Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sokolnh

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sokolnh

  1. 22.30[br]Dopisany: 17 Czerwiec 2009, 21:19_________________________________________________ wpadniesz po mnie? bo mam auto na torfowej tak to jedziemy? Czy bedzie wieksze grono i dopiero tak [br]Dopisany: 17 Czerwiec 2009, 21:19_________________________________________________ Jarko zakładasz tego fmica czy moze go sprzedajesz ? :gwizdanie:
  2. wpadniesz po mnie? bo mam auto na torfowej tak
  3. Ale Ty dopiero zaczynasz rezac a w czerwonej jakie miales :gwizdanie: 6k, ale tu zostanie ori
  4. ja mam 4300 wiec sie odpier.cie
  5. naklejeczki nie, bo to troche wiocha ale ramki tak e tam porównywalne koszta, s4 jest duzo droższa w utrzymaniu haldex ma tez przeciez swoje zalety, np. na starcie mam 4x4 a potem nie mam strat mocy ze wzgledu na napęd mozna też z tego co czytałem kiedyś na forum mastersa regulowac sobie rozdział napędu np. ze 75% tył 25% przód, 50/50 itp prosze, znalazłem http://forum.tdi-tuning.pl/viewtopic.php?t=943&postdays=0&postorder=asc&start=0&sid=88d4d8f32149ec5d54e9da9686e2584c [br]Dopisany: 17 Czerwiec 2009, 18:20_________________________________________________i jeszcze jeden wycinek "Audi w sporcie stosuje Haldexa właśnie, a to tylko ze względu na możliwość jego programowania, i ustawiania zadanego przekazywania momentu na osie, pod kierowcę " :yeah:
  6. rób rób, ale nie zapomnij o quattro
  7. ja bym proponował ciemną wiśnie albo grafit
  8. macie przeciez prosty rachunek do policzenia: 11%/ 2 = 5,5 % w skali roku - 4% inflacja = 1,5 % w skali roku - 19% podatek belki
  9. co do felg to te mi sie strasznie podobają http://moto.allegro.pl/item657732963_felgi_dotz_mugello_18_opony_yokohama.html
  10. http://www.joemonster.org/filmy/17013/Chlopiec_pisze_wypracowanie_o_tym_jakie_sa_kobiety troche długawy ale polecam, fajny filmik
  11. nie używam photomatrixa ale masz:
  12. Faktycznie felgi nie ciekawe (nie sątą te o których myślałem) sokolnh to eSa nie ma 5x100 ?? 5x100 ma nie bardzo nad nią myslałem bo cena kosmiczna srodek jest w 100 % polift
  13. no nie jezdzi jak TDi ;( tak, napewno 210 w dobrym stanie jest, na zdjeciach tak wyszło lipowato powiem szczerze, że nie ma tragedii w spalaniu no ale wiadomo, że wiecej łyknie no bbsy chciałbym, ale o dziwo mało jest 18-stek 5x110 na allegro[br]Dopisany: 16 Czerwiec 2009, 09:01_________________________________________________ felgi są akurat mocno średnie
  14. Ehhh, potknęła się o krawężnik i było zwyczjne boom jakich setki w życiu małego człowieczka... To jak, mam przerobić koszulkę jesli jest taka mozliwosc to chetnie zakupie taką
  15. O tym, że pod maską siedzi seryjny ARM 1,6 100KM, a te 209 KM to zasługa podtlenku LPG też nie? tez nie, bo w planie jest sciagniecie emblematu S3 i załozenie własnie 1.6
  16. ciiiiiiiiii, nikomu nie mów no felunek napewno pójdzie
  17. w końcu bo mam teraz wgraną serie i sie autem nie da jechać zauważyłem w podpisie że masz eSke i tylko czekałem na jakieś wypasione fotki i widać że mosz chopie dar i dobry sprzęt oraz fotogeniczny model e dam dar, sprzet też przecietny, to wszystko magia ps-a felgi musze zmienic a co do fotogeniczności to do poprzedniej a4-ki miałem jeszcze modelke, a teraz to nie chce pozować, mówi że ma nie odpowiednią koszulkę
  18. http://www.a4-klub.pl/smf/moje_male_czarne_es-t84209.0.html;msg949610#new
  19. Dzień dobry wszystkim Audi S3 2001r Quattro 209 KM, wyposażenie standardowe jak na eske, z wypasu to można wymienić: - obrotomierz - zegarek cyfrowy - uchwyt na kubek - trójkat w bagażniku i wiele, wiele innych
  20. For Audi model manufactured before 99 to July 2001*
  21. no niestety kopa jak w dieslu nie ma, po prostu nie czuć tego przyspieszenia widac tylko na wskazówce
  22. dzisiaj jade zdjecia robić Kamil, powiedz gdzie, jak i kiedy i bankowo wpadnę (myślę, że nie ja jeden ). na parkingu Krokusa, bede koło 20.00 teraz ide umyć [br]Dopisany: 15 Czerwiec 2009, 18:06_________________________________________________ i do klubowicza czy obcego ??? :> obcy, Jaworzno
  23. dzisiaj jade zdjecia robić
  24. joł ja też chetnie przejechałbym sie na hamownie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.