Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sokolnh

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sokolnh

  1. Witam , ,, sokol co jednak kupujesz ??? podjąłeś już decyzje. tak, mazde 6, najbardziej chciałbym wersje mps, ale zadowole sie dieselem
  2. http://www.demotywatory.pl/komentarze/570
  3. najpierw poczytaj zanim coś napiszesz ... <- jakby to określił kapitan bomba uwierz, że chciałys miec te "90 koni"
  4. gratuluje silnika
  5. po, ale nie za taką cene [br]Dopisany: 06 Czerwiec 2009, 20:41_________________________________________________chyba sobie taka mazde sprawie http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C8850212, chip na 170 KM i bedzie dawac rade
  6. xd raczej odpuszcze, poczytałem na forum bmw ze wahacze przód tylko ori, wiec lipka [br]Dopisany: 06 Czerwiec 2009, 19:52_________________________________________________ewentualnie, mysle tez nad czyms takim http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C8786592
  7. xd moze byc drogie w utrzymaniu, wiec sie zastanawiam, choc znalazłem sobie fajną własnie xd
  8. Gratulacje w takim razie i co teraz ? ................. 330D ? tak jest
  9. heheh ale powiedziałes mu że modzony bo typ dowie sie o chipach i pojedzie do tunnera na program :polew: a tam zdziwiony bo prawie dwukrotnie tyle co w dowodzie :polew: nie, mysli że to 110-tka
  10. raczej kombi
  11. pewnie e46 330d kolejny samochód wątpie zeby trafiło, ale chłop napewno bedzie zadowolony chciałbym nawet jutro, bo bez samochodu to jak bez ręki
  12. do zamkniecia
  13. to ogladnij sobie Ciekawy przypadek Benjamina Buttona, własnie tam tak jest
  14. typowa mentalnosc polaków coś co inne to odrazu złe sam "wyznaje german" style, czyli czysto i schludnie i tak auta bym nie zrobił, ale to nie oznacza że wyglada zle zmienił bym tylko felgi
  15. gdzies muszą byc te oszczednosci
  16. mi ten chłop powiedział dzisiaj na igołomskiej jak zapytałem go o wyciecie kata powiedział 80 zł, uśmiechnąłem sie, otworzyłem maske i zapytałem - a teraz ? no teraz to 150 zł, to i tak niezla cena bo liczac ze sprzedam kata za 70 -80 zł czyli tak naprawde zapłace połowe
  17. http://mapy.google.pl/maps?f=q&source=s_q&hl=pl&geocode=&q=nenckiego+krak%C3%B3w&sll=49.763526,20.335693&sspn=1.717391,4.943848&ie=UTF8&ll=50.07101,20.105817&spn=0.006666,0.019312&z=16&iwloc=A 505 735 541, powiedz że od Pana w czerwonej Audi
  18. ja dzisiaj poznałem na Igołomskiej jest
  19. http://www.joemonster.org/filmy/16643/Jak_zachecic_do_skoku za***ista reklama załozyłem sobie nówki oponki i powiem wam, że bajka. nie mam problemów z trakcją już, hamowanie sie polepszyło i trzymanie w zakretach, wiec warto jednak czasem sie szarpnac na nówki
  20. http://www.joemonster.org/filmy/16667/Dlaczego_nie_powinno_sie_dotykac_przewodow_trakcji osz ku.wa :shocked: UWAGA! tylko dla osób o mocnych nerwach.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.