Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sokolnh

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sokolnh

  1. Chyba nie do końca a jednak, wiem co mówie
  2. http://allegro.pl/item823445127_silnik_audi_1_9_tdi_96kw_130ps_awx_8e0_b6.html najtańsze rozwiązanie
  3. róznica ori a nie ori jest, niestety kupując tanie felgi potem wykosztujesz sie na prostowaniu co tanie to drogie
  4. albo Wąski, co sie dzieje ?
  5. ładna ale faktycznie uboga wersja co do silnika to z tymi CR tak jest, że nie czuć takiego gwałtownego przyśpieszenia a ciągną równomiernie do końca wiec to napewno tylko Twoje odczucie ze audi wbija lepiej w fotel choc moc w bmw faktycznie nie poraża sam mam podobnie, jak sie przesiade z mojej bety do AVF mojego taty, to audi ma taki strzał z dołu ze "wbija" w fotel i jej odczucie ze lepiej przyspiesza ale tak do 3000 rpm, gdzie tdi zdycha a bmw idzie dalej zresztą pojezdzij sobie nią troche to zobaczysz o czym mówie w Twoim przypadku narazie zostałbym przy audi
  6. :polew: sorki - nie chciałem [br]Dopisany: 25 Listopad 2009, 20:52_________________________________________________tak to jest jak sie ma BMW [br]Dopisany: 25 Listopad 2009, 20:53_________________________________________________ wszystkim ściągnąłeś sobie na telefon ?
  7. me like it myslałem że bedzie brzydsza i od razu mi sie nie spodoba, tak jak to miało miejsce z e60, kiedys okropna teraz za***ista plus jest taki że po wejsciu nowej 5 - tki e60 stanieje
  8. tez sie pisze na gokardy byłem tydzien temu ale cos kiepsko mi szło [br]Dopisany: 25 Listopad 2009, 20:16_________________________________________________jakas fajeczka mi usunęła podpis
  9. ja chętnie ale raczej tylko w tygodniu
  10. witajcie, nie zgodzę sie z Tobą Robert odnośnie 2012, dla mnie mega pyta, naprawdę w paru momentach myslałem że im sie nie uda ... Pablo, beta jezdzi, jestem zadowolony choc nabrałem ochoty na s4 b5
  11. ja byłem od 18.05 do 18.20 i nikogo nie było
  12. filtrona to tylko sie kabinowy kupuje
  13. http://moto.allegro.pl/item804197337_bmw_325ix_m_pakiet_idealna_serwisowana_w_aso_m3.html czarne felgi kupuje na wiosne
  14. kolejna część
  15. Biedny sie odezwal co ma Bete 3 z 2006r dla mnie wiecej ma ten kogo stać na utrzymanie eSy biT
  16. http://www.joemonster.org/filmy/20187/Ford_Shelby_vs._Camaro_vs._Jeep_vs._VAZ_2107_vs._Helikopter masakra
  17. jak sie robi w ASO to tak jest, ale kto bogatemu zabroni ja po kupnie wymieniłem filty i olej za 350 zł, rozrząd na łańcuchu wiec luz
  18. http://moto.allegro.pl/item784152722_fotele_recaro_ford_mondeo_mk3_st220.html ktos szukał foteli, przypadkiem nie takie jak w audi ?[br]Dopisany: 05 Listopad 2009, 12:32_________________________________________________http://moto.allegro.pl/item805052196_okazja_skora_recaro_ford_mondeo_st220_gratisy.html
  19. ładna, o której robiłes te zdjęcia że na moście nie tyło żadnych turystów ?
  20. http://www.sieni.us/?id=1

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.