Treść opublikowana przez sokolnh
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
minutka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
pozniej, dopiero wrociłem do domu, musze posprzatac i na spota tam wam pokaze [br]Dopisany: 05 Kwiecień 2009, 17:33_________________________________________________ale jest
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no jutro
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no faktycznie są takie, ale 400 tys przebiegu to jednak ciut za duzo
-
[B5 AHH] Jakie końcówki wtryskiwaczy ?
zacznijmy od początku wtryski 0,205 tak zwane od 110 -tki -> AFN/AHF/AVG i ASV, róznią sie ciśnieniem, te pierwsze mają 190/300, drugie 220/300 0,216 od silnika 2,5 TDi R5 to AHY i AXG mają takie same ciśnienie 220 mbar 0,230 i 0.260 to już wtryski z przeznaczeniem do wiekszych mocy wszystko zalezy od tego jakie moce chcesz uzyskać: zakładając 0,205 lub 0,216 moc Ci podskoczy na ok 130 KM bez chipa, z chipem ~ 150 KM dalej seryjne turbo nie puści i wtryskom 0,205 bedą sie już konczyć mozliwosci, po zmianie turba np. od AWXa, na 0.216-tkach mozna jeszcze podciagnac moc pewnie w okolicach 170 KM wtryski 0,230 + turbo BRD to juz moc rzędu 190 KM osobiscie radze Ci 0,216 + chip + fmic + ewentualnie turbo AWX pozdro
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
qwa, czemu te b6 to taki rarytas z Q a jesli juz są to cena jest spora[br]Dopisany: 04 Kwiecień 2009, 00:42_________________________________________________http://moto.allegro.pl/item590092648_a4_1_9_tdi_130_km_2002_rok_xenony_klima.html :kox: no ale bez Q
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://moto.allegro.pl/item589651396_okazja_audi_rs6_5_0_v10_570ps_2008r_uszkodzona.html :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://www.joemonster.org/filmy/15295/Wywiad_z_mistrzem_swiata_w_20_pytan :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jak bedzie taka pogoda to moze zdjecia w niedziele po 14, co ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dzien dobry
-
[B5 AHH] Czerwony avant TDI GTI
dzięki propozycja zmian, jesli jednak zdecyduje sie jej nie sprzedawać:
-
[B7 BHF] S4 4.2l V8 344PS
też uważam, że poprzednie felgi były ładniejsze
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jakby sie komus nudziło, niektore zdjecia masakra http://www.sadistic.pl/nasza-klasa-i-fotkapl-foteczki-uzytkownikow-vt4506.htm qr.wa powinienem sie uczyc dalej, ale sie jakos nie moge zmusic
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://www.joemonster.org/filmy/15270/Pomocny_(niepornograficzny)_bus :gwizdanie:
-
[ALL] Dokładka zderzaka/splitter od Cupry R - ciekawie wygląda
dzisiaj spotkałem sie z kumplem co ma leona cupre i ma taką własnie dokładke, i powiem że naprawde fajnie to wyglada taki agresor
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
joł http://www.joemonster.org/art/11235/I_jak_ci_sie_podobam hmmm, cos uważam że to fake themon cos dla Ciebie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dobranoc
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
z kim Kamil z kim :gwizdanie: zastanów się osz kur.. , ostro no chyba że ktoś lubi ze zwierzętami no to jest Siemian http://www.dziennik.pl/swiat/article272987/Geje_pingwiny_kradly_dzieci.html
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
<unknown> jak bedzie po angielsku 'Jezus Chrystus na smierc skazany'? <kitty> 'Jesus Christ Prison Break'?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no faktycznie Grzesiu masz racje
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
trzeba było spróbować jak to jest
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no blisko, rezania a co porezaliscie ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://www.joemonster.org/filmy/15195/Dowcip_studencki jutro 1 kwietnia
-
[ALL] Felgi RSW opinie
co nie zmienia faktu ze sa ładne
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
u nas sie nie wpada no ale czesc