Treść opublikowana przez sokolnh
-
[B5 AHH] Czerwony avant TDI GTI
nie mam zdjec audicy na felgach załozyłem je na chwile, poparzyłem ze opona zawadza o wahacze i ściągnąłem zrobiłem sobie tylko vt
-
[B5 AHH] Czerwony avant TDI GTI
zakupiłem wkoncu felgi na lato troche inne niz zakładałem, ale mi sie podobają niestety potrzebuje dystansów do nich
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
gotowca ? ale jestes leszcz [br]Dopisany: 25 Luty 2009, 22:08_________________________________________________ btw, ma ktos jakies dystanse na sprzedaz ?
-
Technika HDR - kilka pytań
wystarczą 3 zdjecia jedno ev -2 drugie ev 0 trzecie ev +2 statyw musi byc w rawie czy jpg bedziesz miał pełnoprawnego hdra istnieje tez mozliwosc robienia pseudohdrów z jednego jpga, tez mogą wygladac dobrze
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Wąski o 8 na wielickiej
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja niestety musze ponarzekac i powiem, że dla mnie mocno przecietne te zdjecia, zeby nie powiedziec inaczej joł
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
jarko zmien na liscie jade sam
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja przyjade tramwajem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
joł mnie tez nie bedzie nie mam prawka jeszcze
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A już miałem pisać Dejmonowi żeby przywiózł vaga na spota bo wyskoczyła mi inspekcja kolejnej wymiany oleju Tytus jak będziesz dziś na spocie to przyjedz z vagiem przyciskami na liczniku to skasujesz
-
[B5 ABC] Dylemat w doborze jednego z 3 zderzaków
a mi sie 1 podoba
-
Angela i Slawku wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia!
najlepszego
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nex, musze Ci o tym powiedziec to że zamontujesz wskaźniki to nie znaczy że bedziesz miał wiecej mocy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
bo ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jak mi oddadzą prawo jazdy zartujesz? nie straciło ważnosc, tydzien musze czekac na nowe
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jak mi oddadzą prawo jazdy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dokładnie, napinacz nie był dobrze naciagniety i przeskoczył ząbek, szczescie w nieszczeciu dobrze ze tylko o jeden chociaz i tak szkody wyrzadziło coz, bedziemy patrzec jutro- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
witam szanowne grono szyderców Kinia, niestety miałas rozrząd przestawiony o jednego zęba i napinacz źle załozony, poprawilismy to ale jest stały bład czujnika wałka rozrządu wiec jutro pojdzie do podmianki samochód odpalilismy ale chodzi tragicznie, prawdopodnie zawory dostały po d*pie ;( dwie świece nie grzeją i cieknie z egra narazie to tyle- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
obojetne, mozesz w tym katalogu gdzie masz vaga, bedzie jako plugin dobra, lece spac narazie- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
mogłbys poszukac przez wyszukiwarke i wtedy wyszło by cos takiego http://www.a4-klub.pl/smf/inne_kpower_i_pomiar_mocy-t28955.0.html a stąd sie pobiera: http://shop.dieselschrauber.de/product_info.php/products_id/53?osCsid=7bd8175920e1f59cb6471634d0d25dc8- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no , i dlatego tylko Żuki obsługujecie dobrze sie je robi Zuk 4ever [br]Dopisany: 14 Luty 2009, 00:45_________________________________________________ nie zdazylam;/ myslalm o tym w weekend ewntualnie na spocie, ale kurcze teraz to nei wiem czy dojade to dzis mozemy w wolnej chwili..... @sokolnh a opakowania po prince polo ? miron powiedział zebym mu zbierał- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
rękawiczki z Orlenu to podstawa kiedy tylko moge to biore dla chłopaków z warsztatu- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no pa[br]Dopisany: 14 Luty 2009, 00:33_________________________________________________ najwyzej na spiocha- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
pewnie nie bedzie błedów poszedł bym juz spac, ale mi sie nie chce, a pewnie jutro bede zdychał rano - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!