Treść opublikowana przez sokolnh
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
22.30[br]Dopisany: 17 Czerwiec 2009, 21:19_________________________________________________ wpadniesz po mnie? bo mam auto na torfowej tak to jedziemy? Czy bedzie wieksze grono i dopiero tak [br]Dopisany: 17 Czerwiec 2009, 21:19_________________________________________________ Jarko zakładasz tego fmica czy moze go sprzedajesz ? :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wpadniesz po mnie? bo mam auto na torfowej tak
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
kiełbaski ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ale Ty dopiero zaczynasz rezac a w czerwonej jakie miales :gwizdanie: 6k, ale tu zostanie ori
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja mam 4300 wiec sie odpier.cie
-
Black on black S3/ nowe foty st 1
naklejeczki nie, bo to troche wiocha ale ramki tak e tam porównywalne koszta, s4 jest duzo droższa w utrzymaniu haldex ma tez przeciez swoje zalety, np. na starcie mam 4x4 a potem nie mam strat mocy ze wzgledu na napęd mozna też z tego co czytałem kiedyś na forum mastersa regulowac sobie rozdział napędu np. ze 75% tył 25% przód, 50/50 itp prosze, znalazłem http://forum.tdi-tuning.pl/viewtopic.php?t=943&postdays=0&postorder=asc&start=0&sid=88d4d8f32149ec5d54e9da9686e2584c [br]Dopisany: 17 Czerwiec 2009, 18:20_________________________________________________i jeszcze jeden wycinek "Audi w sporcie stosuje Haldexa właśnie, a to tylko ze względu na możliwość jego programowania, i ustawiania zadanego przekazywania momentu na osie, pod kierowcę " :yeah:
-
Black on black S3/ nowe foty st 1
rób rób, ale nie zapomnij o quattro
-
[B5 1Z] Malowanie autka i jedno pytanie
ja bym proponował ciemną wiśnie albo grafit
-
Alior Bank - potrzebne info na temat konta
macie przeciez prosty rachunek do policzenia: 11%/ 2 = 5,5 % w skali roku - 4% inflacja = 1,5 % w skali roku - 19% podatek belki
-
Black on black S3/ nowe foty st 1
co do felg to te mi sie strasznie podobają http://moto.allegro.pl/item657732963_felgi_dotz_mugello_18_opony_yokohama.html
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://www.joemonster.org/filmy/17013/Chlopiec_pisze_wypracowanie_o_tym_jakie_sa_kobiety troche długawy ale polecam, fajny filmik
-
Black on black S3/ nowe foty st 1
nie używam photomatrixa ale masz:
-
Black on black S3/ nowe foty st 1
Faktycznie felgi nie ciekawe (nie sątą te o których myślałem) sokolnh to eSa nie ma 5x100 ?? 5x100 ma nie bardzo nad nią myslałem bo cena kosmiczna srodek jest w 100 % polift
-
Black on black S3/ nowe foty st 1
no nie jezdzi jak TDi ;( tak, napewno 210 w dobrym stanie jest, na zdjeciach tak wyszło lipowato powiem szczerze, że nie ma tragedii w spalaniu no ale wiadomo, że wiecej łyknie no bbsy chciałbym, ale o dziwo mało jest 18-stek 5x110 na allegro[br]Dopisany: 16 Czerwiec 2009, 09:01_________________________________________________ felgi są akurat mocno średnie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ehhh, potknęła się o krawężnik i było zwyczjne boom jakich setki w życiu małego człowieczka... To jak, mam przerobić koszulkę jesli jest taka mozliwosc to chetnie zakupie taką
-
Black on black S3/ nowe foty st 1
O tym, że pod maską siedzi seryjny ARM 1,6 100KM, a te 209 KM to zasługa podtlenku LPG też nie? tez nie, bo w planie jest sciagniecie emblematu S3 i załozenie własnie 1.6
-
Black on black S3/ nowe foty st 1
ciiiiiiiiii, nikomu nie mów no felunek napewno pójdzie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
w końcu bo mam teraz wgraną serie i sie autem nie da jechać zauważyłem w podpisie że masz eSke i tylko czekałem na jakieś wypasione fotki i widać że mosz chopie dar i dobry sprzęt oraz fotogeniczny model e dam dar, sprzet też przecietny, to wszystko magia ps-a felgi musze zmienic a co do fotogeniczności to do poprzedniej a4-ki miałem jeszcze modelke, a teraz to nie chce pozować, mówi że ma nie odpowiednią koszulkę
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://www.a4-klub.pl/smf/moje_male_czarne_es-t84209.0.html;msg949610#new
-
Black on black S3/ nowe foty st 1
Dzień dobry wszystkim Audi S3 2001r Quattro 209 KM, wyposażenie standardowe jak na eske, z wypasu to można wymienić: - obrotomierz - zegarek cyfrowy - uchwyt na kubek - trójkat w bagażniku i wiele, wiele innych
-
[ALL B5] Wskaznik doladowania na FIS ?
For Audi model manufactured before 99 to July 2001*
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no niestety kopa jak w dieslu nie ma, po prostu nie czuć tego przyspieszenia widac tylko na wskazówce
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dzisiaj jade zdjecia robić Kamil, powiedz gdzie, jak i kiedy i bankowo wpadnę (myślę, że nie ja jeden ). na parkingu Krokusa, bede koło 20.00 teraz ide umyć [br]Dopisany: 15 Czerwiec 2009, 18:06_________________________________________________ i do klubowicza czy obcego ??? :> obcy, Jaworzno
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dzisiaj jade zdjecia robić
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
joł ja też chetnie przejechałbym sie na hamownie