Treść opublikowana przez sokolnh
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
spoko ja też Ci nie gratulowałem jeszcze, także gratuluje i wszyskiego najlepszego Themon, najlepszego
-
[Inne] Troszkę klasyki - B2 quattro
graty sam szukam takiej b2 dla siebie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://www.joemonster.org/filmy/18726/Lech_Kaczynski_najgorsze_wyrazy_wspolczucia tępy[br]Dopisany: 04 Wrzesień 2009, 15:02_________________________________________________http://www.joemonster.org/filmy/18727/Miejski_sposob_na_fotoradar
-
Nasze fotografie - pstrykane różnym sprzętem
Profanacja. Spróbuj trzasnąć z RAW-a, jeśli twój aparat nie obsługuje to z 3 jpgów. Tylko przy drugim przykładzie potrzebujesz już statywu, bo z ręki nie zrobisz. Odpal Photoshop-a Cs2, lub lepiej Cs3 i zobaczysz różnicę spoko, robiłem już "ori" hdry, z trzech zdjęc jedno, ale one wygladają strasznie bajkowo dlatego wole pseudohdra
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://demotywatory.pl/119673/Ukisilem-ogorki
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
czyli w niedziele na spocie pewnie pustki
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Twoja stara to Żanet Kaleta
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie ma nic, tyle razy jezdziłem w srodku tygodnia czy w weekendy i nigdy nic nie spotkałem[br]Dopisany: 03 Wrzesień 2009, 11:03_________________________________________________ kraków -> katowice dramat, reszta git
-
Nasze fotografie - pstrykane różnym sprzętem
z jednego jpg-a dobry program http://www.mediachance.com/hdri/index.html i zabawa suwakami
-
[B5 AHH] Złoty klekocik AHH+ (178KM i 375Nm) - NOWE MODY...
DETECH i wszystko jasne, dalej chcesz sie klocic? :gwizdanie: ~ 135 KM ~130KM zakladajac ze masz duzego bonusa w serii (ok 100KM), bardziej prawdopodobne jest 120KM nie kłuć się http://www.a4-klub.pl/smf/b5_ahh_czerwony_avant_tdi_gti-t38160.0.html;msg491879#msg491879 heh, a teraz podważysz ? http://www.a4-klub.pl/smf/b5_ahh_czerwony_avant_tdi_gti-t38160.0.html;msg706841#msg706841 na hamownii dynosoftu 139,6 KM taki sam setup jak detech
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
joł
-
[B5 AHH] Złoty klekocik AHH+ (178KM i 375Nm) - NOWE MODY...
~ 135 KM ~130KM zakladajac ze masz duzego bonusa w serii (ok 100KM), bardziej prawdopodobne jest 120KM nie kłuć się http://www.a4-klub.pl/smf/b5_ahh_czerwony_avant_tdi_gti-t38160.0.html;msg491879#msg491879
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dla mnie najlepsze jest: Twoja stara spija wode po pierogach
-
Dla niektórych "tunerów" - niemożliwe
na wtryskach 0.216 i fmicu - 166 KM co ważne to turbo seryjne na tym setupie który Ty masz + pompa 11mm i fmic spokojnie 190+
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ok, moze bede w ta niedziele [br]Dopisany: 01 Wrzesień 2009, 20:38_________________________________________________http://www.za10groszy.pl/index.html ktos wie na jakiej zasadzie to działa ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://www.joemonster.org/filmy/18663/Polish_YouTube_Poop_Wielki_Mix_Kaczynskiego mistrzostwo świata :decayed:
-
Dla niektórych "tunerów" - niemożliwe
pompa 10 ? nie wstyd Ci na takim setupie ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
siemanko
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja mysle ze ludzie i tak wybiorą rezystorki
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
powitac
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
siema, o co chodzi z dniem bobra ? [br]Dopisany: 28 Sierpień 2009, 17:31_________________________________________________P.S. Grzesiu zrobiłem tak jak doradziłes, zobaczymy co z tego wyjdzie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
za duze, a w bedzie za drogie, zreszta teraz tanie nie jest juz mialem miec bemke ale niemiec dal cene minimalną o 3 tys wyzsza niz zakładany przeze mnie budżet. To niby tylko 3 tys wiecej ale jakbym tak myslał to bym tu jeszcze dołozył 3 i tu i by sie z tego zrobiła zaduza kwota takze narazie szukam dalej, jak nie kupie bmw, to pewnie audi, tyle ze nie Q napewno a jak nie to i to, pewnie jakis mondeo
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jakie opłaty ? ubezpiecznie ? do 2.0 litrów wiec takie same jak teraz koszty utrzymania jesli o paliwo to chyba nie beda złe, jesli chodzi o czesci to napewno porównywalnie do audi - zawieszenie w audi droższe, w bmce mam tez łancuch zamiast paska mysle ze to dobry wybór, seria 163 konie ma 8,3 do setki, po chipie pewnie koło 7,5 wiec całkiem przyjemnie- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
+ ubezpieczenie i koszty utrzymania e60 odpada narazie choc za***iście mi sie podoba :drool: dzieki - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!