Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sokolnh

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sokolnh

  1. spoko ja też Ci nie gratulowałem jeszcze, także gratuluje i wszyskiego najlepszego Themon, najlepszego
  2. graty sam szukam takiej b2 dla siebie
  3. http://www.joemonster.org/filmy/18726/Lech_Kaczynski_najgorsze_wyrazy_wspolczucia tępy[br]Dopisany: 04 Wrzesień 2009, 15:02_________________________________________________http://www.joemonster.org/filmy/18727/Miejski_sposob_na_fotoradar
  4. Profanacja. Spróbuj trzasnąć z RAW-a, jeśli twój aparat nie obsługuje to z 3 jpgów. Tylko przy drugim przykładzie potrzebujesz już statywu, bo z ręki nie zrobisz. Odpal Photoshop-a Cs2, lub lepiej Cs3 i zobaczysz różnicę spoko, robiłem już "ori" hdry, z trzech zdjęc jedno, ale one wygladają strasznie bajkowo dlatego wole pseudohdra
  5. http://demotywatory.pl/119673/Ukisilem-ogorki
  6. czyli w niedziele na spocie pewnie pustki
  7. Twoja stara to Żanet Kaleta
  8. nie ma nic, tyle razy jezdziłem w srodku tygodnia czy w weekendy i nigdy nic nie spotkałem[br]Dopisany: 03 Wrzesień 2009, 11:03_________________________________________________ kraków -> katowice dramat, reszta git
  9. z jednego jpg-a dobry program http://www.mediachance.com/hdri/index.html i zabawa suwakami
  10. DETECH i wszystko jasne, dalej chcesz sie klocic? :gwizdanie: ~ 135 KM ~130KM zakladajac ze masz duzego bonusa w serii (ok 100KM), bardziej prawdopodobne jest 120KM nie kłuć się http://www.a4-klub.pl/smf/b5_ahh_czerwony_avant_tdi_gti-t38160.0.html;msg491879#msg491879 heh, a teraz podważysz ? http://www.a4-klub.pl/smf/b5_ahh_czerwony_avant_tdi_gti-t38160.0.html;msg706841#msg706841 na hamownii dynosoftu 139,6 KM taki sam setup jak detech
  11. ~ 135 KM ~130KM zakladajac ze masz duzego bonusa w serii (ok 100KM), bardziej prawdopodobne jest 120KM nie kłuć się http://www.a4-klub.pl/smf/b5_ahh_czerwony_avant_tdi_gti-t38160.0.html;msg491879#msg491879
  12. dla mnie najlepsze jest: Twoja stara spija wode po pierogach
  13. na wtryskach 0.216 i fmicu - 166 KM co ważne to turbo seryjne na tym setupie który Ty masz + pompa 11mm i fmic spokojnie 190+
  14. ok, moze bede w ta niedziele [br]Dopisany: 01 Wrzesień 2009, 20:38_________________________________________________http://www.za10groszy.pl/index.html ktos wie na jakiej zasadzie to działa ?
  15. http://www.joemonster.org/filmy/18663/Polish_YouTube_Poop_Wielki_Mix_Kaczynskiego mistrzostwo świata :decayed:
  16. pompa 10 ? nie wstyd Ci na takim setupie ?
  17. ja mysle ze ludzie i tak wybiorą rezystorki
  18. siema, o co chodzi z dniem bobra ? [br]Dopisany: 28 Sierpień 2009, 17:31_________________________________________________P.S. Grzesiu zrobiłem tak jak doradziłes, zobaczymy co z tego wyjdzie
  19. za duze, a w bedzie za drogie, zreszta teraz tanie nie jest juz mialem miec bemke ale niemiec dal cene minimalną o 3 tys wyzsza niz zakładany przeze mnie budżet. To niby tylko 3 tys wiecej ale jakbym tak myslał to bym tu jeszcze dołozył 3 i tu i by sie z tego zrobiła zaduza kwota takze narazie szukam dalej, jak nie kupie bmw, to pewnie audi, tyle ze nie Q napewno a jak nie to i to, pewnie jakis mondeo
  20. jakie opłaty ? ubezpiecznie ? do 2.0 litrów wiec takie same jak teraz koszty utrzymania jesli o paliwo to chyba nie beda złe, jesli chodzi o czesci to napewno porównywalnie do audi - zawieszenie w audi droższe, w bmce mam tez łancuch zamiast paska mysle ze to dobry wybór, seria 163 konie ma 8,3 do setki, po chipie pewnie koło 7,5 wiec całkiem przyjemnie
  21. + ubezpieczenie i koszty utrzymania e60 odpada narazie choc za***iście mi sie podoba :drool: dzieki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.