Treść opublikowana przez sokolnh
-
[Małopolska] Widziany, widziana
mogło tak byc
-
[ALL B6] Czym pozbyć się lakieru z atrapy ?
z recji tego że jest ona plastikowa, zrobiłbym tak: zmatowic, podkład, lakier, bezbarwny a do sciagania lakieru dobry jest scansol, ale w tym przypadku nie polecam
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
po co ? jak przeciez go nie kupujesz joł
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
czyli za 2 lata będzie co najmniej z 20mln takich jak Pablo , trzeba szukać roboty za granicą Sokol zadzwoń :gwizdanie: do kogo ?
-
[ALL] Jakie radio z bluetoothem ?
no własnie mi ten clarion po głowie chodzi
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
własnie w wiadomosciach mówili o uproszczeniu jezyka polskiego żeby pisać jak sie słyszy i bez "ch" i "ó"
-
[ALL B5] Koło jednomasowe, tarcza i docisk do AVG
tez załozyłem niedawno komplet jednomasa i sprzegła Valeo na początku jest dziwnie przy ruszaniu, takie drgania delikatne, w 1z tak miałem, no ale sie odzwyczaiłem i teraz znowu sie trzeba przyzwyczaić w każdym razie sprzegło fajnie bierze i tak przyjemnie "chodzi" pedał polecam
-
[Małopolska] Widziany, widziana
nex, os. wandy 15
-
[ALL] Jakie radio z bluetoothem ?
witam, chce sobie kupić radio z BT tak do ceny ~ 600 zł miałem rózne radia i do tej pory najbardziej lubie alpine i pioneera, miałem tez clariona, grał ładnie ale kiepsko czytał płyty wiec nie zapamiętałem go za dobrze choc teraz mysle nad takim http://allegro.pl/item642860529_clarion_fb289rbt_nowe_bluetooth_sd_i_gratisy.html ewentualnie http://allegro.pl/item642230207_pioneer_deh_600bt_mp3_bluetooth_mosfet_f_v.html jak sądzicie ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Sebo ma kombi
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie wiem, moze
-
Nasze fotografie - pstrykane różnym sprzętem
jeszcze kilka z serii opuszczone: [br]Dopisany: 26 Maj 2009, 01:32_________________________________________________keżor, photomatix jest kiepski do hdr-ów :gwizdanie: [br]Dopisany: 26 Maj 2009, 01:41_________________________________________________moja mała planeta
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
AutoCADa 2000 gdzieś mam, ale średnio pamiętam już jak się go obsługuje. Jak chcesz to moge Ci go wypalić na płytke poproszę, a jakiś kolega student nie zna się jak kupisz im jedzenie to Ci kogos moze załatwie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie, to nie jest Twoj kolega To dziwne bo właśnie kupił sobie taką samą R6kę i daje rady to 140KM dla mnie brakuje NM z dołu jak zrobią r6 tdi to moze kupie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
oj autocada to miałem na aghu,teraz to kiepsko
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie, to nie jest Twoj kolega
-
Nasze fotografie - pstrykane różnym sprzętem
Kowi masz talent powaznie i te miejsca ktore wybrales swietne Marcin rowniez super ujecia no ja niestety uważam ciut inaczej na niektórych zdjeciach wielkie szumy, przepalenia i pixeloza, inne znów kadrowanie -> chocby uciety dach wieży czy drzewo metoda na to, to robić wiecej zdjec a wszystko przyjdzie z czasem zdjęcia Cineksika mi sie podobają MARiOLiNi praktycznie wogole nie ostre te fotki
-
[B5 AFN] Szary Avancior po glebie na Black 18'
git, ale dystans panie z tyłu daj
-
Konto osobiste - gdzie ?
Przez 8 lat, odkąd miałem konto, było super(e-konto+3 e-max'y+ e-makler+kredyt na niewielka kwote). Teraz szukalem hipotecznego i na formalnosciach sie potkneli 3 razy (2 pomylki podczas zamykania kredytu gotowkowego, warunki kredytu hipotecznego, zamotanie na infolinii) Dlugo sie zstanawialem dlaczego stalem sie dla nich niezbyt dobrym klientem, i nie wiem. Moze za duzo wymagalem, sam nic od siebie nie dajac.... . A mBank wogole nie starałi sie nic zrobic, aby mnie zatrzymać. Tak wiec nasze drogi sie rozeszly zalezy kiedy chciałes brac kredyt, tzn. jak dawno temu Miesiąc temu. Ale raczej bym nie skorzystał, bo dostałem znacznie lepsze warunki(marża mniejsza o 0,5%) w innym banku. no to sie nie dziwie że miałes problemy tak wogóle to polecam branie kredytów już w Euro
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ale to jest normalne
-
Konto osobiste - gdzie ?
Przez 8 lat, odkąd miałem konto, było super(e-konto+3 e-max'y+ e-makler+kredyt na niewielka kwote). Teraz szukalem hipotecznego i na formalnosciach sie potkneli 3 razy (2 pomylki podczas zamykania kredytu gotowkowego, warunki kredytu hipotecznego, zamotanie na infolinii) Dlugo sie zstanawialem dlaczego stalem sie dla nich niezbyt dobrym klientem, i nie wiem. Moze za duzo wymagalem, sam nic od siebie nie dajac.... . A mBank wogole nie starałi sie nic zrobic, aby mnie zatrzymać. Tak wiec nasze drogi sie rozeszly zalezy kiedy chciałes brac kredyt, tzn. jak dawno temu
-
Konto osobiste - gdzie ?
z racji tego ze zajmuje sie doradztwem finansowym polecam Ci mbank, z racji tego ze utrzymanie konta jest tanie nie licz w żadnym banku na jakies wielkie profity z tytułu posiadania konta dobrze oprocentowanego bo jakby załozyc że masz konto oprocentowane 6% w skali roku to musisz od tego odjąć iflacje na poziomie 4% i podatek belki czyli (6% - 4%) - 19 % to robi nam tak naprawde 1 - 2 % w skali roku jak chcesz zeby te pieniadze zarabiały to sa inne metody co do kredytów to gotówkowych to nie ma jakiegokolwiek znaczenia czy posiadasz konto w tym czy w tym banku tak naprawde, co do hipotecznych to "wymagane" jest załozenie konta za zniesienie prowizji, ktorą tak naprawde jest tylko chwytem marketingowym
-
Nasze fotografie - pstrykane różnym sprzętem
odswieże, jako że przyszedł sezon: 1. 2. 3.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
joł wczoraj kolega prosił mnie zebym zrobił pare fotek jego r6-ce, tak mi wyszło 1. 2. 3. i przy okazji sobie pojezdziłem, fajnie sie to wkręca
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tylko PO CO .d*py pooglądać tylko może no ja jade sobie fotki z nimi porobić