Treść opublikowana przez sokolnh
-
BMW 320d e91
nie będzie czipsa, dziewucha mi nie pozwala
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
moze jak je zrobie to będa lepsze, narazie te mi sie bardziej podobają Kerczi, nie za dużo chcesz za tą audice ? obliczyłem całość i suma jest dosc spora
-
Quattro - prawda odkryta
http://www.joemonster.org/filmy/19784/Niezatapialny_gekon Symbolem systemu quattro jest Gekon Malajski, którego sposób poruszania stanowi odzwierciedlenie wszystkich zalet quattro. Porusza się on po lesie tropikalnym, przeważnie po wilgotnych gałęziach i śliskim listowiu. Dobrą przyczepność w takich warunkach zawdzięcza z jednej strony przyssawkom, z drugiej natomiast rozdziałowi sił. Wilgotne lub śliskie podłoże występuje nie tylko w lesie tropikalnym, lecz także na naszych drogach, i to znacznie częściej niż by sobie tego życzyli kierowcy. Nie tylko śnieg i lód, ale również jesienne liście, rozsypany piasek i gliniastą drogę gruntową łatwiej jest pokonać samochodem Audi z napędem na cztery koła. także quattrowcy, może śmiało jezdzić po jeziorach
-
[B5 1Z] Ile przeciętnie PS i Nm można wycisnąć z 1Z ?
mnie mój chiptuner uprzedził że dwumas sie odzywa, dlatego zmiejszył mi wartość NM w tym przedziale obrotów gdzie on najwiecej dostawał i pożył jeszcze troche, a potem wymiana na jednomasa i mozna było robić korekte no ale sprzedałem juz auto
-
BMW 320d e91
wchodzi http://www.e90post.com/forums/showthread.php?t=307683
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
chciałbym, żeby tak było
-
BMW 320d e91
chciałbym, żeby tak było
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
19" mam jeszcze takie felgi 19" http://forums.audiworld.com/picture.php?albumid=93353&pictureid=188842 i teraz bede robił rant w polerke i środek na czarno, a potem je sprzedam
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
joł wkońcu zakupiłem ładne felgi bo buni- BMW 320d e91
nowe zdjecie str. 1 zmieniłem felgi na 19" od M5 zmieniłem końcówkę wydechu na dwururke niestety ale jeszcze lampy tylne black line do mnie nie doszły ;( teraz czas na "drop it" + pare innych ciekawych rzeczy- [B5 1Z] Ile przeciętnie PS i Nm można wycisnąć z 1Z ?
przeciez nikt Wam nie broni kupić sprzetu na allegro, ściągnąć gotowce i wgrywać po 200 zł wiadomo, że w Polsce jest dużo firm tuningowych które stały sie mega komercyjne i tam bym napewno nie pojechał na chipa, ale są też osoby którym bez żadnych wątpliwości dałbym tego "tysiaka" -> a płaci sie za wiedze, doświadczenie i fachowe podejście sam kiedys wgrałem gotowca u znajomego do swojego 1z-ta i był dramat -> dymił jak lokomotywa i palił jak popieprzony z racji tego że paliwa było dowalone na maksa na poczatku sie cieszyłem bo auto zapierniczało ale stwierdziłem ze tak nie moze być potem już robiłem tylko programy indywidualne "mądry człowiek to taki, który uczy się na błędach innych a nie swoich" pozdro- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://www.smog.pl/wideo/29893/moher_kombat_babciny_hardkor_z_polski/- Strefa Śmiechu
http://moto.allegro.pl/item789404330_ford_capri.html born ... in the U.S.A- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://moto.allegro.pl/item789083236_slicznotka_mercedes_sec_560_swiadek_koronny.html- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://www.a4-klub.pl/smf/opis_bezpiecznikow-t7319.0.html;msg91832#msg91832 nr 23 5A- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
kierownica kox ale jej cena tez jest napewno kox nawet używki nie moge znalesc na ebayu- [ALL B7] My ride 3,0 TDI
całkiem całkiem pasowałoby jeszcze odblask pomalować na czarno i pozbyć sie pomarańcza- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
robi sie powoli :gwizdanie: joł- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
zamiast vectry wolałbym takie gó.no http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C7423976- moje auto
- ściąganie mp3 z youtube
vdowloader- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C10198960 chce cos takiego sobie zakupić, tylko zeby było ciut tańsze- Pojechalibyście do ślubu avantem?
wszystko zależy jaki odcinek masz do przejechania od domu do kościoła, a potem do lokalu jak krótki to wziałbym jakiś stary odrestaurowany klasyk jak dłuższy to jakaś nowsza limuzyna typu A8 itp nie wiem jak Ty, ale bym wolał ogladając potem film z wesele widziec jak wysiadam z jakiegoś oldschoola i miec fajne wspomnienia, a nie z własnego kombiaka poza tym, ten dzien jest podobno tylko jeden i mysle że wartałoby pomyslec nad czyms specjalnym- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tak, aktualne[br]Dopisany: 18 Październik 2009, 15:35_________________________________________________ bede - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!