Treść opublikowana przez sokolnh
-
BMW 320d e91
czarny dobrze pasuje VT czarne: grafit:
-
BMW 320d e91
nie nie, na pewno nie ja [br]Dopisany: 04 Listopad 2009, 20:53_________________________________________________trochę odświeżę stwierdziłem że pasowałoby troche pomodzić, bo już nudno okleiłem stare lampy czerwoną folią, teraz wyglądają na a'la poliftowe ale na razie ich nie zakładałem kolejną sprawą są felgi, obecnie mam dwa komplety jedne od M5: drugie ASA ZR2 i to chciałem troche "odświeżyć" teraz wygladają tak : plan jest taki żeby rant wypolerować a środek pomalować, tylko nie wiem własnie na jaki kolor oryginalnie występowały też w czerni : a ja zastanawiam sie jeszcze nad grafitem jak myślicie ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
siema
-
[B5 AGB] Srebrna eSa
tak tj. kształtem jak zwykły ale "dyfuzor" miał namalowany
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wiem, widziałem za***iste auto, ale nie mam tyle wolnej kasy szukam b2Q albo GII syncro
-
[B5 AFN] Czy podejdzie turbo od AWX?
nie rób chipa bez zmiany wtrysków, szczególnie na 150 KM jeżeli już sie uprzesz po pewnie Ci nie przetłumaczy to przynajmniej zbadaj ich korekcje lag = opóznienie związane z reakcją wcisnienia pedału gazu, wieksza turbina = wiecej spalin musi ją napędzić
-
Ulubiona Muzyka - linki :)
3OH!3- Starstrukk ft Katy Perry(NEW FULL SONG) Daniel Bovie & Roy Rox ft Nelson - Love Me
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie tak do końca
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
znalazłem dzisiaj temat o moim golfie, ale to były czasy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://www.joemonster.org/filmy/21642/Breakdance_jakiego_nie_widzieliscie [br]Dopisany: 06 Styczeń 2010, 18:37_________________________________________________cała prawda o Avatatrze http://www.joemonster.org/art/13127/Co_laczy_Avatara_i_Pocahontas_
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ale jest za***ista pogoda, bokami non stop
-
The Burj Dubai czyli najwyższy budynek świata.
Ciężko będzie im wybudować budowle powyżej 1000m. te wizje sa dosyc konkretne . nie to co u nas ze sie duzo gada i nic nie robi. projekty budynkow ponad kilometrowych juzs powstaja albo i sa gotowe. a konstruktorzy sa zgodni ze dzisiejsza technologia pozwoli przekroczyc 2000 ,,, tylko po co... bo np w Szanghaju na m2 przypada 2,64 osoby wiec nie ma innego wyjscia jak budować do góry
-
Strefa Śmiechu
http://www.smog.pl/wideo/31902/polski_akcent_w_norweskiej_bajce_dla_dzieci_hit/ masakra, taki tekst w bajce
-
The Burj Dubai czyli najwyższy budynek świata.
ostatnio ogladałem program na discovery o planach budowli w Shanghai-u bo ludzi tam ciut za dużo i pokazywali budynek wysoki na 1,5 km w ksztalcie litery A, ale nie moge znalesc informacji o tym, w każdym razie robił wrażenia
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
kuwa, ile ludzi to kupuje [br]Dopisany: 05 Styczeń 2010, 19:01_________________________________________________a swoją droga ma ktos jakies gierki na ps2 ?
-
Strefa Śmiechu
http://moto.allegro.pl/item872849440_audi_4000_tuning_2_0_16v.html
-
[INNE] Moja BMW 330cd coupe e46- M-Pakiet + ~ 265 KM@490 nM :)
jak chcesz to mam 8x19" M5 z tym, że replika z oponami lub bez
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kerczi, strona o którą prosiłes http://foto.recenzja.pl/
-
[B5 AVF] Czysta seria :)
jest ekstra choć pomalowałbym ramkę grilla na matowy grafit
-
[B5 AVG] Większy SMIC /prosze o pomoc tunerów
zakładaj fmica u mnie koszt załozenia zamknał sie w 550 zł http://www.a4-klub.pl/smf/b5_ahh_czerwony_avant_tdi_gti-t38160.0.html;msg548533#msg548533
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wczoraj był testowany, teraz pewnie tam sam lód jest
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://www.joemonster.org/filmy/21562/Japonski_jetpack
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Trzeniek trzeba rachunek za net zapłacić najpierw...... jechać na spot czy nie jechać wpadnij , pogadamy Ja zaraz jadę spłukać tego parcha I usłyszycie nowy dźwięk V6 tylko uważaj na zakrętach
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
siema
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witajcie Panowie I Panie chciałem Wam życzyć WESOŁYCH ŚWIĄT i SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU