Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sokolnh

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sokolnh

  1. dla mnie najlepszy , pewnie jakbys zobaczył na zywo to chciałbys sie zamienic ile brakuje wg Ciebie ? :gwizdanie:
  2. ok, postaram sie dzieki wszystkim jeszcze raz
  3. dzieki :polew: a co ja mam powiedzieć młodo wygladasz
  4. dzieki Panowie w temacie o paintballu macie zdjecia
  5. dziękuje ale sie teraz czuje staro
  6. nowa modyfikacja zewnętrzna :> antracyt pomalowałem obwódke i pionowe "wsporniki" doszło tez pare kucyków ... i w zwiazku z tym dwumas sie odezwał, także czeka mnie wymiana a pozniej kolejne zmiany mechaniczne i wizualne :gwizdanie: plan jest
  7. na Twoim miejscu poszukał bym jeszcze bbsów CH http://4.bp.blogspot.com/_MlcIJtVqC0I/SU_wB97DhMI/AAAAAAAACsE/dkDEbGMmR6o/s1600-h/img_0137.jpg http://www.audizine.com/forum/showthread.php?p=2629356
  8. kierownica powietrza odnosi sie bardziej do plastiku, ktory kieruje powietrze na smic
  9. zgadza sie
  10. sam miałem kupować te pierwsze, od tego chłopa ładne są
  11. pany, co mają awx/avf-y kupcie sobie jakies wieksze turbo, a ja odkupie to wasze
  12. http://www.joemonster.org/filmy/15553/Susan_Boyle_z_Britains_Got_Talent szok, teraz sie o niej głosno zrobiło
  13. colorex maluje proszkowo 15" za cene 120zł/szt cal wyżej + 10 zł czyli 18-tki to koszt 600 zł no chyba ze zna sie tam kogos
  14. 2.2 T jest strasznie drogim silnikiem w eksploatacji świece boscha platynowe ~ 50 zł/szt wiazka kabli 300 - 400 zł itp itd 2.7 biT jest tanszy, nie liczac turbin
  15. dosc kiepski przykład, to tak jakby z samochodu cos ukradli a nie całe auto [br]Dopisany: 22 Kwiecień 2009, 14:42_________________________________________________ dzieki, ale ja jeszcze nie mam urodzin
  16. Zaczynam rozglądać się za springami -30 lub -35, ale ciężko je dostać do 2.5 TDI no i może skusze się na wizyte u Rogala tukan ma takie na sprzedaz
  17. http://www.joemonster.org/filmy/15648/Test_trzezwosci :polew:
  18. ok, jeszcze zadzwonie
  19. tak nówki nie musze miec f-vat
  20. pany mam interesa, potrzebuje 4 oponki 225/40/18 nówki ma ktos załatwic ? i czy ktos chce f-vat ?
  21. polecam do auta, tylko spalanie wzrasta
  22. http://moto.allegro.pl/item605723913_bmw_e46_320d_touring_xenon_skora_m_pakiet_gwint.html kozacka, ale szkoda ze silnik nie 150 KM
  23. 420 przekroczony limit transferu Przekroczony został maksymalny limit transferu dla tej strony. Strona ponownie będzie widoczna po upływie czasu obowiązywania limitu. Spróbuj później, jeśli chcesz zobaczyć tę stronę.
  24. z tyłu przy osce b5 jest przeciez belka ale o tym to niech sie Pablo wypowie [br]Dopisany: 20 Kwiecień 2009, 23:01_________________________________________________http://allegro.pl/item590305421_belka_tyl_tylna_audi_a4.html

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.