Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sokolnh

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sokolnh

  1. tak bedzie lepiej, wsadzic rure w puszke od kata jak zostawisz puszke samą to nie dosc że ruch spalin bedzie zachwiany to jeszcze bedzie wiekszy rezonans układu wydechowego
  2. przeciez to jest tansze w utrzymaniu od b5/b6 jesli chodzi o częsci a spalanie tez nie ma tragedii - po miescie 12 l no na to trzeba bedzie uważać po to sie kupuje CB
  3. pewnie Ci kawał robią
  4. tak, krec kazdy samochód jest inny wiec nie mozesz patrzeć na to, że miałem tyle a tyle wykrecone
  5. u mnie z fmicem jest teraz prosto btw. a3-club robi grupowe chipowanie u compotów, cena dosc atrakcyjna - 1000 zł z hamownią a ze podobno znają sie na 1.8T to sie zapisałem ktos chetny ?
  6. nie ma różnic, ale rocznikowo nie bedzie pasować
  7. kup sobie a3 po co Ci wieksze auto skoro jesteś studentem ? tanie w ekspolatacji - wszystkie elementy gumowe zawieszenia z poliuretanu dostaniesz za 180 zł tdi + chip w tej małej budzie tez bedzie sobie fajnie radził
  8. jak zakładałem do b5 fmica, to 400 zł IC, 80 zł elementy gumowe, 60 zł rury wydechowe o średnicy 50 mm i opaski ale wykorzystałem też część gum od ori smica jakby to zrobić wszystko na jakis innych elementach gumowych to pewnie do 700 zł bez robocizny
  9. jeszcze nie pod koniec lipca może co do fmica to nie ma zestawów do b6 tylko uniwersalne i rzeźba http://www.re5pect.pl/index.php?cat_id=520
  10. akurat w tym przypadku to im wiecej tym gorzej
  11. smice to hu.nia ja mam dwa a i tak są zasłoniete przez halogeny szkoda Twojej kasy
  12. chetni na zamówienie fmica ?
  13. to jest the best nawet murzyny śpiewają :kox:
  14. No nie wiem ale pav chyba nie zrozumiał i dokonał publicznego linczu na sokole no poniosło go troche, ale ok tylko że ja pamietliwy jestem
  15. 1. nie 2. tak, taki sam kod jak silnika jak te bez automatu 3. a były zwykłe ? 4. niby cos tam zmienili, ale jest to samo 5. tak
  16. przy disco polo człowiek sie najlepiej bawi napewno kazdy zna i po flaszce spiewa a tak to wyśmiewają ja tam lubie biesiadne
  17. w ASO? tak[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2009, 17:08_________________________________________________ :polew: :polew: :decayed: sam sie ze swoim linków smiejesz ? No to żeś mi Pan Panie sokolnhdogadał,ja się śmieje z tego co jest śmieszne ,, A jeśli Tobie się nie podobają moje linki to po jakiego grzyba je otwierasz ...??? Pamiętam Twój smutny wyraz twarzy na spocie na BORA.K . Może masz jakiś problem ze swoim A3 S3 Albo Cię coś boli .. Jeśli nie podobają Ci się moje linki to nie musisz ich komentować, na pewno grono klubowiczów oglądało je i nikt nie napisał tak czy siak ... dla mnie były śmieszne być może dla Ciebie nie ,tak że zostawiam to bez tematu i POZDRAWIAM CIĘ : nie wiem o co Ci chodzi wogóle, bo chyba nie zrobiłem nic co mogło by sie urazić, ale spoko pokazałes klase
  18. kilka Audików z klubu którzy byli na maha mieli te same odczyty na hamowni Vtechowskiej :gwizdanie: ale przeciez to nie jest wazne, Vtech jest wedle wielu do d*py........... poznałem ostatnio chłopa, ktorego dalszy sąsiad pracuje w v-techu i powiedział mi, ze ten jego sąsiad bierze samochody na noc do domu i tam je robi bo oni juz sie praktycznie nie zajmują tym, tylko sprzedażą hamownii no to chyba o czyms świadczy[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2009, 18:26_________________________________________________btw, wrócmy jeszcze do hamowni: - na inercji masz "chwilowy pomiar mocy" tzn, gaz do dechy i wyhamowywanie i wypluje jakomś tam wartość, ale jak już drugi raz chcesz zmierzyc i jest już cooler zagrzany to te wartości bedą mniejszą i tak w kołko - na obciązeniówce możesz trzymac samochód na stałych obrotach, modyfikować soft i mierzyc "na bieżaco" co bardziej wg mnie przekłada sie na prawdziwą moc samochodu
  19. kazda inercja zawyża moment
  20. ale rex nie mówi że Ci nie wierzy, po prostu chłop powienien wpisac inne wartości w program do hamownii i tyle
  21. proste ze lepiej zakładac fmic, ale w b5 jest troche roboty
  22. 8D0 821 171 G cena w ASO ~ 90 zł.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.