Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sokolnh

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sokolnh

  1. program zrobiony ?
  2. sokolnh odpowiedział(a) na sokolnh temat w Inne marki
    ale róznica kosztowa miedzy 200, a 250 jest już spora zobaczymy ten maluch fajny dzisiaj sie zakopałem beemką i jakiś chłop idzie z psem i mówi: " popchał bym pana, ale widze że sie pan zakopał więc nie ma sensu" i poszedł dalej no ku.wa [br]Dopisany: 05 Luty 2010, 09:40_________________________________________________http://audi-b2.pl/forum/viewtopic.php?t=1661 :gwizdanie:
  3. sokolnh odpowiedział(a) na sokolnh temat w Inne marki
    chyba to pierdzenia z wydechu pod remizą jak silnik będzie siedział ? wzdłużnie ? tak, wzdłużnie wiem, że napędy wytrzymają, narazie nie mam jeszcze pewności co do spasowania skrzyni, no ale sie zobaczy myslałem nad silnikiem od S3 bo moc wyjściowa jest już miła, ale za dużo przeróbek
  4. sokolnh odpowiedział(a) na sokolnh temat w Inne marki
    ma być klasyk, ale z czymś więcej pod maską typowy cichociemny, nie chce żadnych FMIC, ani innych elementów, które sugerowałby większą moc
  5. sokolnh odpowiedział(a) na sokolnh temat w Inne marki
    widziałem widziałem już różne projekty przestudiowałem wybór padnie raczej na 1.8 T moc ~ 200 KM myślę że styknie
  6. fele od s4 były ładniejsze
  7. sokolnh odpowiedział(a) na sokolnh temat w Inne marki
    beta zostaje jako dupowóz na codzień B2Q idzie teraz do doinwestowania raggaman, sedan
  8. czemu katowanie ? przecież do tego ten samochód jest
  9. sokolnh odpowiedział(a) na sokolnh temat w Inne marki
    jak ją dopracuje to pokaże
  10. sokolnh odpowiedział(a) na sokolnh temat w Inne marki
    trzyma, Poziek lubi koniki
  11. sokolnh odpowiedział(a) na sokolnh temat w Inne marki
    taa znajomy, to czemu Ty trzymasz za lejce ?
  12. sokolnh odpowiedział(a) na sokolnh temat w Inne marki
    jak kupa... :polew:[br]Dopisany: 28 Styczeń 2010, 14:06_________________________________________________ [br]Dopisany: 28 Styczeń 2010, 14:06_________________________________________________troszke ubogie słownictwo ale daje rade wziął to powiedzenie z jego drugiego forum :gwizdanie: a bedziesz mnie wtedy lubił ? Piszesz tak jak by Ci na tym zalezalo chciałem zeby sie chłopakowi miło zrobiło, bo oprócz moskala szczerze to raczej nikt go nie lubi a bedziesz mnie wtedy lubił ? zejdź na ziemię, ty i Tszczeniu to najmniej lubiane przeze mnie osoby w klubie i Clubie :polew: no cóż, szkoda dobra, ide teraz poudawać że mnie to obchodzi [br]Dopisany: 28 Styczeń 2010, 14:24_________________________________________________jako że plany co do inwestowania w bete sie zmieniły, felgi ASA idą na sprzedaż wiec jak ktoś ma znajomego, który szuka ładnych mocnych felg to te beda idealne na żywo wygladają dużo lepiej niz na zdjeciach -> postaram się też zrobić lepsze zdjęcia oddam tanio
  13. aa jeszcze jedno tylko Pablo jeszcze jedna prośba, zamiast łazić gdzieś ze swoją niunią po krakowskich knajpach wydając kase na drinki, najpierw zajmij się interesami [br]Dopisany: 03 Luty 2010, 23:12_________________________________________________http://moto.allegro.pl/item890286205_opony_kierunkowe_235_35_19.html tu sobie dokup czwartą
  14. fajna sprawa, taki silnik by mi styknął u mnie
  15. dopłaty unijne weźmie na opony
  16. Siemian , mógłbym Cię wiele nauczyć ale nie błyskotliwości. Ją się albo ma albo jej się nie ma.Koniec,kropka. :decayed: [br]Dopisany: 03 Luty 2010, 18:54_________________________________________________idz do Pabla na korepetycje [br]Dopisany: 03 Luty 2010, 18:55_________________________________________________Ps. Pablo dzisiaj stał się posiadaczem felg MAM 19` Ale teraz będzie rwał lachony jeszcze nie, bo za opony mi nie zapłacił :gwizdanie:
  17. chce cos takiego zrobić
  18. poka fotki jak ją urobie to pokaże swap, ale to jak bedą większe fundusze
  19. chce zobaczyć jak wygladają, po prostu w jpgu
  20. wrzuć potem jakies fotki chciałem zobaczyc jakie to zdjecia robi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.