Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sokolnh

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sokolnh

  1. w ASO? tak[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2009, 17:08_________________________________________________ :polew: :polew: :decayed: sam sie ze swoim linków smiejesz ?
  2. przeciez i tak masz tam nawiew nie sztuka pojechac na hamownie jak jest - 10 stopni
  3. ja tez bede zakładał fmica, chociaz mam 2 smice to i tak w 80 % są zakryte przez halogeny i zderzak aaa i do nexa i biedrucha, jednak 209 i 225 KM to to samo, tylko róznią sie kompem [br]Dopisany: 29 Czerwiec 2009, 17:00_________________________________________________ dlatego nie jeźdzę w godzinach 10-18 ja juz czytam i szukam FMICA i będe rezał bo padaka straszna, rano sie jedzie ale teraz porazka[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2009, 16:17_________________________________________________wie ktoś ile kosztuje nadkole lewe od audi S4/RS4 B5? i czy S4 ma takie same wloty powietrza jak RS4 i czy oba podejdą koło 100 zł
  4. mi sie podobają
  5. joł na dzien dobry kawał http://www.joemonster.org/filmy/17351/Niesmaczny_dowcip_o_czerwonym_Ferrari
  6. e tam gasimy, do nauki
  7. fajna, ale czemu zrobiłes ten bład, FWD ??!! ;(
  8. nie, jeszcze niestety nie http://allegro.pl/item650978940_lampy_tylne_audi_a3_8l_96_03_led_dymione_diodowe.html ?
  9. http://www.maxior.pl/film/129534/Kapitan_Torpeda_Jest_Nadzieja
  10. robisz na culta ?
  11. ja bede na rybkach o 21
  12. nie moja tematyka, ale foty fajne ja moge podjechac na bp, o ktorej to godz ?
  13. Wybacz Michał... Kamil, wiesz mnie więcej kiedy chips i gdzie ? kiedy porobie wszystko, a gdzie to pewnie dynosoft
  14. no np. Wszyscy tylko piszą i naperdalają ale nic konkretnego nie ma :gwizdanie: w AVFie dwie turbo do wymiany, moze turbo kiepskie, ale sam fakt a 3.0 prawie Ci sie zagotował
  15. aaa, ale i tak masz niutów naje.ane jakby wyszło z v-techu
  16. przeciez Ty tez masz program vtechowski z tego co pamietam na wykresie
  17. http://www.joemonster.org/filmy/17255/Japonskie_przejscie_dla_pieszych_ masakra joł [br]Dopisany: 23 Czerwiec 2009, 13:26_________________________________________________http://www.joemonster.org/filmy/17251/Reklama_Audi_Quattro :kox:
  18. wątpie, ARL po chipie (180-190 KM) ma ponad 7s do setki
  19. dobra, jade sam Adecneo, biore Twoje miejsce

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.