Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sokolnh

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sokolnh

  1. hej Kamil, letnie mi siedza w garazu u rodzicow, wiec pewnie w przyszlym tygodniu zmienie, moze do tego czasu zalepia z 10% dziur.. na drogach :gwizdanie: wiec sesja po swietach??? :> może byc po świetach, bede czekac :gwizdanie: hej Kamil, letnie mi siedza w garazu u rodzicow, wiec pewnie w przyszlym tygodniu zmienie, moze do tego czasu zalepia z 10% dziur.. na drogach :gwizdanie: wiec sesja po swietach??? :> tak długo na zimowej gumie też mogłoby być ciekawie ja tam wole letnie, lepiej sie na nich jezdzi
  2. Dibo widać ze nie czytasz spocików krakowskich, 2 strony wczesniej jest rozmowa o tym [br]Dopisany: 31 Marzec 2009, 10:25_________________________________________________czesc Kinia, letnie założone ?
  3. zakładac fmic jest zawsze sens, on nie daje jakis mega przyrostów mocy, ale sprawia że tą moc masz cały czas dostepną zakładając czysto hipotetycznie ze w zimne dni bedziesz miał 135 koni, to w ciepłe 120 na smic na fmic nie ma takiego efektu
  4. aw69, masz jeszcze jakies graty z tego golfa ?
  5. ktos chyba sobie kupił deloreana
  6. no ile ? porównajmy 200 KM diesel przy butowaniu po miescie spali 8-9 l 200 KM benzyna już z 14-15 9 x 3,52 ON = 31,68 / 100 km zakładając że w miesiacu zrobisz 1000 km = 317 zł 15 x 3,99 PB = 59,85 / 100 km czyli na miesiac = 598 zł 317 zł x 12 msc= 3804 zł rocznie 598 zł x 12 msc= 7176 zł rocznie róznica = 3372 zł w kwestii dzwięku sie zgodze
  7. podsi wez takiego jednego i bedziemy testować
  8. koszty swapa sa ogromne, a 1.8 T nie bedzie palic tyle co 1.9 tdi przy takiej samej mocy
  9. no za 1500 zł mozna było kupic brd, dołozyc 500 zł i kupic 230 tki i miec na tej pompie ok 190 km ale to juz jest masakra, ja przy 160 km mam problem z trakcją
  10. stawiam na ~ 170 koni wieksze moce to juz wtryski 230 i turbo brd czekamy na efekty
  11. obczajcie to http://www.joemonster.org/filmy/15097/Gangsterzy_w_Klanie :kox: chyba zaczne ogladac
  12. lambo jak lambo ale filmik za***isty To możemy razem Wy juz macie fotke razem joł
  13. kup sobie opornik za 10 gr, efekt taki sam
  14. naprzeciwko selgrosa nie ma sprawy, sesje mozemy zrobic, tylko załoz letnie
  15. z dzisiejszej sesji
  16. na zywo jest
  17. dodałem nowe fotki na 18" :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
  18. joł szkoda ze taka pogoda bo bym fotki porobił na letnich gdzies, no ale moze sie jeszcze gdzies wybiore dzisiaj[br]Dopisany: 29 Marzec 2009, 14:31_________________________________________________dla przypomnienia http://www.joemonster.org/filmy/15121/Zadziwiajaca_praca_umyslu
  19. witam, mam taki problem z obrotomierzem, że odmawia mi posłuszenstwa. Odpalam auto, nie podnosi sie i tak sobie jezdze i jezdze az wkoncu zacznie pokazywac, ok. Zgasze auto, zapalam, a on działa, mysle sobie bosko, a tu znowu opada wkazówka i juz sie nie podnosi zimne luty do poprawy z zegarach ? czy moze jakis inny problem ?
  20. kozacka nuta http://www.youtube.com/watch?v=Q3xstFvHdg8&feature=related

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.