Treść opublikowana przez sokolnh
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kerczi a wiesz kto jeździ Skodami :gwizdanie: vw passat -> skoda octavia
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
uszanowanie
-
BMW 320d e91
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: Ja też chyba kombi wlecę ale 3.0 d bo dawno nie w aucie Fajny ten Bizon no nie mów, że sokół nie mógł dobrze zakisić ogóra w S3 złożyć fotele i akurat wypięta dupeczka wystaje do pieska :naughty: teraz bede jak jon lajoine
-
BMW 320d e91
chciałbym już wstawic te 19-tki idrive - naprawde fajna sprawa, nie wiem czemu ludzie tak narzekają na niego fakt faktem że do niektórych opcji trzeba sie przebić ale jest spoko mpakiet ale napewno teraz nic nie bede z tym robił[br]Dopisany: 18 Wrzesień 2009, 10:20_________________________________________________http://allegro.pl/item745838415_lampa_tylna_bmw_3_e91_kombi_m_power.html w dobrej cenie, ale facet ma tylko ze zewnetrzne [br]Dopisany: 18 Wrzesień 2009, 10:23_________________________________________________co myslicie o tych felgach ? http://www.showcarscene.de/muratbmw.htm sa do kupienia na allegro w dobrej cenie i sie zastanawiam
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
Ive, wyłaczyłes śledzika ? fura cacy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
siemanko
-
BMW 320d e91
o dziwo własnie jedzie i to całkiem przyjemnie 8,7 do 100 w serii to chyba niezle z tym ze silnik ma inną charakterystykę niż tdiki, jest bardziej wysokoobrotowy nie ma takiego strzału mocy jak w audi przy 2 rpm tylko równo idzie do samego konca, naprawde bardzo fajnie też stałem przed tym wyborem i wybrałem jak wybrałem mysle ze lepiej
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
brakuje tylko guna i stripizerki
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to co Pablo, kupujesz bete ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie ma paska rozrządu, wielowahacza
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
bo to naprawde dobre samochody i tansze w utrzymaniu niz audi- BMW 320d e91
po to ją kupiłem no co ty, przecież to kombi faktycznie moze chociaz takie polecą na nią tylko skąd ja wezme tyle eurogąbek :polew:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
mi sie wydaje ze nie bedzie najgorzej, no ale zobaczymy- BMW 320d e91
4 2 są dla lamerów nie, naprawde przyjemnie wyglada[br]Dopisany: 17 Wrzesień 2009, 23:14_________________________________________________ po to ją kupiłem- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
+ tylni napęd dobrze że to bawarskie esp dobrze działa :gwizdanie: działa za***iście, bo nie ogranicza tak mocno jak w audi, tylko stopniowo- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://www.a4-klub.pl/smf/inne_marki/odp_bolid_mlodziezy_wiejskiej_e91-t95412.0.html;new#new- BMW 320d e91
kupiłem nowy dresik, a do audi srednio pasował- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
w październiku, Aligator którą masz wersje 150 czy 163 KM ? 150, ale robi sie tak samo jak 163 w październiku, Aligator a jaki przyrost jest planowany? ile tam masz teraz? [br]Dopisany: 17 Wrzesień 2009, 23:01_________________________________________________sprzedałes s3? pod 200 KM[br]Dopisany: 17 Wrzesień 2009, 23:04_________________________________________________tak, sprzedałem- BMW 320d e91
witam szanownych ludzi, jako że jestem fanem Audi i miałem już ich troche więc po sprzedaży eSy kupiłem nic innego jak bmw 3 w budzie e91 czyli touring bądz avant z silnikiem 320d samochód jest całkiem dobrze wyposażony: obrotomierz wycieraczki schowek dywaniki no i rózne tego typu bajery pozdrawiam- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
w październiku, Aligator- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nex, daje Ci dwa miesiace- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
czyli nie robisz chipsa ?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja tam mam już gdzieś takie zabawy wole jeździć spokojnie i bezawaryjnie a myslisz ze passaty sie nie psują ? :gwizdanie:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
bylem teraz pojeździć po mokrym i nie ma bata zarzucić tyłem przy włączonym DTC (esp), ale pojechałem pod decatlona, wyłączyłem je i sie troche pobawiłem, zabawa przednia chociaz przyznam sie ze troche sie spociłem porobiłem tez kilka fotek wiec zaraz wrzuce - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!