Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sokolnh

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sokolnh

  1. sokolnh odpowiedział(a) na sokolnh temat w Inne marki
    nie będzie czipsa, dziewucha mi nie pozwala
  2. moze jak je zrobie to będa lepsze, narazie te mi sie bardziej podobają Kerczi, nie za dużo chcesz za tą audice ? obliczyłem całość i suma jest dosc spora
  3. http://www.joemonster.org/filmy/19784/Niezatapialny_gekon Symbolem systemu quattro jest Gekon Malajski, którego sposób poruszania stanowi odzwierciedlenie wszystkich zalet quattro. Porusza się on po lesie tropikalnym, przeważnie po wilgotnych gałęziach i śliskim listowiu. Dobrą przyczepność w takich warunkach zawdzięcza z jednej strony przyssawkom, z drugiej natomiast rozdziałowi sił. Wilgotne lub śliskie podłoże występuje nie tylko w lesie tropikalnym, lecz także na naszych drogach, i to znacznie częściej niż by sobie tego życzyli kierowcy. Nie tylko śnieg i lód, ale również jesienne liście, rozsypany piasek i gliniastą drogę gruntową łatwiej jest pokonać samochodem Audi z napędem na cztery koła. także quattrowcy, może śmiało jezdzić po jeziorach
  4. mnie mój chiptuner uprzedził że dwumas sie odzywa, dlatego zmiejszył mi wartość NM w tym przedziale obrotów gdzie on najwiecej dostawał i pożył jeszcze troche, a potem wymiana na jednomasa i mozna było robić korekte no ale sprzedałem juz auto
  5. sokolnh odpowiedział(a) na sokolnh temat w Inne marki
    wchodzi http://www.e90post.com/forums/showthread.php?t=307683
  6. chciałbym, żeby tak było
  7. sokolnh odpowiedział(a) na sokolnh temat w Inne marki
    chciałbym, żeby tak było
  8. 19" mam jeszcze takie felgi 19" http://forums.audiworld.com/picture.php?albumid=93353&pictureid=188842 i teraz bede robił rant w polerke i środek na czarno, a potem je sprzedam
  9. joł wkońcu zakupiłem ładne felgi bo buni
  10. sokolnh odpowiedział(a) na sokolnh temat w Inne marki
    nowe zdjecie str. 1 zmieniłem felgi na 19" od M5 zmieniłem końcówkę wydechu na dwururke niestety ale jeszcze lampy tylne black line do mnie nie doszły ;( teraz czas na "drop it" + pare innych ciekawych rzeczy
  11. przeciez nikt Wam nie broni kupić sprzetu na allegro, ściągnąć gotowce i wgrywać po 200 zł wiadomo, że w Polsce jest dużo firm tuningowych które stały sie mega komercyjne i tam bym napewno nie pojechał na chipa, ale są też osoby którym bez żadnych wątpliwości dałbym tego "tysiaka" -> a płaci sie za wiedze, doświadczenie i fachowe podejście sam kiedys wgrałem gotowca u znajomego do swojego 1z-ta i był dramat -> dymił jak lokomotywa i palił jak popieprzony z racji tego że paliwa było dowalone na maksa na poczatku sie cieszyłem bo auto zapierniczało ale stwierdziłem ze tak nie moze być potem już robiłem tylko programy indywidualne "mądry człowiek to taki, który uczy się na błędach innych a nie swoich" pozdro
  12. http://www.smog.pl/wideo/29893/moher_kombat_babciny_hardkor_z_polski/
  13. http://moto.allegro.pl/item789404330_ford_capri.html born ... in the U.S.A
  14. http://moto.allegro.pl/item789083236_slicznotka_mercedes_sec_560_swiadek_koronny.html
  15. http://www.a4-klub.pl/smf/opis_bezpiecznikow-t7319.0.html;msg91832#msg91832 nr 23 5A
  16. kierownica kox ale jej cena tez jest napewno kox nawet używki nie moge znalesc na ebayu
  17. całkiem całkiem pasowałoby jeszcze odblask pomalować na czarno i pozbyć sie pomarańcza
  18. robi sie powoli :gwizdanie: joł
  19. zamiast vectry wolałbym takie gó.no http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C7423976
  20. http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C10198960 chce cos takiego sobie zakupić, tylko zeby było ciut tańsze
  21. wszystko zależy jaki odcinek masz do przejechania od domu do kościoła, a potem do lokalu jak krótki to wziałbym jakiś stary odrestaurowany klasyk jak dłuższy to jakaś nowsza limuzyna typu A8 itp nie wiem jak Ty, ale bym wolał ogladając potem film z wesele widziec jak wysiadam z jakiegoś oldschoola i miec fajne wspomnienia, a nie z własnego kombiaka poza tym, ten dzien jest podobno tylko jeden i mysle że wartałoby pomyslec nad czyms specjalnym
  22. tak, aktualne[br]Dopisany: 18 Październik 2009, 15:35_________________________________________________ bede

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.