Treść opublikowana przez sokolnh
-
Black on black S3/ nowe foty st 1
potrzebuje wiekszy samochód i na firme
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
w leasing chce wziąć samochód
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ok, juz wysłałem tak btw to jakby ktos chciał to sprzedam eSe
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
joł Kerczi odezwij sie bo "Nie można wysłać PW do 'KERCZI', limit PW osiągnięty."
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
chyba pracowników
-
[ALL B5] CZARNA PADLINA 1.9 TDI 216KM i 426Nm GT22- AL-2DIN itd.. + QUATTRO
a hamulce nadal z 1z-ta ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://www.joemonster.org/filmy/18009/Nirvana_vs._Rick_Astley_Never_Gonna_Give_Your_Teen_Spirit_up
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wysyłałem, poczekaj chwilke[br]Dopisany: 03 Sierpień 2009, 13:30_________________________________________________mam pytanie: jak to jest z leasingiem samochodu używanego ? opłaca sie ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
zalałeś formę :gwizdanie: raczej nie, nic mi o tym nie wiadomo, no ale kombi by sie przydało jednak :gwizdanie: jak tam dach ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
joł kepasa, nie chcesz sie moze zamienić na auta, bo jednak potrzebuje kombi ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
chyba znalazłem to volvo kilujące wszystkich http://moto.allegro.pl/item693685915_najszybsze_volvo_v40_t4_r_w_kraju.html
-
[Audi 80 Cabrio] 2,0 115km oldtimer
fajna, lubie 80-tki ale oldtimer to z niego średni czemu nie 1.9 tdi ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://www.joemonster.org/filmy/17925/Genialny_przyrzad_do_cwiczen_tylko_dla_kobiet
-
[B5 AHH] Czy się opłacało z 15 na 16
felgi mercedesowskie opona 255/50 to juz jakis hardcore
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://www.joemonster.org/filmy/17891/Czego_to_moze_byc_reklama_
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jakas szkoła, nauka dobrego wysławiania sie itp :polew: Oj Kamil nie spodziewałem się tego po Tobie że takie frajerskie głupoty piszesz :gwizdanie:[br]Dopisany: 28 Lipiec 2009, 15:58_________________________________________________Ja też mógłbym dużo tutaj napisać w co byś mógł w siebie zainwestować ale nie będę tu robił bydła ja nie chce byc złośliwy, tylko po ch.j piszesz non stop o tej tawie, ze tam chodzisz lans bans kase tracisz, bo pewnie tanio tam nie jest, ale tak naprawde nic z tego nie ma
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jakas szkoła, nauka dobrego wysławiania sie itp
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Cuber ja nie patrze kto tam przychodzi, jeśli jest dobra nuta i dużo znajomych to jest wystarczająca dobra impreza, wole siedzieć na Kaziku niż na tym przerobionym rynku moze takie z du.py pytanie, ale czy nie wolisz zainwestowac w siebie zamiast łazic non stop do tej tawy ? [br]Dopisany: 28 Lipiec 2009, 15:43_________________________________________________ z piórami [br]Dopisany: 28 Lipiec 2009, 15:41_________________________________________________Kamil zrobiłeś ? tak, ale ten carbon ch.owo mi wyszedł zaraz Ci wysle
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
z tego co pamietam to jest rs4
-
Co ty zrobisz, kiedy zobaczysz osobę leżącą na ulicy ?
http://www.joemonster.org/filmy/17872/Co_ty_zrobisz_kiedy_zobaczysz_osobe_lezaca_na_ulicy prawdziwe ... a co bys Ty zrobił ?
-
[ALL B5] Problem z wykasowaniem inspekcji
a masz pełna wersje vaga ?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
witam panowie, wybiera sie ktos z Was moze w najblizszych dniach do krakowa ? potrzebowałbym przewieź dwie opony crossowe do motocykla
-
Zmiana koloru auta folią - reklama na samochodzie, gdzie i za ile ?
http://images.google.pl/images?source=ig&hl=pl&rlz=1G1GGLQ_PLPL300&=&q=golf%20fahrenheit&lr=&um=1&ie=UTF-8&sa=N&tab=wi
-
[B5 ALL] Białe wskazówki licznika w miejsce seryjnych
przeciez białe wskazówki wygladają lepiej przy czerwonym podświetleniu niz czerwone
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wymieniłem ale nie potrzebnie, takze mam na sprzedaż 124 zł nówka[br]Dopisany: 25 Lipiec 2009, 10:12_________________________________________________wymieniłem za to węze i rurki plastikowe od odmy bo od oleju sie rozpadały