Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sokolnh

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sokolnh

  1. widze, że hdr poszedł w ruch
  2. ja miałem dwa razy przeszukanie samochodu, ale takie pobieżne, schowki, bagaznik itp jak nic nie znajdą to nie masz sie czym martwic a zatrzymują bez powodu, kiedy chca i gdzie chcą
  3. ja moze byłbym chetny ale potrzebuje jeszcze +1
  4. hmmm, no tu też go mozna zamontowac
  5. okleić folią, nie malować potem możesz zawsze oderwac do sprzedaży biała b5 jest na forum z czarnym dachem
  6. ja bym jeszcze okleił dach na czarno, serio za***iście by to wygladało
  7. 18 znalazłem takie zdjecie na necie, tylko zmieniłem kolor auta: tak sobie w sumie 8.0x18[br]Dopisany: 19 Czerwiec 2009, 17:37_________________________________________________te mi sie tez podobają http://moto.allegro.pl/item663962373_felgi_18_r36_black_5x100.html
  8. no chciałbym trójke z przodu
  9. jesli da sie coś podziałac to chetnie poczekam
  10. witam ma ktos moze z Was rabat na felgi Dotza ? upatrzyłem sobie takie http://www.felgi-dotz.pl/felgi_dotz_oferta.php?model=dotz_mugello.jpg i zastanawiam sie czy da sie cos zrobic z ceną
  11. ja własnie potrzebuje fisa naprawic
  12. nie spie, szukam felg jak zrobie jakies modyfikacje to sie pochwale narazie to tylko plany
  13. mam jadę do huty się zatankować, może byśmy się spotkali, oglądnałbym fure twoją i poprosił o zvagowanie bo jakaś kontrolka się mi zapala co ty na to ? spoko
  14. na teraz czy docelowo ?
  15. czy ja wiem :gwizdanie: http://www.youtube.com/watch?v=br2mfHpfnJM no ale dobra, zrobie co mam zrobic i sie sprobujemy
  16. no mam nadzieje, że zostanie ze mna troche dłuzej, choc moja luba mówi zebym sprzedał już ;( , ale jej niedoczekanie polecam ten filmik http://www.youtube.com/watch?v=m4SpmtFADkk
  17. Nooo, juz to kiedys pokazal rex na kresce z S3 Kiedys jezdzilem po sniegu z kumplem [on S3 8L] i na bardzo lagodnym luku przy malej predkosci haldex mu zglupial i pieknie poszusowal na kraweznik orajac 2 felgi jak kierowca ci.pka to przeciez innej opcji nie ma kumpel mi opowiadał sytuacje z a3clubu, że na jakims zlocie ich moderator miał s3 8l i łotali go pięknie, a wsiadł ktoś inny do tego samochodu i bez problemu wszystkich objechał narazie ucze sie jeszcze auta, ale dzisiaj na dosc ostrym zakrecie ze sporą predkością poleciałem bokiem ale zaraz mnie wyprostowało, takze dosc sprawnie to działa zostaje
  18. nawet ASZem (131 KM) po chipie by Cie objechał
  19. no chyba faktycznie 18" bedzie chyba optymalnym wyborem pogadałem wczoraj z naszym forumowym guru od 1.8 T - Pozkiem i doradził mi co pasowałoby zrobić, a mi nie pozostaje nic innego jak zacząc działac
  20. jak bede w poblizu to moze podjade
  21. http://allegro.pl/item665487765_audi_vw_19_235_35zr19_okazja_tanio.html ?
  22. powiem tak, po rozmowach z moimi klientami, którzy chcą brac kredyt i powiedzeniu im, że mogą sporo zaoszczędzic na tym, w wiekszosci słysze taką odpowiedz: "panie, nie bedzie mi sie chciało latać i zmieniać" ale fakt faktem że spread może wynosić 17gr, co przy racie np. 800 zł robi sporą róznice ja mysle, że za niedlugo powstaną firmy, do ktorych bedzie mozliwosc wpłacania w złotówkach, a oni za nas beda płacic kedyt w chf i zamiast płacić spread 17gr, bedziemy płacic powiedzmy 13gr, takie kantory internetowe to by było całkiem fajne

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.