Treść opublikowana przez sokolnh
-
[B5 1Z] Proszę o analizę logów 003 i 011 + 008 - Finał
tak bedzie lepiej, wsadzic rure w puszke od kata jak zostawisz puszke samą to nie dosc że ruch spalin bedzie zachwiany to jeszcze bedzie wiekszy rezonans układu wydechowego
-
Black on black S3/ nowe foty st 1
przeciez to jest tansze w utrzymaniu od b5/b6 jesli chodzi o częsci a spalanie tez nie ma tragedii - po miescie 12 l no na to trzeba bedzie uważać po to sie kupuje CB
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
pewnie Ci kawał robią
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
si
-
[B5 1Z] Proszę o analizę logów 003 i 011 + 008 - Finał
tak, krec kazdy samochód jest inny wiec nie mozesz patrzeć na to, że miałem tyle a tyle wykrecone
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
u mnie z fmicem jest teraz prosto btw. a3-club robi grupowe chipowanie u compotów, cena dosc atrakcyjna - 1000 zł z hamownią a ze podobno znają sie na 1.8T to sie zapisałem ktos chetny ?
-
[B5 1Z] Proszę o analizę logów 003 i 011 + 008 - Finał
kręc dalej
-
[B5 AFN] Kierownica s-line anglik
nie ma różnic, ale rocznikowo nie bedzie pasować
-
[ALL B5] Co sądzicie o zamianie A4 B5 na A6 C4 - proszę o opinie i rady
kup sobie a3 po co Ci wieksze auto skoro jesteś studentem ? tanie w ekspolatacji - wszystkie elementy gumowe zawieszenia z poliuretanu dostaniesz za 180 zł tdi + chip w tej małej budzie tez bedzie sobie fajnie radził
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jak zakładałem do b5 fmica, to 400 zł IC, 80 zł elementy gumowe, 60 zł rury wydechowe o średnicy 50 mm i opaski ale wykorzystałem też część gum od ori smica jakby to zrobić wszystko na jakis innych elementach gumowych to pewnie do 700 zł bez robocizny
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jeszcze nie pod koniec lipca może co do fmica to nie ma zestawów do b6 tylko uniwersalne i rzeźba http://www.re5pect.pl/index.php?cat_id=520
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
akurat w tym przypadku to im wiecej tym gorzej
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
smice to hu.nia ja mam dwa a i tak są zasłoniete przez halogeny szkoda Twojej kasy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
chetni na zamówienie fmica ?
-
Fajne nuty DiscoPolo
to jest the best nawet murzyny śpiewają :kox:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No nie wiem ale pav chyba nie zrozumiał i dokonał publicznego linczu na sokole no poniosło go troche, ale ok tylko że ja pamietliwy jestem
-
Kilka różnych pytań
1. nie 2. tak, taki sam kod jak silnika jak te bez automatu 3. a były zwykłe ? 4. niby cos tam zmienili, ale jest to samo 5. tak
-
Fajne nuty DiscoPolo
przy disco polo człowiek sie najlepiej bawi napewno kazdy zna i po flaszce spiewa a tak to wyśmiewają ja tam lubie biesiadne
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
w ASO? tak[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2009, 17:08_________________________________________________ :polew: :polew: :decayed: sam sie ze swoim linków smiejesz ? No to żeś mi Pan Panie sokolnhdogadał,ja się śmieje z tego co jest śmieszne ,, A jeśli Tobie się nie podobają moje linki to po jakiego grzyba je otwierasz ...??? Pamiętam Twój smutny wyraz twarzy na spocie na BORA.K . Może masz jakiś problem ze swoim A3 S3 Albo Cię coś boli .. Jeśli nie podobają Ci się moje linki to nie musisz ich komentować, na pewno grono klubowiczów oglądało je i nikt nie napisał tak czy siak ... dla mnie były śmieszne być może dla Ciebie nie ,tak że zostawiam to bez tematu i POZDRAWIAM CIĘ : nie wiem o co Ci chodzi wogóle, bo chyba nie zrobiłem nic co mogło by sie urazić, ale spoko pokazałes klase
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
VTG zawyża tez
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
kilka Audików z klubu którzy byli na maha mieli te same odczyty na hamowni Vtechowskiej :gwizdanie: ale przeciez to nie jest wazne, Vtech jest wedle wielu do d*py........... poznałem ostatnio chłopa, ktorego dalszy sąsiad pracuje w v-techu i powiedział mi, ze ten jego sąsiad bierze samochody na noc do domu i tam je robi bo oni juz sie praktycznie nie zajmują tym, tylko sprzedażą hamownii no to chyba o czyms świadczy[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2009, 18:26_________________________________________________btw, wrócmy jeszcze do hamowni: - na inercji masz "chwilowy pomiar mocy" tzn, gaz do dechy i wyhamowywanie i wypluje jakomś tam wartość, ale jak już drugi raz chcesz zmierzyc i jest już cooler zagrzany to te wartości bedą mniejszą i tak w kołko - na obciązeniówce możesz trzymac samochód na stałych obrotach, modyfikować soft i mierzyc "na bieżaco" co bardziej wg mnie przekłada sie na prawdziwą moc samochodu
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
kazda inercja zawyża moment
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ale rex nie mówi że Ci nie wierzy, po prostu chłop powienien wpisac inne wartości w program do hamownii i tyle
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
proste ze lepiej zakładac fmic, ale w b5 jest troche roboty
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
8D0 821 171 G cena w ASO ~ 90 zł.