Treść opublikowana przez sokolnh
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam , ,, sokol co jednak kupujesz ??? podjąłeś już decyzje. tak, mazde 6, najbardziej chciałbym wersje mps, ale zadowole sie dieselem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://www.demotywatory.pl/komentarze/570
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
true ...
-
Moja A4 B5 po II lifcie
najpierw poczytaj zanim coś napiszesz ... <- jakby to określił kapitan bomba uwierz, że chciałys miec te "90 koni"
-
Moja A4 B5 po II lifcie
gratuluje silnika
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
po, ale nie za taką cene [br]Dopisany: 06 Czerwiec 2009, 20:41_________________________________________________chyba sobie taka mazde sprawie http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C8850212, chip na 170 KM i bedzie dawac rade
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
xd raczej odpuszcze, poczytałem na forum bmw ze wahacze przód tylko ori, wiec lipka [br]Dopisany: 06 Czerwiec 2009, 19:52_________________________________________________ewentualnie, mysle tez nad czyms takim http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C8786592
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
xd moze byc drogie w utrzymaniu, wiec sie zastanawiam, choc znalazłem sobie fajną własnie xd
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Gratulacje w takim razie i co teraz ? ................. 330D ? tak jest
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tak, sprzedałem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dobry
-
[B5 AHH] Czerwony avant TDI GTI
heheh ale powiedziałes mu że modzony bo typ dowie sie o chipach i pojedzie do tunnera na program :polew: a tam zdziwiony bo prawie dwukrotnie tyle co w dowodzie :polew: nie, mysli że to 110-tka
-
[B5 AHH] Czerwony avant TDI GTI
raczej kombi
-
[B5 AHH] Czerwony avant TDI GTI
pewnie e46 330d kolejny samochód wątpie zeby trafiło, ale chłop napewno bedzie zadowolony chciałbym nawet jutro, bo bez samochodu to jak bez ręki
-
[B5 AHH] Czerwony avant TDI GTI
nooooooo ;(
-
[B5 AHH] Czerwony avant TDI GTI
do zamkniecia
-
[B5 AHH] Złoty klekocik AHH+ (178KM i 375Nm) - NOWE MODY...
~ 135 KM
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to ogladnij sobie Ciekawy przypadek Benjamina Buttona, własnie tam tak jest
-
[B5 ADP] Moje cudo techniki ;)
typowa mentalnosc polaków coś co inne to odrazu złe sam "wyznaje german" style, czyli czysto i schludnie i tak auta bym nie zrobił, ale to nie oznacza że wyglada zle zmienił bym tylko felgi
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
gdzies muszą byc te oszczednosci
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
mi ten chłop powiedział dzisiaj na igołomskiej jak zapytałem go o wyciecie kata powiedział 80 zł, uśmiechnąłem sie, otworzyłem maske i zapytałem - a teraz ? no teraz to 150 zł, to i tak niezla cena bo liczac ze sprzedam kata za 70 -80 zł czyli tak naprawde zapłace połowe
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://mapy.google.pl/maps?f=q&source=s_q&hl=pl&geocode=&q=nenckiego+krak%C3%B3w&sll=49.763526,20.335693&sspn=1.717391,4.943848&ie=UTF8&ll=50.07101,20.105817&spn=0.006666,0.019312&z=16&iwloc=A 505 735 541, powiedz że od Pana w czerwonej Audi
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja dzisiaj poznałem na Igołomskiej jest
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://www.joemonster.org/filmy/16643/Jak_zachecic_do_skoku za***ista reklama załozyłem sobie nówki oponki i powiem wam, że bajka. nie mam problemów z trakcją już, hamowanie sie polepszyło i trzymanie w zakretach, wiec warto jednak czasem sie szarpnac na nówki
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://www.joemonster.org/filmy/16667/Dlaczego_nie_powinno_sie_dotykac_przewodow_trakcji osz ku.wa :shocked: UWAGA! tylko dla osób o mocnych nerwach.