Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sokolnh

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sokolnh

  1. [br]Dopisany: 21 Lipiec 2009, 23:27_________________________________________________dla mnie sa za***iste
  2. mam klape tylną z szybą podnoszoną ? no mam
  3. w s4 są grubsze i ładniejsze te są brzydkie
  4. no przeciez napisał ...
  5. biedruch, http://www.allegro.pl/item676869603_audi_s4_99r_komplet_zaciskow_tarcze_2_7_biturbo.html tu masz komplet z tarczami i klockami, takze duzo sie nie pomyliłem
  6. jak sie cos trafi to moze narazie mi sie tak podoba
  7. jak na wrocław to max 17" jezdze czasami po wrocławiu i jak miałem b5 na 18-tkach to aż mnie kur.ica brała to miasto nie nadaje sie na duze felgi, w okolicach rynku, galerii jeszcze spoko ale dalsze tereny to masakra
  8. http://www.a4-klub.pl/smf/black_on_black_s3_nowe_foty_st_1-t84209.0.html
  9. prosze bardzo
  10. nowy setup black line
  11. gdzie pod maską na tabliczce z nr nadwozia masz oznaczenie silnika ??[br]Dopisany: 19 Lipiec 2009, 16:06_________________________________________________moze masz nr nadwozia zzzvxa1Zjf69589 ?
  12. specjalnie dla Was wieksze koło
  13. trzeba sie bedzie uśmiechnąc
  14. dzieki [br]Dopisany: 17 Lipiec 2009, 23:00_________________________________________________kto ma dobry rabat w ASO, niestety potrzebuje pare ori czesci do mojej pyrchawki ?
  15. nie bedzie wiekszych felg samochód bedzie zrobiony na zapierdalaczke a nie na lansowóz w przyszłym tygodniu zrobie ładne zdjecia
  16. podaj bo też potrzebuje
  17. też lubie S2, fajnie miec taki samochód ale jako trzeci w rodzinie nie jest dużo cięższa - 50 kg co do aktualności to za niedługo ... wam powiem co sie zmieniło [br]Dopisany: 16 Lipiec 2009, 08:20_________________________________________________spy fotos :gwizdanie:
  18. sprzedaj auto i kup inne szkoda kasy albo jak chcesz koniecznie bude zostawić to zrób swapa
  19. a co się tam działo, bo chyba nie w temacie jestem... ja byłem nad morzem, ale kuzyn opowiadał że taka wiocha się zjechała że masakra, same kwi,kwa,kmy itp. aut tyle że miejsca brakowało, syf taki że opon szkoda było butlek po piwie pełno a potem ktoś się owinął tam na górze za parkiem wodnym na słupie (1 ofiara) i jakiś motocyklista też podobno... to nie do konca tak dwóch typków zadupc.ło koło złotego wieku ponad 120 km/h i wyszła im baba na ulice, odbili i zawineli sie o słupa obydwoje przeżyli, ale mają połamane ręcę, nogi i jakies tam uszkodzenia druga sytuacja była taka, że dostawca pizzy miał ją gdzies zawies, notabene tez w okolicach złotego wieku i wyszedł mu pijaczek na ulice, ten nie zdarzył nic zrobić, śmierć na miejscu a chłopaczek nie ma zadnych świadków i bedzie miał troche problemów to tyle jesli chodzi o zeszły tydzien joł
  20. http://spearwariors.webs.com/ fajna gra dla miłosników kapitana bomby
  21. http://www.joemonster.org/art/11961/Niezwykly_pomnik_na_stulecie_Audi_
  22. widze ze zabawa przednia
  23. http://www.joemonster.org/art/11941/Gdansk_i_okolice_w_HDR :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.