Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sokolnh

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sokolnh

  1. Kerczi a wiesz kto jeździ Skodami :gwizdanie: vw passat -> skoda octavia
  2. sokolnh odpowiedział(a) na sokolnh temat w Inne marki
    :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: Ja też chyba kombi wlecę ale 3.0 d bo dawno nie w aucie Fajny ten Bizon no nie mów, że sokół nie mógł dobrze zakisić ogóra w S3 złożyć fotele i akurat wypięta dupeczka wystaje do pieska :naughty: teraz bede jak jon lajoine
  3. sokolnh odpowiedział(a) na sokolnh temat w Inne marki
    chciałbym już wstawic te 19-tki idrive - naprawde fajna sprawa, nie wiem czemu ludzie tak narzekają na niego fakt faktem że do niektórych opcji trzeba sie przebić ale jest spoko mpakiet ale napewno teraz nic nie bede z tym robił[br]Dopisany: 18 Wrzesień 2009, 10:20_________________________________________________http://allegro.pl/item745838415_lampa_tylna_bmw_3_e91_kombi_m_power.html w dobrej cenie, ale facet ma tylko ze zewnetrzne [br]Dopisany: 18 Wrzesień 2009, 10:23_________________________________________________co myslicie o tych felgach ? http://www.showcarscene.de/muratbmw.htm sa do kupienia na allegro w dobrej cenie i sie zastanawiam
  4. Ive, wyłaczyłes śledzika ? fura cacy
  5. sokolnh odpowiedział(a) na sokolnh temat w Inne marki
    o dziwo własnie jedzie i to całkiem przyjemnie 8,7 do 100 w serii to chyba niezle z tym ze silnik ma inną charakterystykę niż tdiki, jest bardziej wysokoobrotowy nie ma takiego strzału mocy jak w audi przy 2 rpm tylko równo idzie do samego konca, naprawde bardzo fajnie też stałem przed tym wyborem i wybrałem jak wybrałem mysle ze lepiej
  6. brakuje tylko guna i stripizerki
  7. to co Pablo, kupujesz bete ?
  8. nie ma paska rozrządu, wielowahacza
  9. bo to naprawde dobre samochody i tansze w utrzymaniu niz audi
  10. sokolnh odpowiedział(a) na sokolnh temat w Inne marki
    po to ją kupiłem no co ty, przecież to kombi faktycznie moze chociaz takie polecą na nią tylko skąd ja wezme tyle eurogąbek :polew:
  11. mi sie wydaje ze nie bedzie najgorzej, no ale zobaczymy
  12. sokolnh odpowiedział(a) na sokolnh temat w Inne marki
    4 2 są dla lamerów nie, naprawde przyjemnie wyglada[br]Dopisany: 17 Wrzesień 2009, 23:14_________________________________________________ po to ją kupiłem
  13. + tylni napęd dobrze że to bawarskie esp dobrze działa :gwizdanie: działa za***iście, bo nie ogranicza tak mocno jak w audi, tylko stopniowo
  14. http://www.a4-klub.pl/smf/inne_marki/odp_bolid_mlodziezy_wiejskiej_e91-t95412.0.html;new#new
  15. sokolnh odpowiedział(a) na sokolnh temat w Inne marki
    kupiłem nowy dresik, a do audi srednio pasował
  16. w październiku, Aligator którą masz wersje 150 czy 163 KM ? 150, ale robi sie tak samo jak 163 w październiku, Aligator a jaki przyrost jest planowany? ile tam masz teraz? [br]Dopisany: 17 Wrzesień 2009, 23:01_________________________________________________sprzedałes s3? pod 200 KM[br]Dopisany: 17 Wrzesień 2009, 23:04_________________________________________________tak, sprzedałem
  17. sokolnh opublikował(a) temat w Inne marki
    witam szanownych ludzi, jako że jestem fanem Audi i miałem już ich troche więc po sprzedaży eSy kupiłem nic innego jak bmw 3 w budzie e91 czyli touring bądz avant z silnikiem 320d samochód jest całkiem dobrze wyposażony: obrotomierz wycieraczki schowek dywaniki no i rózne tego typu bajery pozdrawiam
  18. w październiku, Aligator
  19. nex, daje Ci dwa miesiace
  20. czyli nie robisz chipsa ?
  21. ja tam mam już gdzieś takie zabawy wole jeździć spokojnie i bezawaryjnie a myslisz ze passaty sie nie psują ? :gwizdanie:
  22. bylem teraz pojeździć po mokrym i nie ma bata zarzucić tyłem przy włączonym DTC (esp), ale pojechałem pod decatlona, wyłączyłem je i sie troche pobawiłem, zabawa przednia chociaz przyznam sie ze troche sie spociłem porobiłem tez kilka fotek wiec zaraz wrzuce

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.