Treść opublikowana przez sokolnh
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
w ASO? tak[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2009, 17:08_________________________________________________ :polew: :polew: :decayed: sam sie ze swoim linków smiejesz ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
przeciez i tak masz tam nawiew nie sztuka pojechac na hamownie jak jest - 10 stopni
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja tez bede zakładał fmica, chociaz mam 2 smice to i tak w 80 % są zakryte przez halogeny i zderzak aaa i do nexa i biedrucha, jednak 209 i 225 KM to to samo, tylko róznią sie kompem [br]Dopisany: 29 Czerwiec 2009, 17:00_________________________________________________ dlatego nie jeźdzę w godzinach 10-18 ja juz czytam i szukam FMICA i będe rezał bo padaka straszna, rano sie jedzie ale teraz porazka[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2009, 16:17_________________________________________________wie ktoś ile kosztuje nadkole lewe od audi S4/RS4 B5? i czy S4 ma takie same wloty powietrza jak RS4 i czy oba podejdą koło 100 zł
-
Black on black S3/ nowe foty st 1
mi sie podobają
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
joł na dzien dobry kawał http://www.joemonster.org/filmy/17351/Niesmaczny_dowcip_o_czerwonym_Ferrari
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
e tam gasimy, do nauki
-
[INNE] TT ( 19" 8.5j /10j / Gwint KW V3 INOX / Audio ) fotki str 46
fajna, ale czemu zrobiłes ten bład, FWD ??!! ;(
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tak
-
Black on black S3/ nowe foty st 1
nie, jeszcze niestety nie http://allegro.pl/item650978940_lampy_tylne_audi_a3_8l_96_03_led_dymione_diodowe.html ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
pw poszło
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://www.maxior.pl/film/129534/Kapitan_Torpeda_Jest_Nadzieja
-
[INNY] Polo Fox 1.0 86c 2f :)
robisz na culta ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja bede na rybkach o 21
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie moja tematyka, ale foty fajne ja moge podjechac na bp, o ktorej to godz ?
-
Black on black S3/ nowe foty st 1
Wybacz Michał... Kamil, wiesz mnie więcej kiedy chips i gdzie ? kiedy porobie wszystko, a gdzie to pewnie dynosoft
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no np. Wszyscy tylko piszą i naperdalają ale nic konkretnego nie ma :gwizdanie: w AVFie dwie turbo do wymiany, moze turbo kiepskie, ale sam fakt a 3.0 prawie Ci sie zagotował
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
oprócz Ciebie ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
aaa, ale i tak masz niutów naje.ane jakby wyszło z v-techu
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
przeciez Ty tez masz program vtechowski z tego co pamietam na wykresie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://www.joemonster.org/filmy/17255/Japonskie_przejscie_dla_pieszych_ masakra joł [br]Dopisany: 23 Czerwiec 2009, 13:26_________________________________________________http://www.joemonster.org/filmy/17251/Reklama_Audi_Quattro :kox:
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
no za***isty
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
- [B5 AJM] Jakie ma przyspieszenie silnik AJM ?
wątpie, ARL po chipie (180-190 KM) ma ponad 7s do setki- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
moge polecic- VI OGÓLNOPOLSKI ZLOT AUDI A4 KLUB POLSKA PIŁA 2009
dobra, jade sam Adecneo, biore Twoje miejsce - [B5 AJM] Jakie ma przyspieszenie silnik AJM ?