prywatną Skodę Octavię 1.8T ARX 150PS 4x4
fajna sprawa, taki silnik by mi styknął u mnie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dopłaty unijne weźmie na opony
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siemian , mógłbym Cię wiele nauczyć ale nie błyskotliwości. Ją się albo ma albo jej się nie ma.Koniec,kropka. :decayed: [br]Dopisany: 03 Luty 2010, 18:54_________________________________________________idz do Pabla na korepetycje [br]Dopisany: 03 Luty 2010, 18:55_________________________________________________Ps. Pablo dzisiaj stał się posiadaczem felg MAM 19` Ale teraz będzie rwał lachony jeszcze nie, bo za opony mi nie zapłacił :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
chce cos takiego zrobić- [ALL B5] Wycenienie mojej Audiczki
12 ?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
poka fotki jak ją urobie to pokaże swap, ale to jak bedą większe fundusze- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tak- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
chce zobaczyć jak wygladają, po prostu w jpgu- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wrzuć potem jakies fotki chciałem zobaczyc jakie to zdjecia robi - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!