Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sokolnh

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sokolnh

  1. Chwalić to się można od S5 w górę, ale coś pokazać mogę: http://www.a4-klub.pl/smf/audi_a4_b5/b5_avg_nadchodzi_kulfon_parowoz_wielozadaniowy-t70559.0.html;new no niezłe cacko <policja> wie pan za co pana zatrzymujemy? <zatrzymany> za pieniadze podatnikow?
  2. ja miałem prawie rok 330d zadowolony byłes ? sokol chcesz zmienic furmanke? Dalej jestes wkurwiony o to ze seria Cie objechała? .. Daj spokoj to nie powod zeby zmieniac na beemwu własnie ze jest nigdy wiecej fwd, na ch.j to wszystko jak i tak sie slizga [br]Dopisany: 14 Marzec 2009, 13:39_________________________________________________ i jak w porownaniu to audi ? bo z tego co wiem to jednak ten silnik jest lepszy od 3.0 tdi przedwczoraj przejechałem sie bmką 320 i za***iście mi sie nią jechało
  3. ja miałem prawie rok 330d zadowolony byłes ?
  4. joł pany powiedzcie mi czy ktos z was miał stycznosc z e46 ?
  5. to dziwne, bo ja przed programem mając 137 KM szedłem praktycznie równo z Pablem Sokół ale ja wtedy jechałem na pół gazie bo zapomniałem Ci pózniej powiedzieć o tym Zresztą pojedziemy wszyscy na rybki i na nowo będzie ściganko taaa, od razu na wstecznym
  6. to dziwne, bo ja przed programem mając 137 KM szedłem praktycznie równo z Pablem
  7. Kerczi będzie ciężko bo z BLB jakieś 170-180 wyciągniesz a oni mają podobnie mocy tylko że te samochody mają 1300-1400kg ( w wypasie ) a kto powiedzial ze pozostaniemy przy 180?? :evil: Brzmi ambitnie o jakiej największej mocy słyszałeś w BLB? w sumie nie słyszałem aby tam był jakiś większy potencjał Zresztą wszystko poniżej 3.0 to kupa , tak po chipsie masz 50-80kucy więcej i to jest coś herezje szerzysz 1.9 TDI PD ARL 150 KM + chips = 200 KM a są wersje 4x4
  8. Kerczi będzie ciężko bo z BLB jakieś 170-180 wyciągniesz a oni mają podobnie mocy tylko że te samochody mają 1300-1400kg ( w wypasie ) 1440 :gwizdanie: mega wypas w 2.0 tdi zaczął bym od wymiany turbawki, bo te seryjne są liche najlepiej dorwac od BRD
  9. to ze B5 zawsze bedzie Cie robic :> ano
  10. z jaką łatwoscia ?! opanujcie sie prosze
  11. eee po co odpowietrzać, przyzwycziłeś sie juz przeciez [br]Dopisany: 05 Marzec 2009, 22:29_________________________________________________btw Małopolskie (Moderator: ykk) ?
  12. juz nie przesadzaj, że lezy to że na starcie tylko odchodzisz to nic, załozymy letnie i druga proba i lepiej popracaj nad czyms innym "maślanym"
  13. nex, no napisz juz
  14. na raz to my mamy ponad 300 kuni, wiec bez przesady
  15. no wkoncu kryzys jest przeciez
  16. to chyba powinna byc w dziale sprzedam
  17. [br]Dopisany: 28 Luty 2009, 10:51_________________________________________________na dzien dobry http://www.joemonster.org/filmy/14377/Cos_dla_meskiej_czesci_bojownikow
  18. na przód załoze 15 mm czyli et bedzie 35 na tył 20 mm czyli et 30 i powinno byc git
  19. wiem, nie chce mi sie no na zywo jest całkiem całkiem przynajmniej mam pewnosc ze nikt nie ma takich samych
  20. cos takiego na zywo to lepiej wyglada

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.